Протипролежневі вироби

Виберіть підкатегорію
Протипролежневі вироби

Протипролежневі вироби 

Пролежні - ділянки омертвілих м'яких тканин, які виникають через постійний тиск або факторів, що викликають місцеве порушення кровообігу і передачі нервових імпульсів. З'являються у лежачих або малорухомих хворих при недостатньому догляді, а також в результаті деяких супутніх проблем зі здоров'ям: недостатнє харчування у результаті порушення засвоєння їжі, зайва вага, анемії та ін. Запобігти омертвіння тканин і дати можливість відновитися пошкодженим ділянкам можна, використовуючи вироби від пролежнів. Це підкладні кола, спеціальні матраци, подушки. 

Профілактика появи пролежнів

Пролежневі рани з'являються через натиск на одну і ту ж ділянку тіла, коли людина не може змінювати положення самостійно. Спочатку це просто невелике почервоніння і висип, потім клітини починають відмирати. З'являються хворобливі незагойні пошкодження. Щоб запобігти цьому:

  • хворих часто перевертають;
  • використовують в якості підкладки під тіло пелюшки (простирадла), що пропускають повітря;
  • підтримують гігієну пацієнта, роблять йому масажі. 

Значно полегшити нагляд за хворим і зменшити ризик появи ран через тривале лежання допомагають протипролежневі засоби.

Виробники пропонують три види протипролежневих товарів різних категорій:

  • кола – їх підкладають під куприк, щоб знизити тиск на область тазу, щоб запобігти некротичні зміни, а також для лікування деяких захворювань, пов'язаних з порушенням кровообігу в цій області;
  • подушки – використовуються в якості підкладки в інвалідні крісла або стільці у нездорових людей, які багато часу проводять сидячи, наприклад, після операцій. 
  • матраци-мають особливу конструкцію, яка забезпечує постійну зміну тиску в різних зонах. При ущільненні одних ділянок інші стають м'якше. Завдяки цьому немає постійного натиску на одні і ті ж ділянки тіла, але створюється ефект легкого масажу, що поліпшує кровообіг. Зазвичай використовуються в лікарнях, іноді для лежачих пацієнтів в домашніх умовах. 

У нас можна купити протипролежневі вироби різного призначення. Продукцію можна замовити для дому та медичних установ. Її вартість залежить від призначення, виду, особливостей конструкції, матеріалів виготовлення. 

Доступна медтехніка для всіх

Ми пропонуємо в великому асортименті медичний інструмент, інвалідні крісла, тонометри, глюкометри та іншу продукцію для догляду за хворими, лікування, реабілітації пацієнтів і підтримки здоров'я. Ціни і опис можна подивитися, "натиснувши" на зображення виробу. Якщо потрібна допомога, зверніться за консультацією до наших операторів. Вони мають медичну освіту і нададуть всю інформацію про характеристики і використання Товарів.