Підкладки підшинні, під гіпсові та полімерні бинти

Підкладка трикотажна трубчаста 3M Stockinet МS04 10,1см*0,95м
836-06
Підшинну трубчасту підкладку Stockinet рекомендується застосовувати у якості підкладного матері..
0

Ціна: 50.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Підкладки підшинні, під гіпсові та полімерні бинти

Підкладки трубчасті під шину найчастіше застосовують у такій галузі медицини, як травматологія. 

 

Основні переваги використання такого ортопедичного пристосування:

  • З допомогою підшинної підкладки можна суттєво зменшити затримку лишньої води та покращити комфорт пацієнта, що зазнав травми;
  • Завдяки універсальності матеріалу, з якого виготовлена підкладка, вона абсолютно сумісна з усіма без винятку іммобілізуючими засобами, а також полімерними та гіпсовими бинтами;
  • Пристосування добре моделює та виступає протектор, що надійно захищає шкіру від факторів зовнішнього середовища.

 

Провідним виробником товарів, що використовуються в ортопедично-травматологічній сфері є американська фірма 3M. Вони є лідерами у даному сегменті. Їхні вироби суттєво відрізняються по якості матеріалів, виконання виробу та навіть зовнішньої упаковки. Все зроблено так, щоб забезпечити максимальну стерильність та безпеку під час використання подібних пристосувань.

 

В залежності від матеріалу, що лежить в основі підкладки, їх поділяють на :

  • Синтетичні;
  • Трикотажні.

Більш популярними у наш час залишаються другі. Хоча у першої є свої переваги. Для прикладу, синтетична підкладка під шину є нетканою, вона виготовлена із поліестрової вати. Таке пристосування легко піддається формуванню. Не зважаючи на свою міцність, її легко можна відірвати. Деколи це важливо, адже існують екстремальні обставини. Коли гострих медичних інструментів немає під рукою. Як і трикотажна підкладка, її синтетичний аналог сумісних з усіма видами пов’язок та може застосовуватись у парі з різними іммобілізуючими матеріалами – полімерними чи гіпсовими. У компанії 3М такі пристосування носять назву Synthetic Cast Padding, а конкретно модель CMW02, CMW03, CMW04, CMW06. Трикотажні підкладки цього ж бренду мають назву – Stockinet, моделі MS01, MS02, MS03, MS04, MS06, MS08. Підкладки Stockinet водовідштовшуючі, найбільш сумісні із напівжорстким іммобілізаційним бинтом цього ж бренду - Soft Cast. Їх ще часто називають підшовною панчохою, яку використовують в якості підкладного матеріалу при накладені полімерних пов’язок. Адже їх одягають на ушкоджену кінцівку, як панчішні вироби без миска. Це дозволяє виробу циркулювати повітря, а шкірі безперестанно «дихати».

Підшинні підкладки повинні виконувати функцію м’якої подушечки, яка лягає як шар між гіпсом та шкірою, захищаючи тим самим від можливого натирання або ж надмірного здавлювання в певних місцях.

Трикотажний підкладний матеріал від 3М Stockinet існує в 3-х розмірах, тому кожен зможе обрати оптимальний для себе варіант:5смх1м, 7,5смх1м, 10смх1. В принципі різниця лише в ширині, довжина завжди залишається незмінною.

Купити підкладку від іммобілізаційну пов’язку та багато інших товарів 3М можна в Інтернет-магазині «Медтехніка FMF» скориставшись зручними умовами доставки та обравши найкращу ціну. Є можливість оформлення безкоштовної доставки в одну із власних точок видачі або ж у разі придбання товарів на суму від 1500 грн., щоб отримати аналогічні умови для відправки Новою Поштою.