ЗМІ Про нас

Компанія «3і» відкрила магазин «Медтехніка»

Компанія «3і» відкрила магазин «Медтехніка», де можна придбати усі необхідні групи товарів для осіб з обмеженими можливостями, а також взяти в оренду засоби для реабілітації при тимчасовій неповносправності. Також є можливість кредитування від «Укрсиббанку», терміном від 3 місяців до 2 років.

«Ми вирішили зробити подібний салон, магазин для людей, які потребують допомоги – це люди похилого віку. І є дуже багато речей для допомоги їхньому життю», – сказав директор ТзОВ «3і» Ігор Павлиш.

У магазині «Медтехніка» компанії «3і» є широкий вибір вимірювальної техніки, ортопедичного взуття та устілок, засобів гігієни та компресійного трикотажу.

«Передумовою для відкриття магазину «Медтехніки» стало розуміння того, що є верстви населення, які потребують особливого догляду та піклування. Ми надали можливість придбати все необхідне в одному магазині, не затрачаючи багато зусиль та часу», – зазначила завідувач магазину «Медтехніка» Вікторія Шулежко.

Тут продавці-консультанти нададуть кваліфіковані поради та допоможуть обрати необхідний товар. Компанія «3і» – це мережа із більше 180  аптечних закладів у восьми областях західної України. При замовленні товарів у «Медтехніці» від «3і» доставка буде безкоштовною. 

Магазин «Медтехніка» знаодиться у Сокільниках, вул. Стрийська, 20.
тел.032 298 92 29