Нітрат-тестери

Нітрат-тестер побутовий Anmez Greentest Mini
3243-06
Нітрати є одними із найнебезпечніших домішок, які потрапляють до харчових продуктів через добри..
1

Ціна: 4816.50 грн

Нітрат-тестер побутовий Anmez Greentest Mini Eco
3606-06
Greentest mini ECO - це поєднання одразу декількох пристроїв в одному. Під пластиковим корпусом..
1

Ціна: 5842.50 грн

Нітрат-тестер побутовий Anmez Greentest 3
3242-06
GreenTest 3 - це поєднання нітрат-тестеру та вимірювача жорсткості води, який ідеально адаптова..
2

Ціна: 5586.00 грн

Нітрат-тестер побутовий Anmez GreenTest Eco 4
3807-06
..
0

Ціна: 3180.00 грн

Нітрат-тестер побутовий Anmez GreenTest Eco 5
3808-06
..
0

Ціна: 4260.00 грн

Нітрат-тестер побутовий Новатор (Novator)
3809-06
..
1

Ціна: 1479.60 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Нітрат-тестери

Нітрат тестер що це таке?

Сучасний світ диктує нові правила в підборі їжі та споживанні води. Тепер важлива не лише кінцева вартість продукту, але й вміст шкідливих речовин, що можуть негативно вплину на загальний стан здоров’я людини.  

Купити нітрат тестер – це першочергове завдання для майбутніх матусь, людей, що стежать за своїм раціоном, а також старших людей, що прагнуть споживати виключно екологічно чисті продукти, що не здатні вчинити негативний вплив на їх травну, серцево-судинну та інші важливі системи, що безпосередньо впливають на нормальне функціонування організму.

В асортименті Інтернет-магазину «Медтехніка FMF» представлено декілька видів нітратомірів:

  • Базовий побутовий нітрат тестер;
  • Прилад, який окрім вимірювання кількості нітратів в їжі ще й визначає жорсткість води;
  • Нітрат тестер і дозиметр радіації в одному пристосуванні.

Зокрема в каталозі Інтернет-магазину «Медтехніка FMF» представлені пристрої відомого у всьому світі бренду GreenTest. Це сучасні нітрат тестери для овочів, фруктів, всіх видів м'яса, включаючи рибу, що адаптовані для домашнього використання. З їх допомогою можна легко визначити якою є жорсткість води і який показник радіації у тому чи іншому продукті харчування. Тому якщо ви все ще в роздумах нітрат тестер який краще, пропонуємо вам детальніше ознайомитись із модельною лінійкою даного виробника.

На різноманітних тематичних форумах відгуки нітрат тестер GreenTest має лише позитивні. Більшість, хто бодай раз користувався ним, скаже, який він простий у експлуатації, максимально зрозумілий і не потребує особливих навичок.

В Україні нітрат тестер купити не так складно, у Інтернет-магазині «Медтехніка FMF» представлені всі моделі GreenTest, які поєднують у собі доступну ціну та оптимальну кількість функцій, які стануть в нагоді під час тестування продукту. У пристроях даної торгової марки сконцентрований величезний перелік їжі, яка найчастіше використовується в повсякденному житті і може бути перевірена.

Для чого і чи потрібно взагалі вимірювати жорсткість води?

Однозначно, відповідь на дане питання позитивна. Кожній людині потрібно збалансовано споживати рідину. Адже постійне вживання виключно жорсткої води максимально негативно впливає на організм людини, зокрема найбільшого руйнування зазнають органи травлення, шкіра, серцево-судинна система, погіршується робота суглобів, нирок, а також жовчовивідних шляхів. Проте, перехід виключно на м’яку воду також буде неправильним рішенням. Адже за таких умов організм втрачає, внаслідок вимивання, велику кількість поживних речовин, що впливає на погіршення самопочуття та функціонування багатьох органів та систем.

Нітрат тестер для води не лише вимірює її жорсткість, але подає підказки, що допоможуть користувачу нормалізувати свій водний баланс.

Нітрат тестер де купити?

У Інтернет-магазині «Медтехніка FMF» представлені виключно сертифіковані вимірювальні прилади, що відповідають всім вітчизняним нормам та стандартам якості. Їх точність доведена відповідними результатами тестів. У асортименті представлені всеможливі модифікації нітрат тестерів, які стануть у нагоді під час здійснення закупів на ринку чи у супермаркеті, під час приготування їжі з продуктів, що були привезені із села чи куплені за межами країни.