Засоби гігієни та догляду

Виберіть підкатегорію
Засоби гігієни та догляду

Розмова на банальну та вже безліч раз проговорену, проте від цього не менш важливу тему – щоденна обов'язкова гігієна ротової порожнини

 

Перш за все, для чого це потрібно, щодня докладати зусиль, брати до рук зубну щітку та масувати нею ясна та ретельно вичищати зуби. Справа у тому, що від здоров'я ротової порожнини часто залежить стан інших важливих систем організму, для прикладу кишково-шлунковий тракт, стан шкіри та свіжість подиху.

Не якісне або ж не достатньо скрупульозне видалення залишків їжі та напоїв може призвести до розвитку інфекцій, що з часом можуть мігрувати глибше у тіло. Не говорячи вже про зовнішній вигляд зубів й не бажання людей спілкуватися із людиною, у якої не приємно пахне з роту.

Здорова усмішка – це запорука хорошого ставлення до вас, можливість привабити вашу другу половинку й фундаментальна причина для позитивного настрою щодня.

Для того аби забезпечити себе таким цінним надбанням, як ідеально білі, здорові зуби, рожеві ясна, чистий язик, на якому не видно слідів білого нальоту варто придбати декілька допоміжних пристосувань:

  • І перша у цьому списку – якісна зубна щітка.

Світ умовно ділиться на декілька груп:

1)      1) ті що надають перевагу звичайним, тобто механічним щіткам;

2)   2) люди, для яких існує лише одна електрична зубна щітка і вони не уявляють, як можна користуватись іншим видам даного пристосування;

3)   3) користувачі, що відносять себе до новаторів, ба більше, експериментаторів, що йдуть у ногу з інноваціями і з задоволенням випробовують їх всіх на собі. Такі люди найімовірніше оберуть ультразвукові зубні щітки, або ж ще більш прогресивні – іонні.

Проте такі прогресивні пристосування існують не лише в дорослому варіанті. Дитяча електрична щітка деколи більше нагадує цікаву іграшку, що перетворює рутинну гігієнічну процедуру у захопливу гру. Такі пристосування зазвичай мають надзвичайно цікавий дизайн, можуть синхронізуватися із планшетом чи, для прикладу, смартфоном, на яких встановлений спеціальний додаток, слідкуючи за яким дитина виконує відповідні завдання і одночасно чистить зуби.

  • Зубні щітки деколи безсилі у протистоянні із найвужчими міжзубними ділянками, тому на допомогу приходить унікальне пристосування, що носить назву ірригатор для порожнини роту. Він також часто застосовується, у разі наявності у користувача вставних конструкцій - протезування, мостів, імплантів, коронок, брекетів чи ретейнерів. Попереджує утворення зубних каменів. Зубна щітка електрична доповнена портативним ірригатором забезпечить найкращий догляд за ротовою порожниною.
  • Зубна нитка й інтердентальні щіточки. Як було зазначено вище, навіть найкраща електрощітка не може забезпечити ідеальне вичищення міжзубних проміжків. У такому разі застосування одного з двох цих пристосувань допоможуть вирішити дану проблему.
  • Зубна паста. Даний гігієнічний засіб обирається виходячи зі стану зубів, їх чутливості, наявності алергічних реакцій на той чи інший компонент у її складі. Найпопулярнішою являється зубна паста без фтору.

 

Здорові зуби та відмінний стан шкіри: як досягнути цього в домашніх умовах

 

Перше правило: Завжди потрібно діяти на випередження. Те, що у вас немає карієсу чи надто помітного зубного нальоту не означає, що немає причини для походу для стоматолога. Лише щоденна дворазова читка зубів з допомогою щітки, пасти, зубонитки забезпечать відмінний стан зубів.

Друге правило: для того аби догляд за шкірою та застосування всіх допоміжних пристосувань для обличчя та тіла діяло з максимальною ефективністю потрібно, у жодному разі не можна забувати в кінці для змивати макіяж. Для цього, до речі ідеально підійде улюблене молочко й ватні пафи. Догляд за обличчям вимагає щоденної очистки, зволоження та захисту від негативних наслідків холоду або ж навпаки палючих променів сонця. Для нанесення засобів, що чинять таку дію найкраще використовувати ватні диски або ж ватні палички.

 

Купити високоякісні зубні щітки, ефективні зубні пасти та зручні зубонитки можна у Інтренет-магазині «Медтехніка FMF».