Гусь підйомник

Топ Продаж
Сходи Medok MED-06-075 мотузкові
2477-06
Східці Medok MED-06-075 стануть чудовим доповненням до опорного гусака. З їх допомогою пац..
0

Ціна: 299.00 грн

Топ Продаж
Тримач опорний-гусак Medok MED-06-074
720-06
Опорний тримач-гусак MED-06-074 призначений для використання людям, які протягом певного періо..
1

Ціна: 3299.00 грн

Трапеція надліжкова OSD-96V
471-06
Надліжкова трапеція OSD-96V призначена для використання людям, які протягом певного період..
0

Ціна: 1990.00 грн

Трапеція приліжкова OSD-97V
3639-06
Приліжкова трапеція OSD-97V (також відома, як опорний тримач (гусак)) стане у нагоді для л..
0

Ціна: 3990.00 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Опорні тримачі

Гусак підйомник

Тривале знаходження в лежачому, напівлежачому положенні призводить до погіршення загального стану здоров'я. Якщо немає можливості підніматися і виконувати хоча б мінімальні фізичні навантаження, з часом починають погано функціонувати не тільки певні органи, а й на шкірі з'являються пролежні, що переростають в рани і виразки, також спостерігається атрофія м'язів. Це відбувається від тривалого контакту з щільною поверхнею ліжка. Лежачим людям необхідно забезпечити хоч мінімальну можливість руху, вставання. Спеціально для цього випускаються різноманітні медичні опорні пристосування.

Гусь підйомник є саме такою установкою. Пристрій для підйому призначений полегшувати життя не тільки лежачих хворих, інвалідів, а й людей, які здійснюють за ними щоденний догляд. Вироби сьогодні представлені в достатньому асортименті, щоб у користувачів була можливість підібрати правильний для певних цілей, спираючись на особливості стану людини.

Різновиди і особливості пристосувань

Опорний тримач може бути мобільним або стаціонарним. Серед основних переваг пристосувань: простота у використанні.

Для домашнього користування можна вибрати наступні варіанти:

  • підлоговий приліжковий гусак-тримач - універсальний пристрій для підняття лежачого хворого. Його головний плюс: можливість пристосувати конструкцію до будь-якого типу ліжка, навіть якщо це звичайнісінька модель, яку необхідно адаптувати під потреби пацієнта. Пристосування являє собою міцну опору. На ній тримається опорна жердина з пристроєм, за який лежачий хворий може взятися руками і здійснити підйом тіла в положення сидячи або забезпечити собі вставання з ліжка без різких ривків;
  • надліжкова трапеція - гусак, розрахований на кріплення до медичного ліжка. На відміну від попереднього варіанту не ставиться на підлогу, а фіксується на спинці ложа.

Підлогові та надліжкові гусаки-тримачі є можливість доукомплектувати мотузковою драбиною, що дозволяє виконувати фізичні вправи для розробки опорно-рухового апарату безпосередньо на ліжку.

Мобільна опора дозволяє здійснювати не тільки вставання з ліжка, але й підняття пацієнта для транспортування в ванну кімнату. Залежно від цілей використання такі пристрої комплектуються різноманітними підвісами, що забезпечують зручне розташування людини.

Особливості вибору

При виборі основна увага приділяється вантажопідйомності виробів. Вони можуть бути розраховані на вагу від 70 до 250 кг. Також важлива наявність можливості настроювання висоти для самостійного використання хворим пристрою для підйому на ліжку.

Збираючись купити кріплення на ліжко або підлогову конструкцію варто поцікавитися:

  • набором функцій;
  • комплектацією;
  • кількістю режимів регулювання висоти;
  • вагою зібраного виробу і його габаритами - важливо, щоб воно було зручним для використання не тільки пацієнтом, а й людиною, яка здійснює догляд за ним.

Також слід подбати про наявність інших пристосувань, які дозволять полегшити та поліпшити якість життя лежачого хворого, забезпечити його безпеку: наприклад, підйом або перевертання на ліжку допомагають також забезпечити бічні опори/вставання, а проведення гігієнічних процедур і захист від пролежнів спеціальний костюм.

Де купувати спеціальні пристосування для лежачих і ослаблених хворих

Медтехніка пропонує заглянути на офіційний сайт fmf.com.ua і вибрати гусак підйомник для домашнього користування. У нас можна купити гусак та інші технічні пристрої для забезпечення раціонального догляду в певних ситуаціях. Кожна опора - це багатофункціональна модель від кращих виробників.

Ми пропонуємо широкий асортимент медичних пристосувань, комфортний сервіс, вигідні умови співпраці. Є три варіанти оплати, кілька способів отримання товару. По Львову здійснюється доставка власним транспортом нашої компанії при замовленні на суму від 500 грн. За транспортування при цьому клієнт не платить нічого. Також доступне самовивезення. Даний варіант можливий не тільки у Львові, а й 8 містах, в яких є наші фірмові точки. У населених пунктах, де їх немає, товар можна отримати за допомогою поштової компанії. Її послуги оплачуються окремо при отриманні посилки.

Покупці мають право здійснити повернення, якщо прийшов неякісний товар. На це дається 14 днів. Якщо вам потрібні на час милиці, ходунки, тростини їх можна взяти напрокат. Мінімальний термін оренди 5 днів.

З усіх питань можна звернутися в онлайн-чат або за телефонами. Співробітники швидко допоможуть підібрати правильний варіант саме для вашого випадку.