Беруші

Топ Продаж
Беруші 3M 1100 №2
2368-06
Беруші 1100 ТМ 3М виготовлені зі спіненого поліуретану. Мають зручну конусоподібну форму, що сп..
0

Ціна: 12.75 грн

Топ Продаж
Беруші 3M з мотузкою 1110 №2
2369-06
Беруші 1100 ТМ 3М виготовлені зі спіненого поліуретану. Мають зручну конусоподібну форму, що сп..
0

Ціна: 33.60 грн

Беруші McKeon Blackout Foam м'які чорні 7 пар
7240-11
Беруші Blackout Foam – це пристосування з рівнем захисту від шуму до 32 ДБ, яке стане у нагоді ..
0

Ціна: 410.70 грн

Беруші McKeon Ear Ammo м'які оранжеві 7 пар
7241-11
Беруші Ear Ammo - це пристосування з рівнем захисту від шуму до 30 ДБ, яке стане у нагоді людям..
0

Ціна: 410.70 грн

Беруші McKeon Original Safe Sound м`які №2
7242-11
Беруші OriginalSafeSound - це пристосування з рівнем захисту від шуму до 29 ДБ, яке стане у наг..
0

Ціна: 79.90 грн

Беруші McKeon Slim Fit м'які фіолетові 7 пар
7243-11
Беруші Slim Fit - це пристосування з рівнем захисту від шуму до 29 ДБ, яке стане у нагоді людям..
0

Ціна: 410.70 грн

Беруші McKeon Ultra Safe Sound м`які №2
7244-06
Беруші UltraSafeSound - це пристосування з рівнем захисту від шуму до 32 ДБ, яке стане у нагоді..
0

Ціна: 99.40 грн

Беруші McKeon AquaBlock м`які прозорі №2
783-06
Беруші McKeon AguaBlock – це виріб, який використовується при плаванні. Пристосування виготовле..
0

Ціна: 288.50 грн

Беруші McKeon OriginalSafeSound м`які №10 пар
784-06
Беруші McKeon OriginalSafe Sound – аксесуар, основним призначенням якого є захист органів слуху..
0

Ціна: 1.00 грн

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Беруші

Незамінні помічники для комфортного відпочинку

Такі прості речі, як беруші, користуються величезним попитом у багатьох людей. За допомогою м'яких берушів можна швидко відгородити себе від стороннього шуму в будь-який час доби. Особливо ці маленькі пристосування важливі для міцного сну. Беруші добре поглинають звуки на всіх частотах і навіть здатні створити абсолютну тишу, що допоможе людині швидше заснути та краще виспатися. Якщо ви спите чуйно і прокидаєтеся від найменшого шереху або хочете міцно заснути вдень, беруші відмінно допоможуть відпочити.

Також заглушки для вух необхідні, якщо людина знаходиться в украй галасливому місці, де рівень децибел може наближатися до критичного. Будівельні майданчики, місця зльоту літаків, галасливі концерти можуть нашкодити чутливим органам слуху і посприяти розвитку глухоти. Також беруші потрібні для захисту вух від тривалого впливу низькочастотних звуків, який надає вкрай негативний вплив на слух та роботу мозку людини. Якщо ви шукаєте недорогі беруші з доставкою додому, зверніться в «Медтехніка FMF». У зоні доставки вся Україна, а не тільки Київ, Харків чи інші великі міста.

Види захисних виробів

Перші беруші, що поставлялися на ринок, виготовлялися з бджолиного воску і бавовняної тканини або вати. Такі моделі випускаються до цих пір. Вони абсолютно натуральні, дуже м'які і показують відмінну ефективність в захисті органів слуху. Але до мінусів подібних виробів можна віднести низьку практичність. Воскові вушні заглушки можна використовувати тільки один раз, після чого виріб слід викинути. З розвитком технологій і винаходом нових матеріалів практично всі беруші стали виготовлятися з:

  • силікону. Гіпоалергенні вироби служать досить довго і добре закривають не тільки вушних прохід, але і частину вушної раковини. Не всі силіконові моделі підходять для сну, деякі вироби розробляються виключно для відвідування басейнів і захисту вух від води;
  • пінопропілену або спіненого поліуретану. Найпоширеніший матеріал для виробництва вушних заглушок, що підходять для сну або захисту вух від гучних звуків. Пінопропілен відрізняється високою м'якістю, еластичністю, не викликає алергії і добре мнеться, що дозволяє людині вставити беруші максимально зручно.

Під час використання захисних виробів з будь-якого матеріалу не слід їх сильно скручувати і витягати, так як моделі швидко втратять форму і можуть порватися.

Що потрібно знати перед покупкою?

Силіконові моделі необхідно регулярно мити з милом і ретельно просушувати перед кожним використанням. Пінопропіленовие заглушки слід регулярно міняти, так як матеріал має високу пористість і швидко вбирає будь-які забруднення. Ціна силіконових моделей для сну буде вища в порівнянні з поліпропіленовими, при цьому вартість берушів з силікону буде виправдана тривалим терміном служби. При дбайливому зверненні силіконові заглушки можуть прослужити кілька місяців без необхідності заміни.

Якщо ви хочете купити якісні беруші для сну, але не можете визначитися з вибором, зверніться в інтернет-магазин «Медтехніка FMF», де продаються захисні вироби для вух з відмінним співвідношенням ціни і якості та можна замовити доставку в Київ або по всій Україні. Досвідчені фахівці підберуть відповідні моделі, щоб ви захистили свої вуха від будь-яких негативних впливів.