Інвалідні колісні крісла

Виберіть підкатегорію
Інвалідні колісні крісла

Каталки для людей з обмеженими можливостями

Інвалідний інвентар, представлений колясками та кріслами, необхідний для переміщення людей з травмами і захворюваннями різного ступеня тяжкості. Найчастіше каталки необхідні літнім людям, які мають проблеми з ногами і збереженням рівноваги. Також інвентар регулярно використовується в лікарнях, санаторіях, пологових будинках та багатьох інших медустановах.

Каталка повинна бути зручною для сидячої в ній людини, стійкою і максимально безпечною. При виборі інвалідних колясок для вуличних прогулянок необхідно віддавати перевагу моделям з високими, посиленими колесами і максимально міцною рамою. Якщо ви шукаєте, де можна замовити і недорого купити інвалідну коляску з доставкою в Києві або по всій Україні, вивчіть каталог інтернет-магазину «Медтехніка FMF» - ми продаємо сертифікований товар з перевіреною якістю, у нас доступні ціни, хороший вибір недорогих крісел і нових моделей для літніх, інвалідів та людей з обмеженими можливостями.

Відмінний асортимент з доставкою додому

У нашому магазині ведеться продаж наступних типів колясочного обладнання:

  • крісла-каталки. Необхідні для перевезення людей з травмами ніг і спини, запамороченнями, різними ступенями інвалідності та іншими хворобливими станами. Каталки зазвичай недорогі, важать відносно небагато і мають невеликі колеса. Людина, сидячи в каталці, не може сама регулювати напрямок руху, тому хворому потрібний супровід інших людей;
  • інвалідні крісла. Забезпечують людині можливість самостійно управляти каталкою без стороннього супроводу. Інвалід може регулювати рух, зрушуючи ободи коліс або за допомогою електронного управління. Каталки з функцією самостійного управління мають досить великі габарити, масивні та міцні колеса і більш зручну підтримку спини, ніг і рук.

Ви можете оформити покупку інвалідного крісла прямо на сайті, вибравши відповідну коляску з оптимальною вартістю - замовлення оперативно прибуде в потрібний регіон, вся Україна в зоні доставки. Доставка в Київ, Харків і по всій країні здійснюється через надійну транспортну компанію.

Купівля з вигодою для вашого бюджету

Практично всіх людей при купівлі медичного обладнання в першу чергу турбує ціна різних виробів. Відповідь на питання «скільки коштує інвалідне крісло» залежить від багатьох факторів - матеріалу виготовлення, виробника, функціональності, у продажу є як прості дешеві моделі, так і нові просунуті коляски для інвалідів, ціна яких очікувано вище. В якості додаткових функцій в каталки можуть вбудовуватися механізми регулювання кута нахилу спинки, фіксатори для ступень, амортизатори коліс і навіть санітарне оснащення. Головне при виборі інвалідної каталки - зрозуміти, наскільки важливі ті чи інші опції для конкретної людини, щоб не переплачувати за зайві доповнення або не шкодувати, що нова каталка виявилася незручною або нефункціональною.

Також, в спробі заощадити, багато людей йдуть на вторинний ринок. Купівля через дошки оголошень - не найкраща ідея. Вартість - фактор важливий, але сумнівно, що в розділах "куплю-продаю" знайдеться інвалідна коляска, що відповідає вашим очікуванням по частині якості та функціональності. Часто старі інвалідні крісла продаються далеко не в найкращому стані, не мають гарантії від виробника, вимагають дрібного ремонту, при цьому коштують не дуже дешево. Пам'ятайте, що коляска для інваліда або особи з обмеженими можливостями повинна підбиратися індивідуально під зріст, вагу і потреби хворого. Якщо вам потрібна якісна і безпечна каталка, магазин «Медтехніка FMF» постарається підібрати і продати нову модель, яка буде володіти прийнятною для вас ціною і відповідати всім рекомендаціям лікаря.