095 55 899 55
Львів, с.Сокільники, вул. Стрийська 20
Телефонні лінії працюють з 9:00 до 19:00 субота з 10:00-15:00, неділя вихідний

Вакуумні банки

Топ Продаж
670-06
Вакуумні банки – це вироби, що знайшли своє застосування у косметології, масажній практиці та є..
1

64.40 грн

64.40 грн
Топ Продаж
671-06
Вакуумні банки – це вироби, що здійснюють безпосередній вплив на шкіру пацієнта та є найбільш е..
2

67.65 грн

67.65 грн
Топ Продаж
2412-06
Набір вакуумних банок Чудєснік БМПН-6 налічує одразу декілька незамінних для кожної людини еле..
2

165.60 грн

165.60 грн
Топ Продаж
672-06
Вакуумні банки – це вироби, що знайшли своє широке застосування у косметології. Принцип дії так..
2

62.35 грн

62.35 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Вакуумні банки

Особлива методика масажу

Вакуумні банки в лікарській практиці використовуються з давніх-давен. Доволі тривалий час вони розглядалися переважно як інструмент народного цілительства, проте знайшли своє місце і в офіційній медицині. Банки використовуються при проведенні вакуумного масажу. Ця корисна процедура активує приплив крові на окремих ділянках.

Крім посилення лімфо- і кровообігу, вакуумні банки:

 • покращують живлення тканин;
 • знижують набряклість;
 • зменшують больові синдроми;
 • підвищують еластичність і тонус м'язів, сприяють їх відновленню після навантажень;
 • надають сприятливий ефект на пружність шкіри — внаслідок відновлення природного розташування колагенових волокон і стимулювання роботи фібробластів;
 • сприяють видаленню целюліту і схудненню.

З огляду притаманних властивостей виріб активно застосовується серед спортсменів як з терапевтичною, так і з профілактичною метою. Якщо вас зацікавили вакуумні банки, купити їх можна звернувшись в інтернет-магазин «Медтехніка ФМФ». Працюємо для приватних осіб, медичних та реабілітаційних установ, аптек. Товар сертифікований, водночас перш ніж купити вакуумні банки, проконсультуйтеся з лікарем-фізіотерапевтом або масажистом.

Медична інформація

Основу вакуумного масажу складає дія негативного тиску. Під час процедури виріб прикладається до ділянки тіла, з-під нього викачується повітря, а шкіра втягується всередину резервуара. Явище викликає різницю між тиском, утвореним в банці і в тканинах організму, що і обумовлює ефект вакуумного масажу. Особливість процедури полягає в тому, що після неї на тілі утворюються пігментні кола червоного кольору — вони мають назву екстравазати. Зазвичай щонайбільше за тиждень вони зникають. З'являються екстравазати після проведення перших процедур. Якщо здійснювати вакуумний масаж регулярно, його сліди з часом стають менш помітними.

Консультація лікаря обов'язкова, оскільки процедура має протипоказання при багатьох станах, а саме при:

 • тромбозі, атеросклерозі, аневризмах, варикозі і інших проблемах з судинами;
 • порушеннях згортання крові;
 • ураженні м'яких тканин і шкіри;
 • паралічі;
 • пухлинах — як доброякісних, так і злоякісних, що утворюються на шкірі або внутрішніх органах;
 • вагітності;
 • гострих простудних захворюваннях, що супроводжуються високою температурою;
 • хворобах серця і легень.

Вакуумний масаж роблять як в домашніх умовах, так і в стаціонарі. Часто його призначають як додатковий захід при лікуванні певних захворювань.

Технічні особливості

В недалекому минулому можна було купити лише банки, зроблені зі скла. Вони випускаються і сьогодні, але їх використання приносить певний дискомфорт. По-перше, відкритий вогонь для нагріву виробу перед накладенням обумовлює високу ймовірність пожежі, по-друге, методика створює для пацієнта ризик опіку. Він збільшується, якщо процедуру проводити не маючи досвіду і відповідних навичок.

Сьогодні найбільш поширеними є гумові та пластикові вакуумні банки. Останні широко представлені в інтернет-магазині «Медтехніка FMF». Розглянемо приклад. Банки вакуумні БПМ-70, вироблені брендом «Чудесник». До комплекту входить один виріб діаметром 7 сантиметрів. З такою банкою зручно проводити динамічний масаж по всьому тілу. Виготовляється з міцного пластику, ефект досягається за рахунок стиснення корпусу.

Під брендом «Чудесник» випускаються і полімерні банки БМП-2, призначені для масажу обличчя. Їх діаметр становить всього 2 сантиметри. Використовуються в косметології для:

 • стимулювання обмінних процесів на шкірі обличчя, що призводить до омолодження;
 • звуження пор;
 • видалення токсинів і нормалізації роботи сальних залоз;
 • розгладження зморшок.

Якщо немає відповідного досвіду, використовувати їх рекомендується під наглядом косметолога. До комплекту входять дві банки.

Детальніше продукція «Медтехніки ФМФ» описана в каталозі нашої компанії, який, до речі, регулярно оновлюється. Здійснюємо доставку товарів по всій Україні, відправлення — в день приймання заявки. Також на території країни працюють наші аптеки, куди товар доставляється безкоштовно. Зі свого боку фахівці «Медтехніки ФМФ» нададуть необхідні консультації, які можна отримати через онлайн-чат під час відвідування сайту.