Вітаміни і БАДи

Виберіть підкатегорію
Вітаміни і БАДи

Вітаміни і мінерали – це органічні сполуки, які потрібні для забезпечення життєдіяльності і нормального обміну речовин живого організму. Певну їх кількість ми отримуємо з їжею. Як до прикладу: в цитрусових міститься Вітамін C, в горіхах та злаках – Вітамін Е, у печінці, яйцях і молоці – Вітамін А. Проте, навіть якщо у Вашому житті присутня збалансована дієта, харчових джерел буває недостатньо. Саме тому на полицях аптек та у маркетах здоров`я стали з`являтись вітамінні добавки та БАДи. Для того, аби дізнатись чого саме бракує Вашому організму – варто звернутись до лікаря та здати відповідні аналізи.

 

У каталозі продукції магазину Медтехніка FMF Ви можете знайти безліч натуральних та синтезованих джерел вище згаданих органічних сполук, серед яких:

 

  • ·        Антиоксиданти та БАДи

БАД – це біологічно активна добавка, яку вживають з метою отримання організмом оздоровчого і дієтичного ефекту. Вона попереджає порушення певних функцій людського організму.

 

  • ·         Детоксиканти і сорбенти

Думаю кожен погодиться, що вже з назви зрозуміло -  детоксиканти допомагають виводити токсини. Шкідливі речовини накопичуються у нашому організмі через забруднене повітря, активне та пасивне куріння, вживання алкоголю та шкідливої їжі. Тому сорбенти і детоксиканти плюс правильне харчування – чудовий спосіб очиститись від токсинів та покращити стан свого здоров`я.

 

  • ·         Вітаміни для покращення зору

Пригадуєте, як у дитинстві бабуся говорила їсти багато чорниці, щоб мати гарний зір? Повірте, на жаль, однієї чорниці не достатньо. У сучасному світі виготовляють безліч спеціалізованих вітамінів для гостроти зору.

 

  • ·         Вітаміни для волосся, нігтів та шкіри

Існують спеціальні вітамінні комплекси для укріплення нігтьових пластин, волосяного покриву, підтримки здорового вигляду та краси шкіри.

 

  • ·         Вітаміни для вагітних

Під час планування та перебігу вагітності організм жінки часто потребує додаткового постачання деяких органічних сполук, таких, як: Вітамін B6, Вітамін B12, Вітамін Д3. Станом на сьогодні існують навіть спеціальні комплексні добавки для вагітних.

Варто зазначити, що перед прийманнях будь-яких медикаментів та вітамінів варто проконсультуватись із лікарем.

 

  • ·         Антистрес

Робочі будні, поганий настій, чи навіть негода може «загнати» людину в стресовий стан. Але вихід є. Ви можете попередити стрес за допомогою вітамінних комплексів, які здатні забезпечити нормальне функціонування нервової системи та зменшити рівень дратівливості.

 

  • ·         Спортивне харчування

Для того, щоб мати здорове тіло – потрібно займатись спортом. Аби тренування були якісними та максимально продуктивними, необхідне спеціальне спортивне харчування.

 

Обравши потрібний перелік продукції Ви можете скористатися одним із оптимальних для Вас методів доставки. У Інтернет-магазині Медтехніка FMF можлива безкоштовна доставка:

          Отримання товару у одній із точок видачі (більше ніж 250 аптек)

          Самовивіз із Магазину Медтехніка (с.Сокільники, вул.Стрийська, 20, поблизу Кінг Крос Леополіс)

          Відправка Новою Поштою (для малогабаритного неакційного товару з об`ємною вагою менше 5 кг) товару на загальну суму від 1500 грн