Апарат для вимірювання тиску
750.00 грн Ціна: 650.00 грн
Ціна: 989.00 грн
922.25 грн Ціна: 650.00 грн
910.00 грн Ціна: 800.00 грн
1105.00 грн Ціна: 819.00 грн
830.00 грн Ціна: 740.00 грн
1609.40 грн Ціна: 1195.00 грн
1400.40 грн Ціна: 1012.00 грн
1130.00 грн Ціна: 999.00 грн
Ціна: 1122.00 грн
Ціна: 2444.00 грн
Ціна: 4165.00 грн
Ціна: 3487.00 грн
799.90 грн Ціна: 699.00 грн
Ціна: 791.40 грн
Ціна: 792.90 грн
Ціна: 1141.20 грн
1105.00 грн Ціна: 999.00 грн
1260.25 грн Ціна: 1075.00 грн
1145.50 грн Ціна: 999.00 грн
1146.00 грн Ціна: 929.00 грн
1274.10 грн Ціна: 1099.00 грн
1235.00 грн Ціна: 1099.00 грн
1495.00 грн Ціна: 1299.00 грн
1747.10 грн Ціна: 1400.00 грн

Чому АТ варто регулярно вимірювати всім, а не тільки тим, у кого є хронічні захворювання?
Сьогодні в кожному будинку можна знайти термометр, при цьому багато людей нехтують іншими життєво важливими показниками, такими як кров'яний тиск - це не дивно, адже ціна тонометра зазвичай перевищує вартість пристосування для вимірювання температури тіла. При цьому варто розуміти, що наявність тонометра в арсеналі домашньої медтехніки здатне істотно поліпшити якість життя і запобігти розвитку багатьох захворювань.
Кров'яний тиск - важливий показник стану здоров'я людини, що робить його контроль необхідним не тільки для людей, у яких є проблеми з серцево-судинною системою, а для всіх, хто хоче на довше зберегти здоров'я. Особливо ретельно контролювати показання варто старшим людям, а також особам з діагностованою гіпертонією, діабетом, різними нирковими та іншими захворюваннями. Контроль - це найкраща профілактика широкого спектру захворювань. Маючи в своєму розпорядженні тонометр, ви зможете відслідковувати будь-які зміни і коригувати спосіб життя, а також своєчасно помітити симптоми, що вимагають звернення до лікаря.
Так, крім наявності хронічних захворювань, частими причинами підвищення артеріального тиску є стрес, куріння, надлишок фізичного навантаження, порушення гігієни сну та інші негативні фактори. Ви можете виробити звичку вимірювати покази щодня або ж користуватися тонометром, коли відчуваєте занепад сил, головний біль, запаморочення, біль у грудях, прискорений пульс, нудоту та інші симптоми. При цьому важливо розуміти, що не завжди підвищення тиску супроводжується яскраво вираженими симптомами, саме тому краще не чекати їх появи, а самостійно контролювати ситуацію.
Види тонометрів та їх ключові особливості
Сьогодні існує кілька основних видів тонометрів, що відрізняються особливостями конструкції і типом роботи:
- механічні апарати - повністю управляються людиною, повітря в таких моделях нагнітається за допомогою груші, а показання відображаються на манометрі, при цьому важливо уважно прослуховувати тони кровотоку за допомогою стетоскопа;
- напівавтоматичні прилади - оснащені помпою для нагнітання повітря, але при цьому показання відображаються автоматично на екрані - в таких моделях немає стетоскопа, так як характерні шуми прослуховувати немає необхідності;
- електронні (автоматичні тонометри) - найбільш комфортні й універсальні - досить надягти манжету на руку і натиснути кнопку - далі все вимірювання здійснюються автоматично без будь-якої людської участі.
Таким чином кожен зможе підібрати найбільш комфортний для себе тип пристрою.
Скільки коштує тонометр - вимірювач тиску?
Ціна автоматичного апарату, яким буде комфортно міряти тиск навіть літній людині, в Києві, Дніпрі, Черкасах, Одесі, Житомирі, Кременчуці, Кіровограді, Полтаві, Кривому Розі Херсоні, Миколаєві, Чернігові, Харкові (Україна) може бути різною в різних магазинах медтехніки - краще купити тонометр від перевіреного виробника. Електронна модель максимально зручна у використанні - нею легко зможе скористатися як літня людина, так і дитина. Головне - звернути увагу на розмір манжети.
