Обладнання для кисневої терапії

Виберіть підкатегорію
Обладнання для кисневої терапії

Кисень – невід`ємна складова підтримання життєдіяльності людини. Без нього робота системи дихання унеможливлюється. Рівень кисню в крові у здорової особи має становити не менше 94%. Істотне зниження цього показника вчиняє пагубний вплив на самопочуття і здоров`я загалом. Воно може свідчити про гіпоксію та навіть тромбоутворення.

Якими повинні бути ваші дії у випадку, коли ви помітили, що рівень сатурації понижується? Перш за все, потрібно звернутися до лікаря. Після отримання діагнозу можна переходити до встановлених методів лікування.

На сьогоднішній день існують пристрої, які допомагають наситити організм киснем.

В Інтернет-магазині Медтехніка FMF Ви можете придбати:

·         Кисневий концентратор

Це прилад, який самостійно генерує кисень з повітря, застосовуючи принцип адсорбції коливання тиску (PSA). Концетратори можуть подавати від 1 до 10 літрів оксигену в хвилину, залежно від об’єму певної моделі, яка підбирається згідно рекомендацій лікаря. Також виділяють апарати на один потік - для насичення киснем організму одного пацієнта, і на два потоки, за рахунок яких можливе одночасне використання пристрою двома особами.

Концетратор кисню може використовуватись у медичних установах та в домашніх умовах для лікування повітряного голоду, пневмотораксу, легенево-серцевих і обструктивних захворювань. Проте, не варто плутати його з ШВЛ (апаратом для штучної вентиляції легень), адже даний продукт не призначений для підтримання життєдіяльності пацієнта і не може бути увімкненим цілодобово.

Користуватись пристроєм надзвичайно легко і нешкідливо. Варто дотримуватись правил використання та безпеки, які зазначені у інструкції.

·         Кисневий балон

Дане пристосування являє собою невеличкий балон, у якому міститься обмежений об’єм кисню. Він відрізняється від концентратора не лише габаритами, але й тим, що він розрахований на певну кількість вдихів і його неможливо заправити додатково після використання.

У нашому Інтернет-магазині представлений балон кисневий «Окс-02» - класничний і з різноманітними ароматами:

-          М`ятний

-          Ягідний

-          Фруктовий

Контейнер наповнений 8-ма літрами кисню і розрахований орієнтовно на вісімдесят вдихів. Об`ємна частка оксисену складає не менш ніж 99,5%. У комплектацію входить все потрібне для використання, включаючи пластмасову маску, яка щільно прилягає до обличчя і забезпечує комфортне проведення кисневої терапії. За один сеанс можна вдихнути орієнтовно 3-7 разів.

Кисневий балон рекомендується використовувати при ускладненому диханні, загальній втомі організму, головному болі, розсіяній увазі, похміллі та для відновлення після важких фізичних навантажень.

До приємних бонусів кисневої терапії даним приладом відносять: підвищення імунітету, покращення обміну речовин, позбавлення безсоння, усунення розладів нервової системи, виведення токсинів та навіть уповільнення процесу старіння.

 

Обравши потрібний перелік продукції Ви можете скористатися одним із оптимальних для Вас методів доставки. У Інтернет-магазині Медтехніка FMF можлива безкоштовна доставка:

          Отримання товару у одній із точок видачі (більше ніж 250 аптек)

          Самовивіз із Магазину Медтехніка (с.Сокільники, вул.Стрийська, 20, поблизу Кінг Крос Леополіс)

          Відправка Новою Поштою (для малогабаритного неакційного товару з об`ємною вагою менше 5 кг) товару на загальну суму від 1500 грн