Парові стерилізатори і підігрівачі

Контейнер для стерилізації в мікрохвильовій печі Canpol babies (2/847)
3980-06
Контейнер для стерилізації в мікрохвильовій печі Canpol babies (2/847) здатний одночасно вмісти..
0

Ціна: 596.70 грн

Підігрівач пляшечок Avent електричний
812-06
Більшість сучасних жінок, що планують народження дитини, завчасно формують список першочергово ..
0

Ціна: 1327.55 грн

Підігрівач пляшечок Lovi 12/202
6787-06
Підігрівач пляшечок Lovi 12/202 – це прилад, який автоматично встановлює час підігріву їжі, утр..
0

Ціна: 1174.77 грн

Підігрівач пляшечок електричний Canpol babies (77/001)
1301-06
Даний пристрій називають унікальним універсальним пристроєм для здійснення підігріву вмісту пля..
0

Ціна: 1.00 грн

Стерилізатор електричний паровий Canpol babies (12/206)
813-06
Паровий стерилізатор Canpol моделі 12/206 – це незамінний помічник для матусь всього світу, адж..
1

Ціна: 1.00 грн

Стерилізатор паровий електричний Avent (SCF284/03)
2367-06
Натуральна стерилізація парою знищує до 99,9% мікробів і бактерій. Процес стерилізації в цьому ..
0

Ціна: 2507.90 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Парові стерилізатори і підігрівачі

З появою малюка батьки все менше часу можуть приділити виконанню сторонніх обов`язків. Їх щоденний побут кардинально змінюється. На перше місце виносяться потреби і обов`язки по догляду за дитиною. Тому не дивно, що сучасні батьки старають автоматизувати якомога більше процесів, які вимагають значних затрат часу і сил, щоб провести якомога більше часу з немовлям. 

Паровий стерилізатор – це те, що стане прекрасним подарунком на хрестини, однозначно є найкращою фінансовою інвестицією для пари, що ось-ось перетвориться у справжніх батьків та просто корисний і необхідний виріб, який допоможе тримати у завидній чистоті дитячий посуд і пустушки.

Більше не потрібно обдавати паром, замочувати у спеціальних розчинах і навіть виварювати дитячі пляшечки і соски. Всього лише поставити їх у спеціальний відсік і зачекати декілька хвилин.

Який принцип роботи парового стерилізатора

Стерилізатор для дитячого посуду забезпечує швидке й ефективне знезараження й видалення всеможливих видів бактерій із поверхні виробів для годування дитини та інших допоміжних пристосувань таких, пустушки, молоковідсмоктувачі тощо. 

Практично всі види парових стерилізаторів легкі в експлуатації і безпечні для тих хто їх використовує. Очищення відбувається з допомогою води, яка під певним рівнем тиску перетворюється у природню пару. Обдаючи гарячим повітрям, поміщений в спеціальну камеру (відділення) стерилізатора, дитячий посуд стерилізатор знищує до 99,9% шкідливих бактерій, не використовуючи при цьому жодних токсичних або ж хімічних речовин. 

Для того аби провести повну дезінфекцію потрібно всього 6 хвилин. У цілях економії і безпеки прилад автоматично вимкнеться по завершенню процедури.

Види парових дезінфекторів дитячого посуду

Існують автономні електричні парові стерилізатори та пристрої, які працюють разом із мікрохвильовою пічкою. Другий варіант здатний проводити моментальну очистку. Для проведення повної стерилізації чотирьох пляшечок та аксесуарів потрібно всього 2 хвилини. Він підходить практично до всіх існуючих на ринку мікрохвильових пічок. Зручно брати в дорогу. Кришка надійно кріпиться з допомогою спеціальних бокових фіксаторів. Це дозволяє тримати дитячий посуд, пустушки та молоковідсмоктувачі в чистоті достатньо довгий період часу після проведення очистки.

Як довго триває процес стерилізації та на скільки вистачає ефекту 

Стерилізацію дитячого посуду та інших допоміжних пристосувань потрібно проводити після кожного їхнього використання. Проте у разі, якщо ви здійснили очищення, але не діставали вміст стерилізатора назовні, не відкривали кришки після крайнього знезараження пляшечок чи інших елементів, то їх чистота і стерильність може зберігатись протягом наступних 24 годин. Вакуумний режим зберігання стерильності  гарантуватиме чистоту та унеможливить потрапляння шкідливих елементів на поверхню посуду, що знаходиться всередині.

Основні переваги використання 

  • Більшість парових стерилізаторів, ціна яких більша 2000 грн наділені унікальною модульною конструкцією. Такі пристрої легко зберігати, адже вони не займають багато місця. За потреби їх висота може змінюватись. В спеціальну камеру для стерилізації за найвищого рівня поміщаються 6 пляшечок зі стандартним і широким горлечком, об'ємом до 330мл.
  • Сучасні стерилізатори  сумісні з дитячим посудом та аксесуарами, виготовленими із будь-яких дозволеного та нешкідливого для дитини матеріалу: медичного силікону чи латексу, поліпропілену і меламіну.
  • Стерилізація з допомогою цього пристрою займає від 2 до 12 хвилин і відбувається автономно, без необхідності впливу людини на процес. Після завершення пристрій самостійно вимикається. 
  • Для того аби не ошпаритись під час діставання простерилізованих елементів з пристрою у комплект входять спеціальні щіпці. 

Купити паровий стерилізатор можна у Інтернет-магазині "Медтехніка FMF". Зробивши попереднє замовлення на сайті, покупець може отримати своє замовлення у будь-якій зручній для нього точці видачі. Інтернет-магазин  "Медтехніка FMF" готовий зробити оперативну і головне безкоштовну доставку у одну із 200 аптек, запропонувати відправку у найближче відділення Нової Пошти (за тарифами перевізника) або ж оформити безкоштовну доставку за домашнім адресом, у офіс або лікарню в межах міста Львів.