Концентратори кисню

Топ Продаж
Концентратор кисню AERTI АЕ-10 (10л/хв.) на 2 потоки з можливістю одночасного підключення до кисню 2-х пацієнтів
6300-06
Концентратор кисню медичний серії AERTI АЕ-10 – надійний, високоякісний, ефективний помічник у ..
3

Ціна: 55000.00 грн

Концентратор кисню Canta VH5-M (5л/хв.)
6648-06
Концентратор кисню Canta VH5-M - самостійно генерує до 5 літрів кисню, застосовуючи принцип адс..
0

Ціна: 26500.00 грн

Топ Продаж
Маска киснева Medicare доросла з трубкою 2 м
7489-06
Маска Medicare використовується для подачі кисню через концентратор чи кисневу подушку. Виріб о..
0

Ціна: 35.50 грн

Топ Продаж
Канюля (катетер) носова (назальна) REF552225 JS Medical Materials для дорослих
7219-06
Канюля/катетер носова/назальна киснева REF552225 JS Medical MaterialsХАРАКТЕРИСТИКИ• Розмір: До..
0

Ціна: 21.70 грн

Топ Продаж
Канюля (катетер) носова (назальна) Волес для дорослих
7220-06
Канюля/катетер носова/назальна киснева ВолесХАРАКТЕРИСТИКИ• Розмір: Дорослий• Довжина магітралі..
0

Ціна: 13.75 грн

Концентратор кисню Canta DHM2 (2л/хв.)
5173-06
Презентуємо Вашій увазі концентратор кисню моделі М1. Це потужний прилад, основним призначенням..
0

Ціна: 18202.05 грн

Концентратор кисню Canta M1 (1л/хв.)
5175-06
Презентуємо Вашій увазі концентратор кисню моделі М1. Це потужний прилад, о..
1

Ціна: 15158.00 грн

Концентратор кисню Canta VE3 (3л/хв.)
5174-06
..
0

Ціна: 21008.00 грн

Топ Продаж
Маска киснева Волес доросла з трубкою 2 м
7490-06
Маска Волес використовується для подачі кисню через концентратор чи кисневу подушку. Виріб осна..
0

Ціна: 29.70 грн

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Концентратори кисню

Концентратори кисню

Кисневий концентратор являє собою пристрій, який виділяє кисень з навколишнього повітря; цей своєрідний генератор з виробництва кисню забезпечує його подачу хворим, які мають проблеми з органами дихання та інші захворювання, а також використовується для озонотерапії, яка надає загальнооздоровчий ефект.

Принцип роботи апарату заснований на розділенні повітря на основні складові - азот, кисень, інертні гази та інші домішки. Для цього використовуються спеціальні фільтри, що знаходяться всередині; зазвичай таких абсорбуючих фільтрів в пристрої може бути кілька (2-3), так як при роботі одного інший очищається від скупчення азоту. Кисень після відділення від інших речовин збирається в спеціальному резервуарі і подається до хворого, азот потрапляє назад у повітря.

На сайтах оголошень в багатьох містах - Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові - можна знайти оголошення "Куплю-продам портативні концентратори, Україна", але купуючи медичні прилади і апарати з рук, слід враховувати ймовірність придбання неякісної або вийшла з ладу продукції. Краще зробити покупку в спеціалізованому магазині, де буде надана гарантія якості.

Вибір кисневого концентратора

Пристрої, що генерують кисень, можуть відрізнятися за технічними характеристиками, призначенням, ціною, особливостям установки. Переносні концентратори мають невеликі розміри і вагу, їх можна використовувати в домашніх умовах та інших місцях, навіть в процесі пересування. Стаціонарні агрегати мають велику продуктивність і габарити, вони призначені для використання в різних медустановах - лікарнях, будинках для людей похилого віку.

Використання кисневого концентратора підвищує якість життя людей із захворюваннями органів дихання, таких як:

  • емфізема;
  • муковісцидоз;
  • тяжка серцева недостатність;
  • легенева гіпертензія;
  • саркоїдоз;
  • ураження легень в результаті зараження SARS-CoV-2.

Медики використовують промислові стаціонарні кисневі концентратори в умовах лікарень для забезпечення О2 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ), недорогий побутовий мобільний агрегат виробництва Китаю можна купити для лікування і полегшення стану онкохворих та інших хворих людей, які проходять лікування й отримують паліативну допомогу не в умовах стаціонару.

Якщо вас цікавить, скільки коштує кисневий концентратор, то важливо знати, що вартість пристрою залежить від багатьох факторів, в першу чергу, від його продуктивності (кількості літрів кисню в хвилину), потужності, можливості автономної роботи, насиченості повітряного потоку киснем; впливає на ціноутворення і країна-виробник агрегату, так, сьогодні можна купити надійний китайський апарат, ціна якого стартує від десяти тисяч грн і вище.

Переваги використання концентратора

Управління кисневим концентратором не вимагає освіти медика, з ним може впоратися будь-яка людина, адже пристрої для домашнього застосування мають всього пару кнопок, одна з яких призначена для включення пристрою, а інша - для настройки потоку кисню. При цьому більшість апаратів мають сигналізацію, яка спрацьовує при різних нештатних ситуаціях - відключення живлення, зниженні концентрації кисню, порушенні герметичності трубок.

Перевагами використання концентратора є усунення гіпоксії, насичення крові киснем, поліпшення роботи імунної системи, нормалізація роботи серця і судин, підвищення активності головного мозку. Дані пристрої можуть застосовуватися не тільки для лікування захворювань, але й для профілактики: завдяки вдихання О2 протягом невеликого періоду часу поліпшується самопочуття і працездатність, прилад можна використовувати для приготування кисневих коктейлів, очищення повітря в кімнаті. Концентратор допоможе поліпшити стан у літніх пацієнтів, а також у тих людей, хто за родом діяльності пов'язаний з високими фізичними навантаженнями. Для уникнення небажаних ефектів варто використовувати прилад з включеним зволожувачем, дотримуватися дозування, призначеного лікарем, виконувати дезінфекцію пристрою після кожного застосування.

Де купити кисневий концентратор в Києві і Україні?

Купити недорого переносний (портативний, мобільний) або промисловий стаціонарний кисневий концентратор та інший медичний асортимент за вигідною ціною з доставкою в міста Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса, Запоріжжя та інші населені пункти України можна в інтернет-магазині Медтехніка FMF, який пропонує найкращі ціни.

У магазині Медтехніка FMF можна купити інгалятори та небулайзери, засоби реабілітації після травм, ортопедичні вироби - бандажі, корсети, ортопедичне взуття, різні контрольно-вимірювальні прилади - термометри, тонометри, глюкометри, ваги, а також засоби догляду за хворими. Наш магазин пропонує широкий асортимент та високу якість товарів, можливість відправки замовлень в будь-яке місто України або самовивіз з магазину, розташованого в м. Львів.