Гумові грілки

Топ Продаж
Гумова грілка 2 л Київгума типу А2
6652-06
Гумова грілка А2 призначена для місцевого зігрівання тіла.ОСОБЛИВОСТІГерметичнаБезпечна в експл..
0

Ціна: 160.07 грн

Топ Продаж
Гумова грілка 2 л Київгума типу Б2
6656-06
Гумова грілка Б2 від українського виробника «Київгума» виготовлена із високоякісної гуми і приз..
0

Ціна: 216.80 грн

Топ Продаж
Гумова грілка 3 л Київгума типу Б3
6657-06
Гумова грілка Б3 від українського виробника «Київгума» виготовлена із високоякісної гуми і приз..
0

Ціна: 224.60 грн

Топ Продаж
Гумова грілка комбінована 1л Київгума типу Б-1
822-06
Гумова грілка Б1 від українського виробника «Київгума» виготовлена із високоякісної гуми і приз..
0

Ціна: 195.30 грн

Топ Продаж
Гумова грілка 1 л Київгума типу А1
821-06
Гумова грілка А1 від українського виробника «Київгума» виготовлена із високоякісної та зносості..
0

Ціна: 157.60 грн

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Гумові грілки

Гумові грілки

У наш час існує велика кількість товарів родом з минулого. Це речі, які служили роками нашим бабусям, довели свою ефективність та корисність. І не зважаючи на те, що з’явились їх сучасні, автоматизовані, електричні, більш ергономічні аналоги, ми знову-знову вертаємось до первинних варіантів даних пристосувань.

Мова йде до гумові грілки, якими лікували нас батьки у дитинстві, підкладали собі під поперек наші дідусі і часто використовували для чистки організму лікарі.

В залежності від призначення вони поділяються на два типи:

  • Тип А використовується з ціллю точкового зігрівання певних ділянок тіла. У комплекті із таким видом пристосування часто йде захисний чохол, виготовлений із бавовни, синтетичних або змішаних волокон. Це забезпечує додатковий комфорт під час ведення активної боротьби із хворобами дихальної системи;
  • Тип Б або комбінована гумова грілка, окрім звичайної функції обігріву, може застосовуватися в альтернативних процесах – проведення спринцювання та порожнин організму.

Однозначно даний виріб медичного призначення повинне бути в домашній аптечці кожної сім’ї. Купити гумову грілку потрібно не лише для проведення теплових процедур, але й зняття втомлюваності та болю у м’язах, а також суглобах. Лікарі рекомендують придбати даний товар з ціллю моментального зняття спазму  з гладкої мускулатури, якою вкриті внутрішні органи людини, а також зміцнення імунітету та покращення загального стану здоров’я.

Варто зважати, що запропонована вище термотерапія має ряд протипоказань, тому перед тим як купити гумову грілку, потрібно в обов’язковому порядку проконсультуватися зі спеціалістом, адже якщо в пацієнта присутні прояви гострих чи хронічних захворювань, є схильність до утворення кровотеч, використання такого фізіотерапевтичного виробу може принести шкоду, та навіть гірше – поглибити наявні проблеми зі здоров’ям. Також не рекомендовано застосовувати зігріваючий засіб людям із серцевою недостатністю, атеросклерозом, гіпертонією, захворюваннями щитовидної залози, прогресуючими порушеннями мозкового кровообігу та наявністю злоякісних пухлин.

Пристосування можна використовувати, як в якості зігріваючого, так й охолоджуючого компресу. Все залежить від температури води, яку користувач налиє всередину виробу. Якщо раптом потрібно аби грілка була максимально холодною, крім води, її наповнюють льодом.

У переважній більшості даний товар використовують одноразово, для прикладу, в цілях ліквідації болю в ушкодженій ділянці тіла. Проте в зимовий час, її застосування перетворюється у регулярне. Її  можна підкладати під ноги, вигрівати ділянки, у яких сконцентроване запалення. Окрім того він може стати альтернативним джерелом тепла, у разі, якщо опалення в квартирі надто слабке.

Потрібно бути обережним, адже надто гаряча вода, може суттєво збільшити температуру гуми, що у свою чергу, може призвести до травмування або отримання опіків на шкірі. Виріб необхідно тримати в обмеженому доступі від дітей, адже існує ризик відкоркування грілки та виливання її вмісту.

У інтернет-магазині «Медтехніка FMF» можна замовити, а також купити гумову грілку тип А та Б, а також оформити доставку у будь-яку точку України.