Масажні пояси для схуднення

Масажний пояс для схуднення Zenet TL-2005 L-B
645-06
Одним із важливих показників фізичного здоров’я людини є її вага. Кожен із нас індивідуально, у..
0

Ціна: 2155.70 грн

Масажний пояс для схуднення Zenet TL-2005 L-E
1999-06
Необхідно дещо підкоригувати у фігурі? Тіло не в тонусі? Боротьба із зайвими кілограмами триває..
0

Ціна: 2023.40 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Масажні пояси для схуднення

Масажні пояси для схуднення

Фізичні вправи, активні навантаження у спортивному залі, відвідування секцій з плавання, фітнес, шейпінг, йога та багато інших методів для ефективного та швидкого схуднення є у вільному для кожного бажаючого. Проте існує клас людей, які з певний причин не можуть скористатися такою можливістю і мають обмежену кількість способів побороти зайву вагу. До їх числа належить перш за все правильне харчування, налагоджений водний баланс та застосування засобів для пасивної втрати кілограмів, зокрема мова йде про електро пояс для схуднення.

Заради красивого тіла чоловіки та жінки готові на все. В хід ідуть виснажливі дієти, багатогодинні тренування, налагодження режиму сну і звичайно ж увага до свого емоційного здоров’я. Проте, все це банально може не подіяти. Вже ніби і солодке виключене з раціону, не їмо після шести, а вага далі стоїть. Вихід є – необхідно мерщій замовити пояс для схуднення.

Для додаткової впевненості в безпеці використання даного пристосування для власного здоров’я потрібно спершу ознайомитись із протипоказаннями, при наявності яких виробники і лікарі не рекомендують застосування такої  технології масажу:

  • Проблеми із серцево-судинною системою, а також спинним мозком;
  • Онкологічні захворювання;
  • Гінекологічні проблеми;
  • Вагітність в будь-якому триместрі;
  • В разі наявності електронних апаратів чи металевих конструкцій у тілі.

В Україні пояс для схуднення купити можна у двох можливих варіаціях:

  1. Вібромасажер. В його основі зносостійкі масажні ролики, які починають рухатись одразу після підключення пристосування до джерела змінного струму або вставляння батарейок, акумулятора. Це активізовує вібрацію, забезпечуючи відмінний масаж проблемних ділянок тіла. Подібні товари ви могли зустріти у продвинутих фітнес-центрах та студіях краси, проте вони зазвичай стаціонарні і займають багато місця. Даний пояс поміститься у невелику сумку або рюкзак, його з легкістю можна брати з собою.

Такий виріб стане чудовим подарунком жінці і однозначно вдалою покупкою для чоловіка, який банально немає часу аби відвідувати заняття у залі. Ви можете займатися справами по дому, а ваші м’язи у той час ставатимуть рельєфнішими, а зайві кілограми зникатимуть на очах.

Якщо купити пояс для схуднення із декількома режимами, ви зможете самостійно обирати необхідну швидкість та інтенсивність, тип масажних рухів, а також вид вібрації.   

Під час використання вібромасажера важливо тримати у безперервному тонусі абдомінальні м’язи, адже лише у такому випадку пояс буде зменшувати об’єми, а не травмувати внутрішні органи.

  1. Міостимулятор. На відміну від попереднього варіанту здійснює вплив на організм людини з допомогою імпульсів. Вони проникають глибоко у м’язеві клітини і заставляють їх систематично скорочуватись. Це дозволяє привести тіло у тонус та розщепити жирові відкладення. Такі товари мають вигляд пульта із прикріпленими до цього електродати та кабелями. Такий варіант масажера вважається менш зручним початківцю, але максимально ефективним людям, які використовують його регулярно. Міостимулятори можуть містити до 15 режимів,  які відображаються на великому рідкокристалічному екрані, зі зручними підказками для користувача.

Замовити та купити пояс для схуднення із функцією відромасажера або біостимулятора можна в Інтернет-магазині «Медтехніка FMF». Тут завжди забезпечена наявність найактуальніших позицій. Кожного, хто завітає на сайт здивує приємна та доступна ціна й зручні умови доставки, що здійснюється по всіх Україні.