Догляд за хворими

Виберіть підкатегорію
Крісло-туалет OSD-2110Q
8064-78
..
0

Ціна: 2469.05 грн

Крісло-туалет OSD-BL730200
8061-32
..
0

Ціна: 2849.05 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Будь-яка неприємність зі здоров`ям наших близьких може спіткати нас зненацька. В такий момент важливо зібратись і вірно визначити перелік всього необхідного, що потрібно аби людина, яка змушена довгий час зберігати постільний режим чи бодай просто не покидати визначеного приміщення (кімнати, палати, лікарні) почувала себе комфортно. 

Важливо одразу ж вирішити 3 базові питання: Як бути із проведенням звичних гігієнічних процедур? Як уникнути утворення пролежнів? Як здійснювати догляд за хворим, у якого виведено назовні стому? У всьому цьому допоможуть запропоновані вітчизняними та іноземними виробниками засоби по догляду за хворими: гігієнічні пристосування для лежачих хворих, санітарного-гігігєнічні вироби для ванни та туалету, протипролежневі системи, стомічні калоприймачі.

Санітарно-гігієнічні вироби для ванни та туалету

Існує 5 основних видів засобів догляду за хворими, які використовують для миття пацієнта у ванній чи душовій кабіні, які можна використовувати по одному або ж в комплексі:

  • Поручні або, як їх ще називають, настінні/підлогові опори (допомагають підтримувати рівновагу, коли людина підводиться або сідає, переміщається по ванній кімнаті або санвузлі).
  • Сидіння на ванну (мають металеву раму і гіпоалергенне пластикове або дерев`яне сидіння).
  • Стільці для проведення водних процедур (якщо людина надто обезсилена та не може самостійно тримати рівновагу, варто купити стілець із гігієнічними отворами, з міцною спинкою та надійними поручнями).
  • Стільці-табурети для водних процедур (виготовлені із алюмінію, легкі та практичні табурети із пластиковим сидінням зі спеціальними гігієнічними отворами).

Гігієна важкохворих

Для підтримки належного рівня гігієни у важкохворих, які не можуть покинути ліжка використовують: високопоглинаючі підгузники, які не викликають подразнень на шкірі, дихаючі пеленки, які захищають від протікань в нічний час, пластикові або гумові судна, для тих кому психолочно важко одягати памперси або ж просто не має необхідності у них, спеціальні ванночки і портативні підвісні душові установки для миття голови.

Такі товари на сьогоднішній день можна купити практично у кожному магазині із медичними виробами і в окремих аптечних закладах.

Всі ці засоби по догляду за лежачими хворими представлені як у бюджетних, так і в дороговартісних варіантах. Їх ціна може коливатися в залежності від складу, тобто матеріалів, які використовувались для їхнього виробництва, кількості додаткових технічних й функціональних доповнень (наявності коліс, кришки, антиковзаючих опор, регулятора висоти, м`якого покриття, більшого рівня поглинання тощо).

Протипролежневі системи

Ще одним обов`язковим засобом для догляду за лежачими хворими є протипролежнева система. Вона може бути подана в двох варіантах: у формі подушки та у вигляді повноцінного двохметрового матрацу. Подушки виконані із м`якого бавовняного матеріалу або ПВХ, всередині яких містяться дрібні кульки, що забезпечують мікромасажну дію тим самим попереджуючи виникнення структурних змін шкіри.  Матраци – це найкращий порятунок від утворення пролежнів та їхнього розвитку в людей з обмеженою мобільністю. Ці засоби догляду за лежачими хворими, в залежності від виду та моделі, можна використовувати для профілактики та лікування пролежнів всіх ступенів (у разі наявності виразок на тілі, які появляються на третьому-четвертому ступенях застосовують секційний матрац з спеціальною технологією АВС).