Міостимулятори

Міостимулятор Omron E3 INTENSE (HV-F021-EW)
2944-06
Міостимулятор OMRON E3 INTENSE заснований на TENS-технології і шикоро використовується фізіотер..
2

Ціна: 3286.00 грн

Електростимулятор OMRON HeatTens (HV-F311-E)
4873-06
Електростимулятор OMRON HeatTens (HV-F311-E) дозволяє назавжди забувати про біль та неприємні в..
0

Ціна: 4928.00 грн

Масажер електронний Omron E4 (HV-F128-E)
2942-06
Електронний масажер E4 від японського виробникаТМ Омрон призначений для проведення процедури мі..
0

Ціна: 3025.00 грн

Нейростимулятор електронний Omron E2 Elite (HV-F127-E)
2943-06
Електронний нейростимулятор E2 Elite - це дещо простіша модель міостимулятора у порівнянні із E..
0

Ціна: 2434.90 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Міостимулятори

Міостимулятори тіла

Болі в спині, радикуліти, тяжкість та втома ніг добре знайомі багатьом людям в Україні. До недавнього часу для таких випадків застосовувалися лікарські препарати або засоби народної медицини, проте технологічний прогрес не стоїть на місці, завдяки інноваційним технологіям був винайдений абсолютно новий прилад - міостимулятор.

Міостимуляція - це процедура відновлення належного функціонування м'язів, внутрішніх органів і нервових закінчень за допомогою імпульсних струмів. Така процедура абсолютно нешкідлива та безболісна, не має обмежень за віком і станом здоров'я. У Києві та по всій Україні досить багато місць де можна замовити і купити міостімулятор для тіла, але найкращі ціни на міо стимулятори ви знайдете в магазині Медтехніка FMF, що працює в мережі Інтернет. Однак, перед тим, як вирішити: куплю я собі цю модель стимулятора, краще розібратися в особливостях роботи різних моделей.

Різновиди міостимуляторів

Прилади даного плану виробляються на базі однієї технології, але відрізняються один від одного:

  • можливістю застосування для тих чи інших ділянок тіла;
  • кількістю встановлених програм;
  • наявністю та можливістю регулювання ступеня нагріву.

Найбільш прості моделі можна використовувати для проведення процедур на плечах, попереку, ногах та стопах. Більш складні моделі підходять і для м'язів інших ділянок тіла, а також суглобів.

Базовий прилад автоматично відключається через 1 хвилину роботи, цього часу недостатньо для того, щоб відчути повноцінний терапевтичний ефект, тому потрібно продовжувати час протягом усього сеансу, що не зовсім зручно. Різновид видів масажів обмежена чотирма найбільш поширеними видами: постукування, розминання, поштовхи, розтирання, проте передбачене самостійне регулювання ступеня і частоти впливу.

Функціональні можливості топових моделей значно ширші. У них застосовується інноваційна технологія Heat TENS. Вона дозволяє блокувати сигнали больових відчуттів на шляху до головного мозку людини. Ця технологія змушує організм виробляти власне знеболюючий засіб - гормони ендорфіни. Крім стандартних різновидів масажів, прилади обладнані функцією нагріву. Ступінь нагріву можна міняти самостійно. В пам'ять приладів записані 3 терапевтичні процедури тривалістю тридцять хвилин. Під час проведення кожної з них по-своєму змінюються набори впливів, терапевтична ефективність яких була доведена.

Магазин Медтехніка FMF - нові технології для підтримки здоров'я

Багатий асортимент товарів для підтримки здоров'я інтернет-магазину Медтехніка FMF дає можливість кожному відвідувачу сайту знайти для себе корисний аксесуар, який зможе поліпшити якість його життя. Всі представлені товари мають оригінальне походження і сертифіковані для продажу на території нашої країни. Ціна будь-якого аксесуару або приладу в інтернет-магазині Медтехніка FMF гарантовано низька. Україна повністю охоплена службами автомобільних перевезень, тому доставити вам замовлення можна в Київ або будь-яке інший місто нашої країни, а жителі восьми регіонів зможуть забрати його безкоштовно у власних точках видачі магазину.