Міостимулятори

Електростимулятор OMRON HeatTens (HV-F311-E)
4873-06
Електростимулятор OMRON HeatTens (HV-F311-E) дозволяє назавжди забувати про біль та неприємні в..
0

Ціна: 4928.00 грн

Міостимулятор Omron E3 INTENSE (HV-F021-EW)
2944-06
Міостимулятор OMRON E3 INTENSE заснований на TENS-технології і шикоро використовується фізіотер..
2

Ціна: 3286.00 грн

Масажер електронний Omron E4 (HV-F128-E)
2942-06
Електронний масажер E4 від японського виробникаТМ Омрон призначений для проведення процедури мі..
0

Ціна: 3025.00 грн

Нейростимулятор електронний Omron E2 Elite (HV-F127-E)
2943-06
Електронний нейростимулятор E2 Elite - це дещо простіша модель міостимулятора у порівнянні із E..
0

Ціна: 2434.90 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Міостимулятори

Новітні технології полонили світ. Тепер, щоб зменшити болі у спині, назавжди забути про радикуліт та втому у ногах не потрібно бігти по пігулку або пояс із собачої шерсті, варто всього лише купити міостимулятор.

Ці блокатори болю компактні, мобільні (працюють від батарейок або акумулятора) та ефективні.

Апарат для міостимуляції, наділений технологією Tens, здатний з допомогою різної інтенсивності імпульсу послабити неприємні больові відчуття та моментально розслабити м'язи. Вплив "електрики", яку випромінює пристрій абсолютно безпечний для організму людини, проте лише за умов правильного використання. Перед першим сеансом потрібно ретельно ознайомитись з інструкцією.

Апарат міостимуляції використовує техніку подібну до найрозповсюдженіших у лікувальній практиці масажних рухів: погладжування, постукування, зжимання, розтирання, легкі та сильні поштовхи. Через електродні пластини, що накладаються на поверхню шкіри відбувається стимуляція нервових клітини та запускається процес блокування больових імпульсів. Мозок починає викидати у кров знеболюючі речовини, відбувається відновлення нормального кровообігу в ділянці стимуляції.

Доведено, що систематичне використання апарату для міостимуляції  дозволить назавжди забути про:

 1. надмірне напруження м'язів;
 2. відчуття втоми у верхніх та нижніх кінцівках;
 3. про гострий та ниючий біль у суглобах, спині, попереку;
 4. набряки;
 5. ріжучий біль та втому у стопах.

Спеціалізовані медичні установи та реабілітаційні центи бачать його застосування у цілях профілактики та лікування багатьох проблем зі здоров'ям своїх пацієнтів.

Найбільш розповсюдженими серед них є:

 • оніміння верхніх та нижніх кінцівок;
 • постійна втома у ногах;
 • систематичні спазми у нижніх кінцівках;
 • надокучливі болі у спині;
 • невралгічні розлади;
 • неприємні больові відчуття не лише у м'язах, але й у суглобах, зокрема і хронічні.

Цей новітній гаджет показує результат вже з першого використання. Завдяки великій кількості програм, він може бути одночасно і ефективним блокатором болю, й відмінним домашнім масажером. Користувач може самостійно обирати комфортну для нього частоту та інтенсивність стимуляції.

Міостимулятор купити можна ще й у цілях економії. За символічну одноразову плату, користувач отримує безперервний масаж одразу декількох ділянок тіла: плечей, поясниці, стоп, ніг, рук, спини тощо.

Практично кожний пристрій доповнений таймером для автоматичне вимкнення. Ви можете налаштувати необхідну Вам програму та інші параметри масажу і розслабитись,  не бочись, що процедура буде проводитись занадто довго або ж навпаки відбудеться надто швидко. Спеціальний запрограмований таймер автоматично вимкне пристрій, коли сеанс буде завершено.

Управління пристроєм здійснюється з допомогою клавіш із нанесеними на них умовними позначеннями, більш детальна інформація відображається на рідкокристалічному екрані.

В Україні купити професійний міостимулятор можна у Інтернет-магазину Медтехніка FMF. Тут завжди доступні ціни та зручні умови доставки - безкоштовно у будь-яку із 200 аптек або за вказаним адресом по м. Львів. Доставка у відділення Нової Пошти безкоштовне за умови замовлення малогабаритного товару на суму від 1500 грн.