Компресійний трикотаж

Виберіть підкатегорію
Компресійні трикотажні вироби


Компресійний трикотаж

Компресійний трикотаж - колготи, панчохи, гольфи, які надають градуйований тиск на венозні стінки з метою боротьби з варикозом, профілактику захворювання у людей, які входять до групи ризику. Найбільш часто варикозне розширення вен спостерігається у продавців та людей інших професій, які змушені виконувати свої професійні обов'язки стоячи. До групи ризику входять вагітні жінки і люди зі спадковою схильністю до захворювання. Медичний трикотаж допоможе зупинити захворювання, зменшити неприємні больові відчуття в ногах, адже саме в нижніх кінцівках найбільш гостро проявляються його симптоми - біль, набряклість, швидка стомлюваність.

Кому потрібен лікувальний компресійний трикотаж?

Застосування медичного компресійного трикотажу доцільне в таких випадках:

  • варикоз - захворювання характеризується порушеним кровообігом. У нижніх кінцівках скупчується рідина, розширюються поверхневі вени. Причина - спадкова схильність, проблеми з серцево-судинною системою, малорухливий спосіб життя, значні навантаження на ноги тощо;
  • вагітність - в останньому триместрі збільшується навантаження на нижні кінцівки не тільки через збільшення маси плода, але й у наслідку гормональних змін, які відбуваються в жіночому організмі. До того ж, майбутня мама набирає зайві кілограми;
  • люди певних професій, спортсмени - тривале перебування в сидячому положенні, часті перельоти, великі фізичні навантаження, в тому числі, спортивного характеру, провокують збої в роботі кровоносної системи, чинять негативний вплив на ноги;
  • пацієнти напередодні оперативного втручання - антиемболічний трикотаж рекомендується хірургами. Підбирається індивідуально, відповідно до захворювання пацієнта.

Лікувальний ефект виявляється за рахунок оригінальної структури еластичної тканини - вона в певних зонах на ногах підтримує ослаблені стінки судин, стискаючи їх з потрібною силою. Ступінь стиснення залежить від виду медичної білизни - 1-й, 2-й або 3-й рівень стиснення.

Як підібрати розмір медичної білизни?

Інтернет-магазин компресійного трикотажу і медтоварів ""Медтехніка FMF"" рекомендує відповідально підійти до вибору, орієнтуючись на індивідуальні виміри. Проводяться вранці до першого підйому з ліжка після сну.

Перед замовленням білизни виміряйте:

  • окружність гомілки над кісточкою;
  • окружність гомілки над коліном;
  • окружність стегна в точці, яка знаходиться на 5 см нижче промежини.

Неправильно підібрана білизна не зможе забезпечити лікувальний ефект на належному рівні. Дуже маленька білизна викличе дискомфорт при використанні.

Де купити компресійний трикотаж (Україна)?

Інтернет-магазин ""Медтехніка FMF"" створений в 2017 році, пропонуємо купити компресійний трикотаж і ще більше 6000 товарів з доставкою в міста: Харків, Одеса Дніпропетровськ, Київ та інші. В нашому прайсі вигідна ціна на компресійний трикотаж кращих виробників.

Доставляємо посилки Новою Поштою і Укрпоштою. Маємо понад 300 точок видачі товарів зі свого асортименту по Україні - Київська, Рівненська, Хмельницька, Житомирська, Чернівецька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська області. Фізична адреса локалізації проекту ""Медтехніка"" - Львівська область, Пустомитівський район, с. Сокільники, вул. Стрийська, 20. Звідси відправляємо посилки по Україні.

"