Індикатори інкубаторні

Топ Продаж
Індикатор інкубаторний Стеклоприбор
540-06
Інкубаторний індикатор Склоприлад – це допоміжне пристосування, основною функцією якого є фікса..
0

Ціна: 21.60 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Індикатори інкубаторні

Інкубаторні індикатори, для чого вони, якщо існують багато більш прогресивних та технологічних пристроїв

Тенденції розвитку техніки диктують нові вимоги до тих чи інших приладів. Від тепер будь-яке підприємство під час укомплектування своїх приміщень необхідним приладдям повинне двічі перевіряти чи відповідають всі придбані напередодні апарати та інші приставання чинним нормам та стандартам якості, безпеки.

Проте, якою б високотехнологічною не було техніка, час від часу вона може ламатися, переставати працювати без подачі електрики або ж просто більшість спеціалістів можуть не розібратись,як нею користуватись. У такі моменти приходять роками перевірені прості та зрозумілі прилади, як до прикладу, інкубаторний індикатор.

Цей механічний «гаджет», що на перший погляд нагадує звичайний термометр використовується у якості контрольного приладу, з допомогою якого можна відслідковувати динаміку зміни температури у приватних птахівницьких інкубаторах.

Цей виріб доволі недорогий, проте надійний. Не потребує особливих рекомендацій чи навчання поводження з ним.

Звичайно більшість великих фірм, що займаються розведенням птахів користуються просунутими терморегуляторами, проте у схованці зажди відкладений додатковий інкубаційний термометр. Він також допомагає контролювати роботу терморегулятора, перевіряти чи справно він працює, чи не дає збій.

Загалом діапазон вимірювання з допомогою таких пристосувань становить від 0 до 40°С. Ціна поділки – 0,5°С. Виробники подібних пристосувань спеціально виділяють на паперовій шкалі інкубаторного індикатора оптимальні температурні межі для птахофабрик. Вони знаходяться в діапазоні 37-39°С.

Виробником скляних інкубаторних індикаторів є вітчизняна компанія Склоприлад. У інтернет-магазині «Медтехніка FMF» представлено чимало інших високоточних вимірювальних пристроїв даного виробника. Окрім того компанія здійснює виробництво лабораторного посуду, одноразового одягу та покриття для кушеток, венозних джгутів, калоприймачів, ланцетів, перев’язочних матеріалів тощо.

Вони спеціалізуються на виготовлені цифрових термометрів та термогігрометрів, приладдя для облаштування складських приміщень та холодильних установок. Їхні гігрометри вважаються одними із найбільш точних, а термометр для холодильника ТС-7-М1 вик.6 – однозначний бестселер.

Всі вище згадані товари Склоприлад можна придбати у Інтернет-магазині «Медтехніка FMF» за привабливою ціною та зручними умовами доставки. Ми пропонуємо можливість безкоштовної доставки товару у одну із понад 250 власних точок видачі, або ж кур'єром власного логістичного центру у межах міста Львів, у разі здійснення замовлення на суму від 500 грн. Аби скористатись безкоштовною доставкою Новою Поштою, вартість товару повинна перевищувати 1500 грн., а об'ємна вага посилки становити не більше 5 кг. Доставка великогабаритних товарів здійснюється Новою Поштою, відповідно до тарифів перевізника.