Протигрижові, підтримуючі бандажі
772.05 грн
772.05 грн
610.65 грн
537.70 грн
559.20 грн
218.60 грн
802.65 грн
802.65 грн
802.65 грн
786.25 грн
786.25 грн
786.25 грн
786.25 грн
641.25 грн
641.25 грн

Кожен виробник ортопедичних виробів містить у своєму асортименті групу підтримуючих поясів, які також відомі, як бандажі для грижі. Вони виконують безліч функцій – від фіксації вже утвореного грижового випинання до профілактики утворення рецидиву грижі у післяопераційний період.
Особливості протигрижових поясів та їх ключові відмінності від звичайних післяопераційних бандажів
Грижовий бандаж застосовується при пахових, стегнових, пупкових випинаннях. Його основне завдання – унеможливити розвиток ускладнень та повторного утворення гриж після проведення оперативного втручання. Носіння протигрижового поясу здатне попередити збільшення їх у розмірі під час отримання значних фізичних навантажень в процесі роботи або виконання спортивних вправ.
Такий ефект від застосування, забезпечується тим, що окрім м`якої та еластичної стрічки, яка кріпиться на попереку, виріб доповнений також однією або двома фіксуючими лентами, до яких кріпляться спеціальні пелоти, що і здійснюють локальну компресійну дію на ділянку, в якій розміщене грижове випинання.
В залежності від зони застосування та особливостей конструкції,пристосування поділяються на :
- Грижовий бандаж універсального типу. Використовується для профілактики та лікування двостороннього грижового випинання.
- Одностороння (ліво/правостороння) модель протигрижового бандажа. Її унікальність полягає у тому, що користувач самостійно визначає ступінь компресії з допомогою еластичного ременя та металевого фіксатора.
- Післяопераційний грижовий бандаж у формі вузького поясу застосовується для профілактики випадання, а також можливого затискання грижового мішка, збільшення випинання у розмірах. Лікарі також не виключають можливість застосування даного пристосування при радикуліті та остеохондрозі. Пояс здійснює м`яку підтримку поперекового відділу хребта, навіть за відсутності ребер жорсткості. Його використання особливо актуальне у післяопераційний період, коли необхідно попередити порушення цільності шва (деформація рубця), ушкодження місця проведення операції. Сприяє поверненню тонусу абдомінальних м`язів.
Вибір розміру
В залежності від типу бандажа, необхідно здійснити відповідні заміри:
- Для пристосування із фіксацією пахової , стегнової грижі – окружність стегон. Вітчизняні виробники пропонують вироби для людей, у яких це показник коливається від 75 до 134см.
- Для поясів, що забезпечують локальну компресію у області черевної порожнини – окружність талії. Ці вироби розраховані на користувачів із показником, що знаходиться у проміжку від 50 до 140 см.
Правила догляду та зберігання протигрижових пристосувань
За рекомендацією виробників ортопедичних виробів очищення варто здійснювати з допомогою ручного прання. Використовуючи при цьому м`які миючі засоби. У них не повинно міститись відбілюючих, хлоровмісних сполук. Оптимальною температурою води є 30 градусів за Цельсієм. Для висушування виробу не потрібно його викручувати, лише віджати і розкласти у горизонтальному положенні. На віддалі від штучних джерел тепла і прямих сонячних променів.