Засоби реабілітації

Виберіть підкатегорію

Надійні помічники для людей з обмеженими можливостями

Необхідно створити комфортні умови для інвалідів та людей з обмеженими можливостями здоров'я (ОМЗ)? Наш інтернет-магазин стане надійним помічником. На сайті у великому асортименті представлені засоби реабілітації. Це безпечні, сертифіковані товари з довгим терміном служби. Вони допомагають пацієнтам прискорити процес відновлення, а супроводжуючим людям спрощують догляд.

Асортимент продукції

Технічні засоби реабілітації – це спеціальні пристосування, призначені для пацієнтів, які перенесли травми різної складності, операції. Вони потрібні не тільки для інвалідів, але і для людей похилого віку, які відчувають погіршення самопочуття. Умовно розділені на три категорії: 

 1. Медичні меблі.

Це спеціальні апарати, які використовуються в поліклініках і лікарнях для забезпечення комфортних умов перебування пацієнтів. Купити Медичні товари також можна для домашнього використання. Особливо якщо людина тривалий час перебуває в лежачому положенні або змушений самостійно себе обслуговувати. Функціональні ліжка, опорні власники, приліжкові столи – це далеко не повний перелік товарів, які роблять побут інваліда комфортним. Перераховані аксесуари та інструмент потрібні і для медичних установ. Вони скорочують час, витрачений персоналом на обслуговування пацієнтів з ОВЗ, спрощують їх роботу.

 1. Ходунки, милиці і палиці.

Це технічні засоби реабілітації інвалідів та людей з обмеженими можливостями здоров'я, які суттєво полегшують переміщення. Асортимент налічує кілька десятків позицій. Це відмінні за конфігураціями милиці, палички і ходунки. Також в цій категорії запропоновані змінні аксесуари, які дозволяють продовжити термін служби реабілітаційних засобів. Замовити потрібний товар слід після консультації з лікуючим фахівцем.

 1. Інвалідні колісні крісла.

Коляски для людей з обмеженими фізичними можливостями – це одна з популярних категорій товарів для відновлення. Вони необхідні інвалідам, з народження мають проблеми з опорно-руховим апаратом. Купити Колісне крісло можна для людини, яка тимчасово втратила можливість вільно пересуватися. 

У нашому каталозі представлено кілька десятків моделей. Вони відрізняються за ціною і функціональним особливостям. Підібрати підходящий варіант допоможуть консультанти онлайн-магазину.

Особливості грамотного вибору

Підбираючи засоби реабілітації для інвалідів, необхідно орієнтуватися на індивідуальний стан здоров'я пацієнта. Правильно куплені пристосування і прилади покращують якість життя, спрощують догляд, сприяють швидкому відновленню.

Щоб засоби реабілітації інвалідів виконували покладені на них завдання, вони повинні відповідати наступним критеріям:

 • функціональність; 
 • безпека;
 • практичність;
 • висока зносостійкість;
 • простота догляду.

Основне призначення техніки для відновлення – підтримка опорно-рухового апарату. З її допомогою виконуються наступні завдання:

 • зменшується навантаження на частини тіла, які були пошкоджені;
 • суглоби та органи отримують додаткову фіксацію;
 • тілу простіше приймати і підтримувати комфортне положення;
 • підвищують рухливість, покращують мобільність;
 • спрощують самостійне самообслуговування;
 • забезпечують опору і стійкість.

Іншими словами, товари з даного розділу допомагають пацієнтові впоратися з виниклими труднощами. Вони сприяють одужанню і поверненню до звичайного життя. Ця продукція не потребує спеціального догляду. Вона проста у використанні і має довгий термін експлуатації.

Переваги покупки в нашому магазині

Інтернет-магазин «Медтехніка ФМФ» – це команда фахівців, які прагнуть зробити існування людей з обмеженими можливостями простіше і комфортніше. Ми підбираємо асортимент для нашого представництва і розширюємо перелік партнерів, щоб задовольнити запити покупців з різними фінансовими можливостями. Регулярно в онлайн-каталозі з'являються товари зі зниженою вартістю, завдяки чому можна вигідно придбати обладнання, що сприяє швидкому одужанню.

Основні переваги співпраці з нами наступні:

 1. Конкурентні ціни.
 2. Детальний опис, реальні фото і актуальна ціна у кожного найменування.
 3. Ввічливе поводження і комфортний сервіс.
 4. Широка мережа філій по всій країні, де можна забрати придбане обладнання. 
 5. Великий асортимент і регулярне поповнення каталогу новинками.

Відправка покупки проводиться в день оформлення замовлення. Наші консультанти мають вищу медичну освіту, тому допоможуть визначитися з вибором або порівняти декілька моделей.