Інвалідні колісні крісла

Виберіть підкатегорію
Інвалідні колісні крісла

Інвалідне крісло – незамінний помічник, який здатний зробити життя людей із обмеженими фізичними можливості простішим та комфортнішим

Існують такі захворювання або ж травми, які унеможливлюють використання стандартних технічних засобів реабілітації, таких як милиці, палиця або ж різні варіації ходунків (роллери, крокуючі або фіксовані, регульовані за висотою або ж з колесами). У такому випадку лікарі рекомендують придбати ергономічний, зручний, відповідний фізичним можливостям пацієнта інвалідний візок.

Використання двоколісного засобу для пересування допомагає повноцінно радіти кожному дню, проходити соціальну адаптацію й без сторонньої допомоги виконувати всі потрібні повсякденні справи.

Інвалідна коляска як вибрати і який варіант буде найоптимальніший у кожній конкретній ситуації

Як зазначалось вище візок для пацієнтів із інвалідністю, проблемами з опорно-руховим апаратом та іншими порушеннями, що обмежують фізичні можливості людини – це ключ до самостійності та зняття оков залежності від сторонньої допомоги. Виробники медичного обладнання всіх часів плідно працювали аби в кінці кінців подарувати світу автономний засіб пересування для важкохворих людей . Більше того, вони дали можливість вибору, адже на даний момент існує близько 7 моделей інвалідних візків.

  • Інвалідне крісло каталка. Це класичний візок пасивного типу, який передбачає сторонній супровід. Характерною особливістю такого пристосування є відносно невеликі колеса, незначна маса та габаритні розміри крісла.
  • Інвалідне крісло коляска. На відміну від першого варіанту, такий засіб для реабілітації  передбачає самостійне керування пристосуванням самим пацієнтом. Така інвалідна коляска зазвичай має значно масивніші та витриваліші колеса, доповнені спеціальними ободками, з допомогою яких і здійснюється керування кріслом.

Існує також чимало інших підвидів колясок для важкохворих людей, для яких інвалідність це не вирок і вони прагнуть комфортної соціальної адаптації:

  • Активні колісні крісла застосовуються людьми, у яких не порушене функціонування верхніх кінцівок і немає жодних медичних застережень щодо надмірних навантажень на верхню частину тіла. Міцний металевий каркас та колеса зі збільшеним діаметром здатні витримувати великі та тривалі навантаження;
  • Інвалідне крісло туалет або ж коляска з санітарним оснащенням. Такому типу пристосування надають перевагу у разі, якщо пацієнт надто слабкий аби зайвий раз пересаджувати його на спеціальний санітарний засіб по типу крісла-стільця, табурета чи наставки, сидіння для унітазів. Це та ж сама найпростіша каталка, проте з спеціальною ємністю, що кріпиться з іншої сторони сидіння. Вона знімається і за необхідності встановлюється назад.
  • Прогулянкова коляска ідеально підходить для пересування містом чи іншою місцевістю за стінами дому. Вирізняється спеціальними рельєфними колесами, що відмінно амортизують та зменшують ударну силу під час долання бардюрів, нерівностей на асфальті, бруківці чи іншій поверхні. Часто виробники роблять її більш адаптованою до потреб пацієнта. Для прикладу, доповнюють її регулятором положення спинки, фіксатором для зміни положення та висоти підлокітників, тримачів для ніг. Можуть містити пояс та еластичні стрічки із застібками для фіксації ніг.
  • Інвалідні коляски з електроприводом дуже бажана, проте надто дорога мрія кожного пацієнта. Перед тим, як купити одну із запропонованих моделей, варто скористатися спеціальною функцією від більшості виробників, яка дозволяє взяти для ознайомлення зі всім функціоналом інвалідне крісло напрокат. У спеціалізованих точках продажу зазвичай працюють досі вені консультанти, які допоможуть підібрати найоптимальніший варіант, який ідеально підійде як для дому, так і для вулиці і прослужить не один рік. Проте, не варто відкидати варіант купити інвалідну коляску б/у ж просто взяти електричне інвалідне крісло в оренду на довготривалій основі. Україна наразі ще не надто забезпечена таким досвідом, проте є ряд компаній, які пропонують таку опцію.
  • Дитячі інвалідні коляски. Їх зазвичай виготовляють під замовлення, у відповідностей до особливостей захворювання або ж травми. Існують спеціальні моделі для немовлят, у яких ця вада вроджена, а також більш старших діток, у яких прогресує ДЦП чи інша хвороба, яка обмежує самостійне пересування.

Де купити крісла для інвалідів й важкохворих людей

Інтернет магазин «Медтехніка FMF» пропонує ознайомитись із базовими моделями світових виробників інвалідних візків. У віртуальному каталозі сайту кожен зможе дізнатися більш детальніше про крісла та каталки ТМ OSD, OttoBock (Світ літньої людини), Simbo (Норма-Трейд), Заповіт тощо.

Під час виробу варто врахувати: фізичний стан пацієнта, необхідність у складному механізмі, додаткових фіксаторів окремих ділянок тіла, тип, ширину коліс, їх діаметр, який вид підлокітників буде зручніший – фіксовані чи мобільні, чи потрібне регулювання спинки та підголівника, який тип керування буде комфортним для користувача.

Вартість обраної інвалідної коляски Вас приємно здивує. Окрім того ми пропонуємо безкоштовну доставку у одну із власних точок видачі чи адресну доставку у межах м. Львів. Відправляємо Новою Поштою відповідно до тарифів перевізника.