Беруші

Топ Продаж
Беруші 3M 1100 №2
2368-06
Беруші 1100 ТМ 3М виготовлені зі спіненого поліуретану. Мають зручну конусоподібну форму, що сп..
0

Ціна: 11.50 грн

Топ Продаж
Беруші 3M з мотузкою 1110 №2
2369-06
Беруші 1100 ТМ 3М виготовлені зі спіненого поліуретану. Мають зручну конусоподібну форму, що сп..
0

Ціна: 30.30 грн

Беруші McKeon AquaBlock м`які прозорі №2
783-06
Беруші McKeon AguaBlock – це виріб, який використовується при плаванні. Пристосування виготовле..
0

Ціна: 288.50 грн

Беруші McKeon OriginalSafeSound м`які №10 пар
784-06
Беруші McKeon OriginalSafe Sound – аксесуар, основним призначенням якого є захист органів слуху..
0

Ціна: 1.00 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Беруші
Беруші

Ми звикли асоціювати цей медичний виріб лише із забезпеченням комфортних умов для відпочинку у нічний час. Так, ніхто не заперечує, ці пристосування у переважній більшості використовуються саме з цієї причини. Для прикладу, людина не може розслабитись і врешті заснути, адже збоку відпочиває і голосно хропить його спутник або ж надто голосно лунає музика за вікном, надмірний шум спричиняє активний рух автомобілів по трасі. У такому разі можна купити беруші для сну і назавжди забути про дискомфорту та надто голосні звуки. 

В основі цих захисний пристосувань може лежати:

  • Віск. Зазвичай виробники використовують цей матеріал при виробництві продукції одноразового використання.  Поверх воску додають трішки бавовняної вати. Перевагою виробів, які на 90% складаються з цього натурального еластичного компоненту, є ціна беруш, а також простота їхнього використання. Користувача лиш варто розмістити пристосування всередині вуха і під дією тепла, воно буквально за декілька хвилин розм’якне і набуде потрібної форми. Єдиний недолік, що повторно даний товар використати не можливо
  • Пінопропілен. Напевно найрозповсюдженіший матеріал, з якого можна купити беруші. М’який, легкий, еластичний, достатньо дешевий і абсолютно безпечний для організму. В побуті цей компонент називають поролоном. Не зважаючи на свою достатньо низьку вартість, відмінно справляється із поставленою задачею – ефективно приглушує оточуючий шум. Варто врахувати лише недовговічність пристосування, він здатний виконувати свою головну функцію буквально декілька раз, пізніше він просто втрачає форму або рветься.
  • Силікон. Сучасне віяння у сфері медичних виробів та спортивних товарів. Так, в цьому випадку ми заговорили про спорт, адже силіконові беруші купують плавці, а також люди, які відвідують басейн для релаксу та приведення тіла у тонус. Такі пристосування за формою та зовнішнім виглядом дуже схожі до внутрішньо канальних навушників, які ми використовуємо для слухання музики. Це не найдешевший варіант затичок у вуха, проте й не самий дорогий серед існуючих на сьогоднішній день. Суттєвою перевагою силіконових подавлювачів звуку є відносно довгий термін використання (до декількох місяців), мінус – їх потрібно промивати у воді кожного дня.

Як і будь-який медичний виріб, дане пристосування має ряд протипоказань. Лікарі категорично забороняють купувати беруші для сну і активно їх використовувати людям із навіть найменшими проявами захворювання вуха. Як тільки проблему буде ліквідовано, ви зможете повернутися до застосування цього виробу. Також не потрібно експериментувати, в разі, якщо у вас є схильність до утворення корків із вушної сіри. Це загрожує проштовхуванням накопиченої сірної маси всередину вушних каналів, звідки лікар не зможе її вилучити природнім шляхом. Потрібно буде застосовувати більш серйозні методи запобігання запаленню.

Всі необхідні засоби для забезпечення якісного сну, легкого заняття спортом або зменшення негативного впливу промислового шуму на органи слуху можна придбати в Інтернет-магазині «Медтехніка FMF». При замовленні на суму більше 1500 грн – безкоштовна доставка по всій Україні.