Механічним апаратом точно вимірювати артеріальний тиск зможуть тільки медичні працівники або люди, раніше навчені тонкощам вимірювання - ціна таких тонометрів для перевірки АТ невисока, а замовити їх можна в будь-якому магазині медтехніки. При цьому вони не підходять для літніх людей, а також тих, хто має будь-які проблеми зі слухом, зором. Механічною моделлю практично неможливо здійснити самодіагностику, так як вимірювати тиск необхідно в повністю розслабленому стані, інакше ви ризикуєте отримати некоректні дані й прийняти препарат без необхідності.
Якщо ви шукаєте бюджетний, але зручний для домашнього використання варіант, то варто звернути увагу на напівавтоматичні пристрої. Ціни напівавтоматичних моделей представлені в середньому сегменті. Такими моделями цілком зручно користуватися, незважаючи на те, що напівавтоматичні тонометри дещо поступаються в комфорті повністю автономатичним.
Як підібрати найбільш підходящий пристрій?
Вибираючи апарат для вимірювання артеріального тиску, варто враховувати безліч факторів, головними серед яких є вік користувачів та їх стан здоров'я. Дані фактори будуть впливати на частоту використання обладнання, а також на те, який саме тип приладу варто купувати. Так, якщо ви не можете визначитися з типом манжети - вибрати плечову або на зап`ястя, то вік стане вирішальним фактором. Після 45 років еластичність судин знижується, в результаті чого коректно виміряє пульсову хвилю на зап'ясті практично неможливо, тому для людей старшого віку краще підходять плечові манжети.
Якщо вам необхідно знімати виміри щодня, то варто звернути увагу на компактні автономні моделі - їх легко використовувати, можна брати з собою в поїздку, на роботу. На сучасному ринку є безліч моделей - деякі з них дуже функціональні. Так, якщо ви страждаєте на серцево-судинними захворюваннями, то варто віддати перевагу апарату, який не тільки міряє артеріальний тиск, але і здатний діагностувати аритмію. Є пристрої з вбудованою пам'яттю, що дозволяє відстежувати зміни протягом тривалого часу. Регулярний вимір і відстеження динаміки зміни тиску допоможе зрозуміти, чи підходить вам препарат, прописаний лікарем, при цьому ціна технологічних моделей вище, ніж менш функціональних.
Основні рекомендації по експлуатації
Перш ніж купити препарат для зниження кров'яного тиску, необхідно здійснити вимірювання артеріального тиску за допомогою спеціального приладу - міряти необхідно в спокійному стані, попередньо ознайомившись з інструкцією до апарату, тоді завмір буде максимально коректним. На точність результату впливає правильність проведення вимірювання, саме тому дуже важливо дотримуватися основних рекомендацій, а саме:
- вимірювати артеріальний тиск тільки в розслабленому стані - для цього краще зайняти положення лежачи або сидячи, не схрещуючи ноги, руки;
- провести в спокої мінімум 5 хвилин перш ніж надіти манжету - не здійснювати активних рухів;
- варто утриматися від куріння і вживання кофеїновмісних напоїв безпосередньо перед вимірюванням;
- не менше важливо правильне розташування руки, на якій надіта манжета - вона повинна бути зігнута в лікті і перебувати на рівні серця.
Щоб отримати точний результат, можна здійснити не один, а два виміри, витримавши між ними невеликий інтервал. Якщо у вимірах є істотна різниця, то варто провести контрольний замір - третій. Використовувати пристрій варто строго відповідно до інструкції - правильно зберігати і очищати при необхідності. Правильне використання пристрою не тільки дозволить отримувати максимально точні результати, але й позитивно позначиться на терміні служби тонометра.
Медтехніка FMF - все що потрібно, щоб тримати здоров'я під контролем
Вирішили: «Буду регулярно приділяти увагу вимірюванню артеріального тиску і куплю для цього якісний медичний вимірюючий апарат, вартість якого відповідає технологічності (Вінниця/Полтава/Одеса або будь-який інший місто) »? Купити прилад для вимірювання артеріального тиску крові людини - електричний (електронний) або механічний тонометр, за приємною вартістю можна через інтернет-магазин Медтехніка FMF, де представлений великий вибір медичних апаратів і продаж здійснюється з доставкою в Київ, Чернігів, Запоріжжя, Херсон, Черкаси, Одесу, Кривий Ріг, Кременчук, Харків, Дніпро/Дніпропетровськ, Житомир, Миколаїв, Полтаву, Хмельницький, Кіровоград, Вінницю і по всій Україні: ціна вимірювача кровоносного тиску залежить від його технічних характеристик.