Приліжкові столи

Стіл OSD-1700C приліжковий, на колесах, регульований за висотою, зі зміною кута нахилу стільниці
3643-06
Приліжковий стіл OSD-1700C забезпечує комфорт людям з втратою можливості на довго покидат..
0

Ціна: 2999.00 грн

Стіл OSD-1700V приліжковий, на колесах, регульований за висотою, зі зміною кута нахилу ніжки та стільниці
3642-06
Приліжковий стіл OSD-1700V - найоптимальніший варіант для лежачих хворих, яким потрібно за..
0

Ціна: 3300.00 грн

Стіл OSD-AT1 надліжковий
3640-06
Надліжковий стіл OSD-AT1 використовується для догляду за важкохворими лежачими пацієнтами,..
0

Ціна: 1999.00 грн

Тумба OSD-1600V приліжкова, на колесах, з дерева
3644-06
Приліжкова тумба OSD-1600V необхідна пацієнтам, які за певних життєвих обставин потрапили ..
0

Ціна: 6490.00 грн

Тумба OSD-9100-BS приліжкова, на колесах, з металу та пластику, із закритою полицею для одягу та відкритою секцією для взуття
3641-06
Приліжкова тумба OSD-9100-BS необхідна пацієнтам, які за певних життєвих обставин потрапил..
0

Ціна: 9999.00 грн

Тумба OSD-AG03 приліжкова, на колесах, з ABS-пластику
3645-06
Приліжкова тумба OSD-AG03 використовується, як альтернатива звичному столику, яким доповн..
0

Ціна: 5999.00 грн

Топ Продаж
Стіл Medok MED-06-026 приліжковий, регульований за висотою, на колесах
474-06
Приліжковий стіл Medok MED-06-026 здатен полегшити життя людей із тимчасово обмеженими фізи..
0

Ціна: 1999.00 грн

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Приліжкові столи

Приліжковий столик для лежачих хворих – один із найважливіших аксесуарів для медичних ліжок, які забезпечать більший комфорт для пацієнта

В наш час догляд за пацієнтом, що змушений зберігати ліжковий режим не обмежується лише в придбанні засобів гігієни, таких як підгузники, пеленки та систематичному прийомі ліків у формі таблеток, крапельниць або ж уколів. Для забезпечення найкращих умов перебування хворого в ліжку варто купити приліжковий столик, функціональне ліжко, у якому б регулювались 2-4 секції, опорний тримач гусак, протипролежневу систему, також відому як протипролежневий матрац, підголівник, у разі, якщо ліжко не має можливості зміни кута нахилу головної секції,  а також багато інших пристосувань.

Чому ж саме такий акцент роблять саме на придбанні столику. Зрозуміло, що у момент госпіталізації або ж перебування на карантині в домашніх умовах пацієнт обмежений у своїх діях, він не може просто взяти і підвестися, підійти і сісти за робочий або ж обідній стіл. Все його життя сконцентроване на декількох метрах. У такому випадку, столик приліжковий для годування хворих виконує ряд побічних функцій, як для прикладу перетворюється у підставку до робочого ноутбука чи планшету, основи для встановлення предметів для рукоділля, підставки під книжку тощо.

З цією метою виробники медичних меблів розробили одразу декілька видів столів, які різняться своєю конструкцією, кольором, функціоналом.

Зокрема на даний момент існують такі модифікації звичного медичного столика для лежачих хворих:

  • ·         Стаціонарний. Таке пристосування має одну стійку ніжку із широкою основою, яка надійно фіксується на землі;
  • ·         Приліжковий стіл на колесах. Такі вироби більш популярні, адже їх з легкістю може пересунути сам пацієнт, без сторонньої допомоги.
  • ·         Медичний столик з регулюванням висоти. Ще кращий варіант, адже такі пристосування максимально адаптуються до потреб пацієнта.
  • ·         З регулюванням кута столешні. Саме такі столи маються на увазі, коли потрібно придбати виріб, який крім основної функції виконує ще ряд допоміжних. Зокрема зміна кута нахилу стола, допоможе перетворити його у підставку для книги або планшету, зробить з нього імпровізований мольберт або підставку для настільних ігор.

Де купити в Україні приліжковий столик

Інтернет-магазин пропонує медичні меблі Заповіт, Medok (Світ літньої людини), OSD (ОСД), Simbo (Норма-Трейд) тощо. Приємні ціни та найкращі умови доставки – це ще не повний перелік переваг здійснення замовлення на сайті. В разі необхідності, кур'єр власного логістичного центру здійснить безкоштовну доставку за вашою домашньою адресою в межах міста Львів. Ми нас також присутня безкоштовна доставка більше ніж 250 точок видачі. Відправка товару у відділення Нової Пошти здійснюється щодня, окрім суботи та неділі. В разі виникнення будь-яких питань ви можете звернутися і отримати кваліфіковану пораду у виборі приліжкового стола, функціонального ліжка або іншого виду медичних меблів. Менеджер також допоможе Вам оформити замовлення та отримати товар.