Вимірювання рівня цукру у крові

Виберіть підкатегорію
Вимірювання рівня цукру в крові

Чим можна виміряти рівень цукру в крові в домашніх умовах?

Щоб самостійно виробляти контроль за рівнем цукру в крові, можна придбати глюкометр. Цей прилад особливо потрібен тим, у кого цукровий діабет 1, 2 типу. Таким пристроєм доводиться користуватися досить часто, до 5-6 разів на день, щоб контролювати рівень цукру в організмі.

Якими бувають глюкометри і як правильно їх вибирати

Ідеальний прилад повинен бути точним, так як в противному випадку лікування діабету не буде ефективним. Також важливо, щоб пристрій мав міцний корпус, добре читається екран. Простота також важлива. Сучасні пристрої також можуть мати додаткові функції, наприклад, будильник, звукове сповіщення про необхідність проведення замірів, синхронізація з ПК, автовідключення, автоматичний викид смужки та інші опції.

Серед видів пристроїв можна виділити:

  • фотометричний. При взаємодії з особливим реагентом на тест-смужці буде змінюватися колір крові. Завдяки оптичній системі буде зафіксована така зміна та показаний рівень цукру. За пристроєм потрібен особливий догляд і при вимірах можлива похибка;
  • електрохімічний. Дає більш точні результати. При вимірах на смужці буде змінюватися сила струму;
  • біосенсорний. Для вимірювання рівня глюкози не потрібно робити прокол на шкірі. Точність при вимірюванні таким приладом часом може викликати сумніви.

На ринку представлені різні типи та моделі глюкометрів. При виборі моделі обов'язково варто враховувати тяжкість захворювання і вік пацієнта. Наприклад, для хворих на діабет 1, 2 типу потрібні глюкометри більш розширеного спектру дії, так як таким людям потрібно також контролювати вміст холестерину й кетонів. Маленьким дітям та літнім людям більше підійдуть моделі, в яких забірного матеріалу буде потрібно до 0,6 мкл. В цьому випадку прокол буде меншим і він швидше заживе.

Більшість сучасних апаратів мають дисплей або навіть кольоровий екран. Дуже зручні для використання моделі з додатковим звуковим супроводом. Це особливо актуально для людей похилого віку, у яких через діабет порушується якість зору.

При використанні надійного пристрою пацієнт зможе вчасно приймати інсулін. Також вимір рівня глюкози та цукру в крові глюкометром дозволить коригувати дозування препарату. Це важливо, тому що при правильно розрахованих дозах не з'являються неприємні симптоми.

Де краще купити прилад для вимірювання рівня цукру в крові?

У нашому інтернет-магазин "Медтехніка FMF" можна замовити і купити глюкометр та витратні матеріали до нього за відмінною ціною. У нас також представлений великий вибір виробів медичного призначення, необхідний для людей з обмеженими можливостями та тих, хто перебуває на відновленні після перенесеної операції. Кожна позиція має докладний опис характеристик. При виборі обов'язково рекомендується з ними ознайомитися.