Компресійні трикотажні вироби

Виберіть підкатегорію
Гольфи антиварикозні 1 компресійні бежеві (00101) р.2 відкритий мисок
8086-78
..
0

Ціна: 1028.85 грн

Гольфи антиварикозні 1 компресія  бежеві (00101) р.3 відкритий мисок
8088-56
..
0

Ціна: 1028.85 грн

Панчохи антиварикозні компресійні К1 чорні р.3 закритий мисок (00211)
8115-12
..
0

Ціна: 1845.00 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Компресійні трикотажні вироби

Більшість людей помилково вважають, що компресійні трикотажні вироби потрібні лише людям із вираженими проблемами й генетичною схильністю до виникнення захворювань вен.

На даний момент існує видів медичних виробів із вираженим компресійним ефектом:

  • Колготки;
  • Панчохи;
  • Монопанчоха;
  • Гольфи;
  • Рукав.

Всі вони можуть застосовуватись в лікувальних цілях, задля проведення профілактики та як одні із елементів, який повинен бути застосований пацієнтом під час проведення оперативного втручання або пологів. Відповідно до цього очікуваний результат від носіння таких виробів буде відрізнятися. В першому випадку, користувач отримає зменшення неприємних больових відчуттів, зупинку розвитку захворювання, в другому – попередження виникнення небажаних наслідків від довгого перебування на ногах, отримання регулярних навантажень на нижні кінцівки, а також забезпечення нормальних умов перебігу операції.  

В яких випадках варто використовувати лікувальний медичний трикотаж?

Основною причиною застосування компресійних пристосувань є варикозне розширення вен. Саме наділені відповідним рівнем тиску панчохи, гольфи або колготи здатні підтримувати необхідний венозний тонус й покращувати кровообіг у нижніх кінцівках людини із порушеннями роботи вен.

Лікування забезпечує специфічна будова тканини і особливість еластичного матеріалу, які ніби підтримують послаблені стінки вен й стискають їх із необхідною силою в потрібному місці. Пацієнти, яким лікарі рекомендують придбати вироби  1,2 чи 3 рівнів компресії одразу з першого дня використання відчувають легкість, зняття набряку, втомлюваності, важкості в ногах. Позитивний вплив забезпечується моментально.

Про лікувально-профілактичний трикотаж чула від свого лікаря кожна вагітна жінка. Нічого дивного, представниці прекрасної статі, особливо в третьому триместрі вагітності, перебувають в особливій групі ризику. За рахунок зміни гормонального фону, збільшення маси тіла і об’єму крові у венах утворюються найбільш сприятливі умови для виникнення варикозного захворювання.

Ще одною групою потенційних користувачів компресійних гольфів й панчіх є спортсмени, а також люди із специфічними професіями, робочі обов’язки яких часто пов’язані із перельотами, довгим перебуванням в сидячому положенні, підняттям тяжкостей, а також тривалому пересуванню пішки по місту у справах. Для таких людей показаний профілактичний трикотаж і вироби із 1 класом компресії.

Заключною групою людей, яким може стати в нагоді медичне пристосування, наділене відповідним рівнем тиску – це пацієнти лікарень чи госпіталів, які очікують на оперативне втручання. За останні декілька років практично кожен виробник ортопедичних виробів ввів у свій асортимент особливий тип – госпітальний трикотаж. Його також називають антиемболічним або протитромботичним.

Як обрати необхідний розмір компресійного виробу?

Варто пам’ятати, що обраний вами медичний трикотаж буде ефективний й зручний лише в тому випадку, якщо його буде підібрано правильно, у відповідності до всіх обов’язкових параметрів і з проведенням необхідних замірів.

Один практичний і легкий спосіб – це вимірювання 3-х базових показників: окружності найвужчої частини гомілки над кісточкою, окружності найвужчої частини гомілки, а також окружності стегна потенційного користувача на 5 сантиметрів нижче від промежини (паху).

Важливо! Заміри необхідно робити з самого ранку, до того, як людина вперше за день встала з ліжка.

Де придбати компресійні пристосування найвищої якості?

Інтернет-магазин «Медтехніка FMF» пропонує гольфи, панчохи, колготи від флагманів у виробництві медичного трикотажу – ТМ Алком, Ortop, Lipoelastic, Tiana, Scudotex. Саме тут кожен бажаючий знайде доступні за ціною і легкі в користуванні і догляді компресійні вироби.