Тонометри Microlife

-26 %
Акція
Топ Продаж
Тонометр автоматичний Microlife BP A2 Classic (без адаптера)
1749-06
ТМ Microlife створила унікальну лінійку автоматичних тонометрів для домашнього використання. Зо..
8

1609.40 грн Ціна: 1195.00 грн

-28 %
Акція
Топ Продаж
Тонометр автоматичний Microlife BP B1 Classic (без адаптера)
5646-06
Тонометр Microlife BP B1 Classic – пристрій нового покоління для вимірювання артеріального тиск..
0

1400.40 грн Ціна: 1012.00 грн

-20 %
Акція
Топ Продаж
Тонометр автоматичний з адаптером Microlife BP A1 Easy
726-06
На арені виробників медтехніки для дому існує чимало конкурентів, кожен з яких представляє різн..
1

1747.10 грн Ціна: 1400.00 грн

-15 %
Акція
Топ Продаж
Тонометр автоматичний з адаптером Microlife BP A2 Basic
1422-06
Почувати себе в нормі важливо у будь-якому віці. Для цього необхідні як фізичні навантаження, т..
2

1833.40 грн Ціна: 1550.00 грн

-31 %
Акція
Топ Продаж
Тонометр механічний з вбудованим стетоскопом Microlife BP AG 1-30
877-06
Простота і мінімалізм завжди користуються популярністю. Безліч перевірених часом речей не виход..
1

759.10 грн Ціна: 525.00 грн

-15 %
Акція
Топ Продаж
Тонометр механічний зі стетоскопом Microlife BP AG 1-20
878-06
Якщо необхідно коротко з допомогою лише 2-х слів охарактеризувати механічний тонометр для вимір..
2

705.30 грн Ціна: 599.00 грн

Топ Продаж
Тонометр напівавтоматичний Microlife BP N1 Basic
510-06
Підхід до збереження і контролю здоров’я у кожного свій. Комусь достатньо правильного харчуванн..
2

Ціна: 1249.20 грн

Топ Продаж
Тонометр автоматичний з адаптером Microlife BP A200 AFIB
2009-06
Тонометр автоматичний Microlife BP A200 AFIB – це мабуть найбільш універсальна модель вимірюючо..
2

Ціна: 2157.00 грн

Тонометр автоматичний з адаптером Microlife BP B3 AFIB
7894-06
Тонометр автоматичний Microlife BP B3 AFIB – це якісний і точний прилад для вимірювання тиску. ..
0

Ціна: 2047.60 грн

Топ Продаж
Тонометр напівавтоматичний Microlife BP N2 Easy
1750-06
Незважаючи на вік, необхідно завжди бути в курсі динаміки зміни життєво важливих показників жит..
1

Ціна: 1097.00 грн

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Контроль за артеріальним тиском: тонометр Microlife

В останні роки істотно збільшилася кількість людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями. Щоб усунути ризик ішемічного інсульту, геморагічних ускладнень, проблем з роботою внутрішніх органів (печінки, нирок), порушення мозкового кровообігу, необхідно контролювати значення артеріального тиску і своєчасно вживати заходів до його нормалізації. Основними факторами артеріальної гіпертонії може бути спадковість, надлишкова маса тіла, неправильне харчування, шкідливі звички (алкоголь, куріння), малорухливий спосіб життя, стрес, психоемоційне напруження, тому сьогодні дана проблема характерна для осіб як похилого, так і досить молодого віку.

На перших стадіях розвитку хвороби, пов'язаної з порушенням процесу циркуляції крові, може спостерігатися відчуття слабкості, набряки, погіршення зору, періодичні напади головного болю, запаморочення, тому так важливо мати в своєму розпорядженні спеціальний апарат, що дозволяє регулярно проводити виміри тиску в домашніх умовах. Тонометр Microlife (Мікролайф) відноситься до категорії точного медичного обладнання, що дозволяє цінувати своє здоров'я і здійснювати контроль за його станом в домашніх умовах.

Наявність інформації про скачки кров'яного тиску, виміряного протягом певного періоду часу, допоможе лікарю поставити точний діагноз і підібрати найбільш ефективні лікарські препарати. Купити механічний апарат для вимірювання артеріального тиску, електронний автоматичний тонометр або напівавтоматичний вимірювач Microlife (Мікролайф) з вигідним співвідношенням "ціна - якість" і оперативною доставкою приладу в Києві й по Україні можна через інтернет-магазин "Медтехніка FMF".

Модельний ряд

Компанія Мікролайф (Швейцарія) випускає кілька типів апаратів, що дозволяють швидко і безпечно вимірювати тиск:

  • електронні автоматичні з кріпленням на зап'ясті руки або плечі - апарати управляються за допомогою кнопок, оснащені автоматичною системою нагнітання/спускання повітря, фіксують дані на екрані дисплея, мають додатковий функціонал (виявлення порушень серцевого ритму індикатор правильної фіксації манжети, розрахунок середнього значення, збереження вимірювань за кілька днів для аналізу);
  • напівавтоматичний прилад - в комплектації передбачена помпа для нагнітання повітря в манжету ручним способом, а результат виміру відбивається на екрані;
  • механічні тонометри - укомплектовані манометром, манжеткою, грушею, стетоскопом, підходять для людей, здатних на слух визначити звуки, які виходять від серця і візуально зафіксувати нижній/верхній поріг тиску за допомогою цифрових показників манометра.

Автоматичний апарат може працювати від електромережі, акумулятора або батарейок. Всі види фірмових діагностичних пристроїв пройшли клінічні випробування, дозволяючи в комфортних умовах регулярно заміряти кров'яний тиск і пульс. При виборі відповідного приладу слід орієнтуватися на його функціонал, спосіб роботи, дизайн, комплектацію. Процес вимірювання повинен проходити в певних умовах: до прийому їжі, спокійна комфортна обстановка, розслаблений стан, нерухоме положення тіла.

Основні переваги брендових приладів

Для людини, що не має особливих проблем зі здоров'ям, досить вимірювати артеріальний тиск один раз в тиждень, а людям з артеріальною гіпертонією варто відстежувати даний показник кілька разів на день, щоб вчасно прийняти ліки і уникнути серйозних ускладнень. Фірмовий прилад для вимірювання тиску під торговою маркою Мікролайф гарантує високу швидкість і точність вимірювань, простоту в експлуатації, він компактний, мобільний, легкий. На сайті fmf.com.ua (Україна) можна швидко і зручно купити сертифікований апарат для вимірювання тиску Мікролайф, попередньо оцінивши потенціал представлених до продажу моделей та оформивши замовлення на його транспортування до Києва, Львова чи іншого населеного пункту України. Фірма пропонує своїм клієнтам найдоступніші ціни на медтехніку відомих світових виробників, тому в електронному каталозі легко підібрати прилад, не виходячи за рамки своїх фінансових можливостей.