Здоровий сон

Виберіть підкатегорію
Здоровий сон

Сон – це особливий фізіологічний стан, у процесі якого активність мозку є більшою за денну, він аналізує та обробляє здобуту інформацію у той час як організм старається відновити затрачені ресурси і працездатність. Під час сну активізовується анаболізм, під час якого у нашому тілі формуються нові високомолекулярні сполуки, виробляються потрібні гормони, а також відбувається швидке відновлення клітин та м’язових волокон. Не потрібно пояснювати, що погіршення якості сну або її тимчасова відсутність критично вплине на здоров’я та самопочуття людини і може призвести до негативних наслідків, як для прикладу, проблеми із серцем, ожиріння, часткова втрата працездатності і концентрації, погіршення зовнішнього вигляду і стану шкіри.

Саме тому виробники ортопедичних товарів потурбувались і створили безліч аксесуарів для сну, без яких на сьогоднішній день важко уявити своє життя:

  • Різні за ступенем жорсткості ортопедичні матраци  (існують літні та зимові варіанти, з пружинною, каркасною або ж паралоновою основою, різні за матеріалом та розміром);
  • Анатомічні подушки та валики;
  • Захисні товари для сну (беруші);
  • Аксесуари для ліквідації храпу тощо.

Користь ортопедичних подушок

Асортимент магазинів із специфікою товару «все для сну» налічує не один десяток подушок, які прийнято класифікувати у відповідності до призначення, форми, матеріалу, розміру чи наповнення. Проте всі вони відповідають одній спільній ознаці, як і будь який товар для здорового сну, вони повинні бути комфортними і ортопедичними.

У віртуальному каталозі Інтернет-магазину «Медтехніка FMF» ви зможете підібрати і купити анатомічну подушку, яка забезпечить правильне положення вашого тіла під час сну, зафіксувавши хребет в такій позиції, за умови дотримання якої всі обмінні і відновлювальні процеси організму проводитимуться в нормальному режимі, без жодних перешкод. Окрім того спеціальні виямки та виступи на подушці сприятимуть такому розміщенню голови, за якого у мозок цілу ніч безперебійно буде постачатись необхідна кількість кисню.

Важко уявити, проте такий простий ортопедичний виріб, як подушка здатне попередити та навіть взяти участь в лікуванні певних захворювань опорно-рухового апарату. Для прикладу, якщо придбати подушку у відповідності до рекомендацій лікаря, можна провести якісну профілактику та лікування остеохондрозу, гриж у шийному відділі хребта тощо.

Типи наповнень подушок

В категорії Все для сну Інтернет-магазин «Медтехніка FMF» представлено три можливі типи наповнення подушок, серед яких потенційний користувач може обрати найоптимальніший варіант для себе.

Моделі, у виробництві яких використовується латекс достатньо пружні, вони не мають здатності провалюватись під впливом ваги людини, лише частково прогинаються. Разом із такими  подушками у вас гарантовано буде здоровий сон, без жодних сумнівів, адже такий тип подушок користується найбільшою популярністю і підходить як дорослим, так і дітям. Ще однією важливою особливістю латексних подушок є неможливість заведення пилових кліщів. За такими подушками легко здійснювати догляд – прати у машинці або вручну.

Часто для виготовлення ортопедичних виробів для сну використовують пінополіуритан або пінополістирольна піна. Він володіє функцією пам'яті, а тому під впливом ваги і тепла набуває форми тіла користувача. Використання таких пристосувань допоможе максимально розслабити м'язи спини та шиї, а нормалізувати циркуляцію крові та інших фізіологічних рідин організму.

У Інтернет-магазині «Медтехніка FMF» представлено декілька моделей виконаних із пінополістирольної піни за приємною ціною, з можливістю додатково придбати беруші, аби нічний відпочинок був максимально захищений від сторонніх звуків.

Такий популярний протягом останніх декількох років файбер, також використовується при виготовлені подушок. Він доволі м'який, а тому ідеально підходить для виготовлення дитячих ортопедичних товарів для сну.

Альтернативними наповнювачами є вишневі кісточки, гречані зернята, трави.