Аспіратори для носа

Аспіратор назальний Canpol Babies 56/154 силіконовий
3487-06
Аспіратор для носика Canpol 56/154 виконаний у формі невеликої прозорої силіконової спринцівки ..
0

Ціна: 127.70 грн

Аспіратор назальний Canpol Babies 9/119 з двома насадками
1038-06
Для щоденної дезінфекції та з метою вилучення зайвого слизу та згустків із носової порожнини, в..
0

Ціна: 129.90 грн

Аспіратор назальний Lindo PК 082
1039-06
Назальний аспіратор Lindo PK 082 – це виріб, основним призначенням якого є видалення згустків, ..
0

Ціна: 84.60 грн

Топ Продаж
Аспіратор назальний Nosefrida
816-06
Основним призначенням назального аспіратора Nosefrida є видалення сухих та густих згустків із н..
2

Ціна: 209.00 грн

Аспіратор назальний дитячий B.Well WC-150 електричний з 2-ма насадками та чохлом
7573-06
Аспіратор назальний дитячий B.Well WC-150 – це зручний електричний виріб для видалення сухих та..
0

Ціна: 949.00 грн

Аспіратор назальний дитячий Canpol Babies 2/118 з твердою насадкою
6680-06
Аспіратор назальний Canpol Babies 2/118 – це пристосування для вилучення зайвого слизу та згуст..
0

Ціна: 83.30 грн

Аспіратор назальний дитячий Поліком механічний Слоник
7574-06
Аспіратор назальний дитячий Поліком в дизайні слоника допоможе повернути дитині здорове дихання..
0

Ціна: 24.50 грн

Топ Продаж
Комплект змінних насадок до аспіратора Canpol Babies 5/118 №3
1040-06
Маленькі діти не мають змоги самостійно видалити згустки різної консистенції, що утворюються в ..
1

Ціна: 127.70 грн

Аспіратор назальний дитячий Canpol Babies 5/119 з двома додатковими змінними насадками
6679-06
Аспіратор назальний Canpol Babies 5/119 – це пристосування для вилучення зайвого слизу та згуст..
0

Ціна: 367.20 грн

Топ Продаж
Аспіратор назальний Отривін Бебі з 3-ма змінними насадками
815-06
Аспіратор назальний Отривін Бебі – надійний та високоефективний гігієнічний пристрій швейцарськ..
1

Ціна: 148.50 грн

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Аспіратори назальні

Назальний аспіратор для немовлят - швидкий і безпечний спосіб видалити соплі

У новонароджених дітей в носі часто накопичується пил, від сухого теплого повітря може утворитися риніт, а також при появі різних простудних, алергічних і вірусних захворювань з'являється нежить. Не залежно від причини закладеності носа, малюк починає відчувати дискомфорт. Складність протікання нежиті у новонародженого полягає в тому, що малюк до 4 місяців не вміє дихати ротом і не може самостійно висякатися. Якщо не допомогти дитині позбутися від слизу в носику, йому буде важко дихати і він не зможе нормально смоктати груди або пляшечку, тобто не зможе повноцінно харчуватися. Зібраний слиз може потрапити у внутрішній слуховий прохід, а це може стати причиною розвитку серйозного захворювання як отит, лікування якого потребує прийом антибіотиків, що не дуже добре для немовляти. Тому при появі перших ознак нежиті, виділення з носового проходу потрібно негайно діставати. Для чищення носа у новонароджених від слизу, а також ефективної боротьби з нежиттю у немовлят і був створений назальний аспіратор або як його просто називають "соплевідсос".

Аспіратори для малюків: види і особливості

Аспіратором називається спеціальне пристосування, за допомогою якого проводиться висмоктування соплів, кірочок і згустків слизу з носика новонародженої дитини. Існує кілька видів виробів, починаючи з найпростіших соплевідсосів, і закінчуючи електронними приладами. Сьогодні існує 4 основних види виробів для висмоктування соплів, головними відмінностями яких є ціни і конструкторські особливості:

  • ручне відсмоктування для видалення соплів з носика новонародженого у вигляді спринцівки (груші) - найдешевший і простий у використанні вид аспіратора. Складається прилад з м'якої колби-груші і носика з пластмасовим, силіконовим або гумовим наконечником. Щоб почати висмоктувати слиз необхідно стиснути грушу і акуратно ввести її кінчик в носовій прохід дитини, а потім повільно відпустити і слиз разом з повітрям засмокче всередину. Недоліком спринцівки є відсутність обмежувача на носику, що може стати причиною пошкодження слизової носа;
  • механічний соплевідсмоктувач для дитини це прозора трубка з ємністю для соплів, обмежувачем, знімним м'яким наконечником і фільтром, який запобігає потраплянню рідини в рот дорослого. Для видалення слизу наконечник трубочки вставляється в носик крохи і потім батько втягує в себе повітря. Не дивлячись на всі переваги приладу є у нього і мінус - це можливість попадання заразних мікробів в ротову порожнину дорослого при всмоктуванні повітря;
  • електронний дитячий відсмоктувач соплів з носа - найдорожчий, але при цьому найбільш ефективний вид аспіратора. Прилад дуже зручний, адже висмоктувати слиз буде автоматично, дорослому необхідно лише помістити наконечник в ніздрю і натиснути кнопку. Хоча ціна його висока, але кількість переваг того варто: невисока потужність гарантує безпеку, робота на батарейках і невеликі габарити дозволяють брати його в дорогу, є функція для промивання носика новонародженого рідиною;
  • вакуумний очищувач носа для новонароджених є інноваційним видом назального аспіратора. Вакуум в соплевідсосом створюється за рахунок підключення до трубки звичайного побутового пилососа за допомогою спеціального мундштука. Прилад повністю безпечний для дитини, ефективно видаляє слиз з носових ходів, відрізняється довговічністю, але при цьому є незначний мінус - галаслива робота пилососа, яка може налякати малюка.

Будь-які дитячі очисники здатні видалити з носа дитини тільки розріджений слиз, тому перед їх застосуванням педіатри рекомендують використовувати спеціальні розчини для зрошення (розчин морської солі або звичайний фізрозчин). Ці засоби зволожують слизову, оздоровлюють її та сприяють розм'якшенню сухих кірочок. Важливо: слід очищати носик, коли дитина спокійна, інакше можна не отримати бажаного ефекту.

Де в Україні купити якісний назальний аспіратор?

Інтернет-магазин "Медтехніка FMF" пропонує своїм клієнтам більше 6000 найменувань високоякісних, сертифікованих товарів медичного призначення. Ми цінуємо кожного клієнта, тому реалізуємо тільки перевірену продукцію від кращих виробників. На нашому сайті можна купити дитячий електронний (електричний) назальний аспіратор для видалення соплів у новонародженого, механічний соплесос для очищення носа дитини за найкращою ціною з доставкою в будь-який населений пункт країни: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, адже наш регіон обслуговування - вся Україна.