Медичні ліжка

Ліжко медичне реанімаційне OSD-93С двосекційне з механічним приводом на колесах
3566-06
..
0

Ціна: 19890.00 грн

Ліжко медичне функціональне OSD-91V+OSD-90V чотирьохсекційне з електроприладом на колесах
3549-06
..
0

Ціна: 21990.00 грн

Ліжко медичне функціональне OSD-94V трьохсекційне з механічним приводом
3547-06
..
0

Ціна: 9999.00 грн

Ліжко медичне функціональне OSD-94V+OSD-90V трьохсекційне з механічним приводом на колесах
3548-06
..
0

Ціна: 12999.00 грн

Ліжко медичне функціональне OSD-9520 Virna чотирьохсекційне з електроприводом на колесах
3550-06
..
0

Ціна: 33999.00 грн

Матрац до медичного ліжка Medok MED-07-002 двосекційний
3654-06
Двосекційний матрац для медичних функціональних ліжок MED-07-002 вітчизняного виробника медтехн..
0

Ціна: 1999.00 грн

Матрац до медичного ліжка OSD-Basic-Reflex+ з чохлом
3648-06
Матрац до медичного ліжка OSD-Basic-Reflex+ відноситься до ортопедичного типу пристосувань з ві..
0

Ціна: 8980.00 грн

Матрац до медичного ліжка OSD-MAT-80x8x194 двосекційний
3651-06
Використання медичних функціональних ліжок неможливе без такого обов`язкового атрибуту, як матр..
0

Ціна: 3790.00 грн

Матрац до медичного ліжка OSD-MAT-88x8x194 двосекційний
3650-06
Використання медичних функціональних ліжок неможливе без такого обов`язкового атрибуту, як матр..
0

Ціна: 3990.00 грн

Показано з 1 по 25 із 39 (всього 2 сторінок)

Медичні функціональні ліжка

Медичні ліжка - багатофункціональні комплекси для швидкого одужання

Медичні ліжка - функціональне обладнання, призначене для пацієнтів, які змушені тривалий період часу перебувати в лежачому положенні, дотримуючись постільного режиму. Спеціальні пристрої використовуються для відповідного нагляду за інвалідами, а також для якісного відновлення тривало лежачих пацієнтів. Такий стан характерний для післяопераційного періоду, при складних травмах, важких захворюваннях. Спеціальна установка має переважні особливості, які сприяють максимальній зручності для важких хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні з обмеженням в рухах.

Медичне багатофункціональне ліжко, лікарняне ортопедичне електричне ліжко спеціального призначення, яке можна купити недорого по зазначеній на сайті ціні, для інвалідів, лежачого пацієнта, для догляду за хворою людиною вдома в інтернет-магазині «Медтехніка FMF», виготовляється з якісних екологічних матеріалів, що забезпечують підвищену міцність виробів, тривалий термін експлуатації. Ергономічний корпус конструкції виконаний так, що дає можливість пацієнту зайняти зручне положення без сковування, вимушених рухів тіла. Комфортна система кріплення, фіксації передбачає розміщення хворого в фізіологічному, відповідному його випадку положенні.

Функціональне обладнання запобігає погіршенню кровопостачання органів, тканин, дозволяє уникнути часткового або повного оніміння, порушення чутливості, некрозу м'яких тканин з порушенням нервової трофіки.

Функціональне ліжко медичного призначення: особливості конструкції

Конструкція функціонального обладнання розділена на блоки-секції з можливістю настройки зручного розташування певних частин тіла. Якісна настройка ступеня нахилу блок-секцій забезпечує підняття частин тіла, полегшує реабілітаційний процес, пом'якшує тяжкість захворювань, покращує діяльність внутрішніх органів, запобігає виникненню застоїв в організмі, пролежнів, гарантує зручне лежаче положення.

Ортопедичні ліжка виготовляються з якісних зносостійких, стійких до санобробки та дезінфекції матеріалів: безпечного пластика, алюмінію, дерева та ін.

Пристрої медичні класифікують за типом приводу, завдяки якому відбувається регулювання блок-секцій. Існують модифікації з механічним, гідравлічним регулюванням, з електроприводом, які відрізняються високими функціональними можливостями.

Високоякісна, практична продукція, медичний високотехнологічний апарат доступні всім, хто вирішив придбати високофунціональні ліжка спецпризначення, звернувшись в компанію «Медтехніка FMF».

Медичні ліжка, життєво необхідні для пацієнтів, які відновлюються, людей з функціональними порушеннями локомоторного апарату, постійно удосконалюються, набувають нових опцій, функціональних можливостей. Тому такі пристрої користуються підвищеним попитом в лікувальних установах, реабілітаційних, перинатальних центрах для догляду за лежачими пацієнтами, особами, важкими хворими, яким показаний тривалий постільний режим.

Купити медичні ліжка за найкращою ціною в Україні

Де купити з доставкою в Житомирі, Києві та інших містах України медичне функціональне спец ліжко для лежачих хворих? Компанія «Медтехніка FMF» пропонує великий перелік засобів для реабілітації, різних модифікацій спеціальних медичних ліжок, що поєднують в собі високу якість, оптимальну ціну та багатофункціональні можливості. Інформативне подання сайту в зручному каталозі й кваліфікована підтримка досвідчених працівників магазину допоможе вам зробити правильний вибір для реалізації пошукового запиту «куплю функціональне медичне ліжко».

При виникненні питань зверніться в інтернет-магазин і працівтники компанії дадуть відповідь на всі питання про товари, діючі акції, знижки, можливі способи оплати, умови доставки і швидко оформлять замовлення. Правильно вибрати спеціалізовані реабілітаційні товари, дізнатися, яка їх ціна, купити лікарняне ліжко, мед ліжко для лежачих хворих можна в компанії «Медтехніка FMF» (Україна) з доставкою в Київ, Львів, Тернопіль та інші міста по всій країні. Товар буде доставлений за вказаною адресою в найкоротші терміни.