Аспіратори назальні
Аспіратори назальні
До появи малюка батьки готуються з неабиякою серйозністю та відповідальністю. Створення чарівної дитячої зони вдома, купівля милих іграшок, коляски, ліжечка, першого одягу, виробів для годування тощо. Проте не меншої уваги заслуговують пристосування, які значно полегшать догляд за немовлям – паровий стерилізатор для сосок і пляшечок, підігрівач їжі, що міститься всередині спеціальної дитячої ємності, а також аспіратор назальний, який допоможе бережно очистити носик дитятка від скупчень слизі, яке може ускладнювати нормальне дихання. Їх можна придбати як у спеціалізованому дитячому магазині, аптечному закладі чи маркетах здоров’я, у яких представлений дитячий відділ із товарами для матусь та немовлят.
Існує чотири види аспіраторів для носу:
- Вакуумний, або як його називають у побуті – соплевідсмоктувач. Достатньо застарілий метод, який використовувався переважно у радянські час. Трубка підключалася до пилососу, потужність якого встановлена на самому мінімальному режимі. Такий спосіб відсмоктування надлишків слизі можна застосовувати декілька раз на день, особливо корисно буде це зробити перед тим, як годувати дитину та вкладати її спати. Звернуть увагу, якщо виділення з носика достатньо густі, і їх вилучення відбувається з певними труднощами лікарі рекомендують спершу закапати легкий соляний фізіологічний розчин або ж промити ніс з допомогою відвару із ромашки, евкаліпту або календули. Також не рідко використовують мінеральну воду.
- Назальний аспіратор, що має форму спринцівки. Такий використовували наші бабусі та матусі, коли ще не було сучасних аналогів. Популярними вони залишаються й по сьогоднішній день. Прості, не потребують особливих вмінь. Можуть бути доповнені наконечниками, виготовленими із м’якого гіпоалергенного силікону. Окремі моделі йдуть в комплекті із широкими насадками, для того аби попередити можливе надмірно глибоке проникнення у носові пазухи і ушкодження ніжної слизової. Для того аби провести очищення носика від слизу, потрібно стиснути нагнітач, аби з нього вийшло все повітря і тільки після того вставити в ніздрю. Другий отвір варто акуратно прикрити пальчиком. Без зайвої метушні, по тихеньку почати розжимати грушу, вона поступово наповниться слизом.
- Механічний дитячий аспіратор для носа – цей товар є в арсеналі кожної матусі. У вигляді простої трубочки або ж цілої системи, яка активізовується, коли одна сторона пристосування вставляється у носик дитини, а інша - у роті матері. Для того аби видалити слиз, потрібно плавно видувати повітря. Механічні моделі відсмоктувачів для сопельок менш травматичні та довели свою ефективність за багато років використання.
- І врешті беззаперечний лідер, найбільш ергономічний вид – електричний аспіратор для носа. Ця покупка буде найбільш вдалою, адже принесе масу комфорту та більше вільного часу, який можна провести граючись з дитиною, а не проводячи неприємну та деколи болісну процедуру. Зазвичай такі пристосування працюють від батарейок або акумуляторів. Все, що вимагається від мами, вставити м’яку насадку в носик немовлятку і натиснути на кнопку старту. Решта маніпуляцій пристрій здійснить самостійно, без сторонньої допомоги. У окремих випадках, апарат може здійснити ще й додатково зволоження та промивання носика з допомогою функції аерозолю.
Замовити і купити всі вище згадані види пристосувань за доступною ціною і зручними умовами доставки по всій Україні можна у Інтернет-магазині «Медтехніка FMF»