Медичні функціональні ліжка

Ліжко медичне реанімаційне OSD-93С двосекційне з механічним приводом на колесах
3566-06
..
0

Ціна: 19890.00 грн

Ліжко медичне функціональне OSD-91V+OSD-90V чотирьохсекційне з електроприладом на колесах
3549-06
..
0

Ціна: 21990.00 грн

Ліжко медичне функціональне OSD-94V трьохсекційне з механічним приводом
3547-06
..
0

Ціна: 9999.00 грн

Ліжко медичне функціональне OSD-94V+OSD-90V трьохсекційне з механічним приводом на колесах
3548-06
..
0

Ціна: 12999.00 грн

Ліжко медичне функціональне OSD-9520 Virna чотирьохсекційне з електроприводом на колесах
3550-06
..
0

Ціна: 32999.00 грн

Матрац до медичного ліжка Medok MED-07-002 двосекційний
3654-06
Двосекційний матрац для медичних функціональних ліжок MED-07-002 вітчизняного виробника медтехн..
0

Ціна: 1928.00 грн

Матрац до медичного ліжка Medok MED-07-003 чотирьохсекційний
3653-06
Трьохсекційний матрац для медичних функціональних ліжок MED-07-003 вітчизняного виробника медте..
0

Ціна: 1928.00 грн

Матрац до медичного ліжка OSD-Basic-Reflex+ з чохлом
3648-06
Матрац до медичного ліжка OSD-Basic-Reflex+ відноситься до ортопедичного типу пристосувань з ві..
0

Ціна: 8980.00 грн

Матрац до медичного ліжка OSD-MAT-80x8x194 двосекційний
3651-06
Використання медичних функціональних ліжок неможливе без такого обов`язкового атрибуту, як матр..
0

Ціна: 3790.00 грн

Показано з 1 по 25 із 39 (всього 2 сторінок)

Медичні функціональні ліжка
Медичні функціональні ліжка

Функціональне ліжко – це один із найбільш затребуваних елементів медичних меблів, що необхідний для забезпечення якісного догляду за лежачим хворим у стінах спеціалізованого закладу охорони здоров’я чи здійснення опіки у домашніх умовах.

Лікарі та пацієнти ставлять багато вимог до даного виробу. Він має бути ергономічним, не займати надто багато місця, мати зручне ложе, дві-три рухомі секції, які б допомагали піднімати та упускати тулуб, допомагати підводитись або ж просто змінювати положення тіла під час довго тривалого перебування у лежачому положенні.

Виробники укомплектовують сучасні моделі таким чином, щоб перетворити їх багатофункціональні ліжка. Тепер користувач або людина, яка здійснює догляд за хворим може з допомогою пульта задати параметри, які потрібні для забезпечення максимального комфорту для пацієнта та полегшення догляду за них.

Від правильно підібраного медичного ліжка не рідко залежить швидкість відновлення після перенесеного оперативного втручання, отриманої травми тощо. Для старших людей, а також пацієнтів з інвалідністю таке медобладнання дозволить відчувати себе зручно та більш вільно, адже вони зможуть самостійно, обравши необхідний режим, підняти підголівник, а також верхню частину тулуба, до прикладу, для того аби спожити їжу, почитати, зігнути ноги у колінах, встановити висоту ложа на такому рівні, щоб було зручно вставити на землю чи пересідати у візок.

Загалом існує 7 базових видів даного пристосування:

  1. Дитячі. Невеличкі за розмірами, доповнені зручними мобільними поручнями, м’яким ложем та колесами. Практично всі запропоновані на ринку моделі регулюються за висотою. Окремо також існують підвиди дитячих ліжечок, які можна віднести до неонатального медобладнання. Мова йде про спеціалізованого ліжечка, в яких перебуває дитинка одразу після пологів та всього періоду перебування в пологовому або педіатричному відділенні. У разі наявності певних проблем зі здоров’ям використовують медобладнання доповнене спеціальними приладами, опромінювачами, куполами.
  2. Медичні ліжка, які передбачені для використання в стаціонарі. Обов’язковим атрибутом є колеса, які б допомагали у транспортуванні пацієнта між палатами чи відділеннями. Найчастіше двох, трьох або чотирьохсекційні. В комплекті завжди є штатив для крапельниці та ортопедичний матрац. У разі якщо передбачене довготривале перебування, звичайне покриття ложа доповнюють протипролежневою системою.
  3. Реанімаційні. Найбільш дороговартісна група. Сюди належать ліжка із інноваційними функціями й унікальними комплектуючими елементами. Вартість таких виробів медичного призначення сягає сотні тисяч гривень. Вона максимально функціональні. Складають із чотирьох секцій, доповнені електроприводом, масивними колесами, мобільним підголівником і секцією ніг, надійною сталевою рамою, захисними бамперами, рухомими поручнями, потужними тормозами.
  4. Акушерські або гінекологічні. В Україні практично не представлені. Частіше у вигляді кушеток. Із специфічною конструкцією – в нижній частині виробу містяться фіксатори для ніг й тримач для медичного тазу. Таке медобладнання розміщується в родзалах, для того аби на ньому в подальшому розміщувати жінок в другому або третьому родовому періоді. Доповнене коліщатами, одною чи двома регульованими секціями, мають можливість змінювати висоту ложа. В комплект також входить штатив для вливань і матрац.
  5. Травматологічні. Мають доволі складну конструкцію. Їх основне призначення полягає у забезпеченні правильного положення пацієнта у післяопераційний та реабілітаційний період, коли потрібно, щоб тіло було розміщене під певним кутом. Була можливість здійснення процедури одинарного або подвійного витягування кінцівок. Обов’язковою є функція регулювання кута згинання секцій. У комплект входять противаги різної маси, від 2 до 5кг, а також опорний тримач.
  6. Ліжка для інвалідів та людей із психічними та емоційними розладами. Такі медичні вироби завжди доповнені додатковими кріпленнями, фіксаторами, потужними поручнями.

У інтернет-магазині «Медтехніка FMF» можна придбати будь-яку із перелічених вище моделей. Багаторічний досвід роботи із найнадійнішими постачальниками медичного обладнання гарантує відмінну якість, наявність всіх необхідних документів, підтверджуючих відповідність виробу загальноукраїнським та іноземним вимогах та нормам, а також оперативну доставку у будь-яку точку України.