Ходунки,милиці та палиці

Виберіть підкатегорію
Ходунки,милиці та палиці

Товари, які підвищують мобільність людей з ОМЗ 

Якщо підшукуєте спеціальні пристосування для інвалідів, значить ви звернулися за адресою. На сайті представлені товари, які спрощують догляд за пацієнтами і роблять життя людей з обмеженими можливостями комфортніше, зручніше і триваліше. Якісний медичний інвентар призначений для лікарень, а також для індивідуального використання пацієнтами, що перенесли травму, операцію або мають проблеми зі здоров'ям від народження.

Асортимент продукції

В нашому онлайн-представництві кілька десятків найменувань пристосувань для ходьби інвалідів. Їх умовно можна розділити на кілька категорій.

Опори-ходунки

Це опори, які істотно спрощують пересування літнім і людям з обмеженими можливостями здоров'я (ОМЗ). З допомогою медичних ходунків пацієнт переносить вагу тіла на руки, зменшуючи навантаження на ноги. Це зручна опора, яка підтримує людину, забезпечує рівновагу і стійкість. Моделі з коліщатками дозволяють більш маневренно переміщатися. Ходунки розроблені для дорослих, але можна підібрати конфігурацію і для маленького пацієнта.

Тростина

Палиці для ходьби допомагають підтримувати рівновагу. На неї людина переносить певну частину навантаження, зменшуючи вплив на нижні кінцівки. Вони бувають різних конфігурацій:

  • розкладні, телескопічні;
  • з одним або чотирма підставами;
  • з різних матеріалів;
  • з різними по зручності рукоятками.

Важливо при виборі правильно визначитися з моделлю. Для цього слід враховувати індивідуальний стан пацієнта і його фізіологічні потреби. Виробники рекомендують прислухатися до рекомендацій лікуючого фахівця. При необхідності наші консультанти допоможуть визначитися з вибором, орієнтуючись на правила, наказані для підбору тростини.

Милиця 

Це конструкція, яка дозволяє максимально знизити навантаження на нижні кінцівки. Як милиці, так і опори під лікоть, призначені для людей, які перенесли травму і тимчасово втратили працездатність. Вони незамінні в період реабілітації. Для людей з вродженими патологіями здоров'я це єдино можливий спосіб пересуватися. Підбираючи милиці і опори під лікоть, важливо правильно визначитися з розміром і конфігурацією моделі. У цьому і багатьох інших питаннях допоможуть наші консультанти.

В окрему категорію виділені витратні матеріали. Представлені аксесуари продовжують експлуатацію предметів для реабілітації. Це різні наконечники, які повертають милицях, тростинах і ходункам первісним вид. З їх допомогою не доведеться купувати новий інвентар. Можна легко і просто змінити наконечник і продовжувати комфортно використовувати пристосування для ходьби.

Особливості співпраці

Сьогодні для інвалідів розроблено велику кількість пристосувань. На нашому сайті можна замовити інвалідний інструмент, який допомагає пересуватися без сторонньої допомоги. Для кожного технічного засобу реабілітації запропоновано докладний опис, вказана актуальна вартість і фото в різних ракурсах. Щоб купити виріб, можна самостійно визначитися з покупкою або ж скористатися допомогою консультантів. Вони порівняють кілька товарів за ціною і експлуатаційними характеристиками. Порекомендують модель, яка найкраще підходить конкретному пацієнтові.

Крім професійної консалтингової допомоги, інтернет-магазин «Медтехніка FMF» вибирають з таких причин:

  1. Конкурентні ціни.
  2. Сертифікована продукція з гарантією якості.
  3. Ввічливе і приємне обслуговування.
  4. Знижки та акції.
  5. Доставка по Україні або самовивіз в одній з 180 аптек.

Магазин «Медтехніка FMF» – це команда професіоналів, яка прагне задовольнити потреби людей з обмеженими можливостями здоров'я. Ми регулярно розширюємо асортимент, пропонуючи продукцію не тільки вітчизняних, але і багатьох зарубіжних виробників.