Допоміжні пристосування

Ампульниця універсальна АМ-100, Заповіт
3635-06
Універсальна медична ампульниця АМ-100 виробництва вітчизняної компанії Заповіт має 3 секції, щ..
0

Ціна: 796.50 грн

Підголівник OSD-BL910104 з сітчастої тканини
3632-06
Не у всіх є можливість придбати спеціальне високо функціональне медичне ліжко з можливістю регу..
0

Ціна: 1590.00 грн

Підголівник Діспомед MAW-20 переносний, регульований
470-06
Підголівник Діспомед MAW-20 призначений для використання людьми, які тривалий час перебувають у..
2

Ціна: 1408.15 грн

Ростомір настінний Заповіт РН-2000
2686-06
..
0

Ціна: 724.50 грн

Шафа медична Заповіт ШМ-1
3637-06
..
0

Ціна: 7958.25 грн

Шафа медична Заповіт ШМ-1С
2834-06
..
0

Ціна: 9207.05 грн

Шафа металева КФТ для аптечки
3638-06
Металева шафа для аптечки від виробника Київське фармацевтичне товариство доповнить медичних ка..
0

Ціна: 610.20 грн

Набір таблиць для перевірки готроти зору Апарат Рота АR-1М, Заповіт
3634-06
Набір таблиць для перевірки гостроти зору, так званий апарат Рота АР-1М доповнений ламповою під..
0

Ціна: 2193.05 грн

Ростомір підлоговий Заповіт РП-2000
2687-06
..
0

Ціна: 1218.05 грн

Сумка-холодильник Заповіт СХП-01 на 11 літрів, переносна, з 6-ма акумуляторами холоду
3636-06
Сумка-холодильник СХП-01 у переносному варіанті найчастіше використовується профільними лікарям..
0

Ціна: 1364.25 грн

Топ Продаж
Таблиця для перевірки гостроти зору Сівцева, Заповіт
3633-06
Купити таблицю для перевірки гостроти зору Сівцева можна для здійснення регулярних тренувань оч..
0

Ціна: 210.00 грн

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Допоміжні пристосування

Окрім основного переліку медичних виробів також існує ряд не менш важливих, що беруть участь в створенні додаткового комфорту для пацієнтів та спеціалістів в сфері медицини. Зокрема мова йде про пристосування, якими доукомплектовують лікарняні палати, приміщення амбулаторій та оглядові.

Інтернет-магазин «Медтехніка FMF» пропонує широкий вибір ростомірів, медичних шаф та тумб, різноманітних медичних виробів та виробів медичного призначення, що стануть в нагоді під час здійснення стаціонарного чи домашнього догляду за пацієнтом (підголівники, підйомники).

Зокрема, в асортименті присутні такі позиції, як: дитячий ростомір, медичний ростомір із кріпленням до стіни, іншими словами настінний ростомір. Особливою популярністю відрізняються ростоміри підлогові, їх також додатково обладнують вагами. Існують також специфічні види, більш затребувані в конкретній галузі медицини – неонатології. Ростоміри для немовлят мають специфічну будову – складаються із ложа зі спеціальними мітками. В деяких випадках до ложа кріпиться мірна стрічка або ж спеціальний автоматизований механізм.

У каталозі Інтернет-магазину «Медтехніка FMF» також присутнє велике різноманіття медичних шаф та тумб. Вони виготовлені із зносостійкого металу. Основна відмінність металевої медичної шафи від звичайних побутових полягає у можливість багаторазової дезінфекції – до кількох раз на день, за потреби. Поверхня медичної шафи вкрита спеціальним порошковим напиленням, що вберігає її від нескладних механічних пошкоджень і впливу агресивних факторів навколишнього середовища (корозії, сонячних променів, води тощо)

У сфері медицини шафи умовно розділяють на 3 базові категорії:

  • Лабораторні;
  • Медичні;
  • Тумби.

Перші являють собою у переважній більшості не складні за будовою витяжні шафи, у яких проводяться різноманітні хімічні або ж фізичні аналізи. У них обов’язкові скляні прозорі перегородки, які б дозволяли контролювати процес, без ризику піддатися негативному впливу шкідливих випаровувань, що утворюються в результаті реакції.

Медичні, у свою чергу, включають у себе більш широкий перелік варіантів конструкцій. Це можу бути звичайна медична шафа для медикаментів, або ж для прикладу, шафа медична для інструментів.

Зокрема їх прийнято поділяти на:

  • Одностулкові медичні шафи (односекційні);
  • Двостулкові (двосекційні).

Одностулкові – використовують, зокрема, для зберігання медичних халатів. Купити медичну шафу, у якій присутня лише одна секція можна для зберігання у ній інструментів, розхідних матеріалів, медикаментів у оглядових, перев’язувальних кабінетах, операційних тощо. Найчастіше вони доповнені декількома полицями. Можлива також наявність сейфу або ж просто закритої секції для зберігання особливих виробів медичного призначення або ліків, доступ до яких є обмеженим.

Двосекційні медичні шафи використовуються за аналогічної потреби, проте мають більше місця за рахунок додаткової стулки та більшої кількості полиць.

Двері у обох випадках фіксуються здебільшого з допомогою магніту та міцного металевого замка з декількома дублікатами ключів.

Існують також специфічні види, до прикладу, медична шафа з бактерицидними лампами. Їх виготовляють під замовлення, якщо клієнт висловлює таку потребу.

Ціна медичної шафи напряму залежить від складності конструкції, кількості додаткових елементів, що повинні бути присутні та матеріалу.

Для того аби придбати одне із вище перелічених пристосувань, варто завітати до магазину медтехніка сокільники або ж зробити замовлення прямо на сайті «Медтехніка FMF» (Медтехніка Львів).