Опорні тримачі

Топ Продаж
Сходи Medok MED-06-075 мотузкові
2477-06
Східці Medok MED-06-075 стануть чудовим доповненням до опорного гусака. З їх допомогою пац..
0

Ціна: 499.00 грн

Топ Продаж
Тримач опорний-гусак Medok MED-06-074
720-06
Опорний тримач-гусак MED-06-074 призначений для використання людям, які протягом певного періо..
1

Ціна: 3499.00 грн

Трапеція надліжкова OSD-96V
471-06
Надліжкова трапеція OSD-96V призначена для використання людям, які протягом певного період..
0

Ціна: 1990.00 грн

Трапеція приліжкова OSD-97V
3639-06
Приліжкова трапеція OSD-97V (також відома, як опорний тримач (гусак)) стане у нагоді для л..
0

Ціна: 3990.00 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Опорні тримачі

Тримач приліжковий гусак як один із засобів для попередження пролежнів та явищ тромбозу у лежачих пацієнтів

Не секрет, що тривале перебування тіла у одному, непорушному положенні або ж ведення малоактивного способу життя призводить до порушення функціонування всіх систем організму, зокрема і внутрішніх органів. Особливо негативний вплив здійснюється на шкірний покрив, адже з часом у місцях контакту тіла із  відносно твердою та щільною поверхнею ліжка утворюють потемніння, подразнення, а з часом і пролежневі рани, виразки на шкірі.

Засоби для підйому інвалідів та важкохворих пацієнтів: види та способи застосування

Опорний тримач може існувати у декількох варіаціях:

·         Стандартний і доволі розповсюджений – тримач (гусак) приліжковий підлоговий. Йому надають перевагу більшість покупців, адже він може використовуватись без особливої залежності від типу ліжка, на якому розміщений пацієнт. Для прикладу, якщо догляд здійснюється в домашніх умовах, швидше за все мова йтиме про звичайне односпальне або двоспальне ліжко, яке треба адаптувати до потреб людини з інвалідністю або тимчасовою втратою фізичних можливостей.

·         Також є можливість купити приліжковий гусак у формі трапеції, що кріпиться до спинки спеціального функціонального медичного ліжка. Це пристосування для підйому з ліжка має  вигляд підсиленої сталевої трубки, що дещо вигнута з одного краю. Вона крита антикорозійним покриттям і може бути доповнена різними кріпленнями та тримачами. Ручка, на яку людина буде опиратися при спробі піднятися може бути пластиковою, дерев'яною, поролоновою або тканиною, мати вигляд драбинки або двох пасм тканинної нееластичної стрічки. 

Перед тим, як купити медичний тримач приліжковий варто детально ознайомитись з його технічними характеристиками. А саме з'ясувати максимально можливе навантаження, чи є здатність підлаштувати висоту виробу відповідно до індивідуальних потреб користувача. Пацієнту потрібно бути впевненим, що він може всеціло довіряти додатковій опорі під час того, як він буде підніматися, змінювати положення свого тіла, підводитись аби сісти або перевернутися на інший бік.

Поручень у формі мотузкової драбини: у яких випадках використовується

Довготривале перебування у ліжку з часом найчастіше призводить до часткової або ж повної атрофії м'язів. Для відновлення нормального кровообігу та повернення втраченого м'язового тонусу, окрім протипролежневого матрацу, також варто взяти на озброєння поручень мотузкова драбина. Для її кріплення ідеально підійде трапеція приліжкова з базою або ж без неї. Лікарі-реабілітологи та фізіотерапевти підтверджують, що даний засіб для підйому тулуба використовують в якості тренажерів для розроблення м'язів, суглобів. Окрім того, гусаки, ціна яких значно дешевша за спеціальні реабілітаційні пристосування значно компактніші і виконують ряд схожих функцій. 

Медичні показання, за яких з'являється необхідність придбати приліжкові трапеції

Опорний гусак стане у нагоді пацієнтам, у яких діагностовано патологію опорно-рухового апарату, а також різна за складністю травми хребта чи нижніх кінцівок. Приліжковий тримач  допоможе підвестися, опуститись пацієнтам з паралітичним ураженням нижніх кінцівок, тулуба. Реабілітологи засвідчують набагато швидше відновлення після травм, оперативних втручань в хворих, які прийняли рішення купити та встановити гусак для ліжка чи інший засіб для полегшення підйому тіла біля ліжка.

Купити гусак тримач приліжковий підлоговий в Україні можна у Інтернет-магазині «Медтехніка FMF». Ми пропонуємо найкращу ціну, найзручніші умови доставки – безкоштовно у одну із власних точок видачі або ж кур’єром по місту Львів. Також є можливість відправки Новою Поштою, відповідно до тарифів перевізника.