Здоров'я мами та дитини
Матусині помічники або ж які товари для новонароджених потрібно купити одразу як дізнались, що скоро станете батьками
Просторами інтернет-мережі вже давно блукають детальні списки того, що потрібно брати з собою у пологовий будинок, проте не менше існує й інформації про незамінні речі для новонароджених, без яких не обійтись з перших днів появи малюка.
Ми також прагнемо долучитись і сформувати власний список першочергових пристосувань, на які варто звернути увагу майбутнім батькам.
- Аспіратор для носа або ж як його ще називають назальний соплевідсмоктувач (соплевідсос).
Наразі існує 3 можливі варіації даного пристосування, дві з них механічного характеру, третій – електричний. Механічні аспіратори можуть виглядати як трубка, що вставляється у носову пазуху дитини. Другий край цього повітряного шлангу знаходиться у роті дорослого. Останній поступово втягує повітря, вивільняє носик від слизу. Інший варіант механічного аспіратора має вигляд невеликої груші-нагнітача із зручним маленьким наконечником, який і вставляється у ніс дитини. Електричні моделі входять у вигляді однієї із насадок у комплектацію компресорного інгалятора, або існують як автономний пристрій на батарейках.
- Пустушка. Окрім суто заспокійливої виконує ряд інших важливих функції. Для прикладу бере участь у формуванні правильного прикусу.
Для прикладу, будь-яка із представлених на ринку пустушка Авент (Avent) бере участь у анатомічно правильному формуванні ротової порожнини, не допускає подразнень шкіри малюка під виробом, зазвичай доповнена захисним ковпачком, щоб на латексну або силіконову соску не потрапляли шкідливі бактерії, бруд. Для більшої зручності і унеможливлення падання пустушки можна додатково купити тримач для соски.
- Ніблер або соска для фруктів та перших овочів.
Зовсім нове для України пристосування, яке донедавна заміняли в побуті дрібним натиранням яблука чи замотування певного фрукту у тонку стерильну марлю. Тепер це лишнє, продукт просто поміщають всередину невеличкої сіточки і дитина помаленьку кусає та посмоктує утворене пюре та сік.
- Дитячий посуд.
Сюди належить всім знайома кружка непроливайка, пластикова або ж скляна пляшечка, соска на пляшку, екологічні ложечки та інші безпечні столові прибори. Особливою популярністю у перші роки життя малюка користуються невеликі бідончики та чашка непроливайка. Вони навчають дитину до самостійного споживання їжі.
- Вироби для купання та здійснення інших гігієнічних процедур.
До цієї групи можна віднести безліч підручних засобів, які використовують матусі у процесі догляду за дитям. Зокрема мова йде про дитячу ванночку, гіпоалергенні мочалки, антиковзаючі силіконові килимки на дно ванни, дитячі шампуні та гелі, безпечні щіпці та ножнички для нігтів, рондо та багато іншого. Особлива увага приділяється таким виробам, як дитячі підгузники. Їх незліченна кількість, всі вони обираються виходячи з віку та ваги малюка, особливостей матеріалу та дизайну і звичайно ж ціни пристосування.
- Молоковідсмоктувач. Звичайно флагманом з виробництва даних пристосувань залишається фірма Avent.
Молоковідсмоктувач Авент виконує надзвичайно важливу функцію – допомагає матусі у період грудного вигодовування забезпечувати малюка необхідною кількістю молока. Його використання дозволяє зціджувати молоко аби дитинка не залишалась голодною за відсутності мами. У деяких випадках життя матусі вкрай залежне від даного пристрою, адже бувають ситуації, коли молоко прибуває ще до народження дитини, або ж дитинка насичується, а молоко не перестає наповнювати груди. Аби вберегти себе від лактостазу жінки зціджують молоко з допомогою даного апарату. Електричний молоковідсмоктувач більш зручний і не потребує ніяких зусиль, проте ціна трішки «кусається». Деякі моделі можуть вартувати не одну тисячу гривень Молоковідсмоктувач ручний – бюджетний, але ефективний. Він як і електрична його копія допомагає матусі коли це потрібно: за наявності тріщин на сосках та неприємних больових відчуттів під час годування, при надмірній чутливості сосків, тимчасовій відмові малюка від грудей, надмірній або надто малій кількості молока. У деяких з цих ситуацій можна також спробувати застосовувати накладки на соски, особливо це стосується ушкодження поверхні шкіри.
- Паровий стерилізатор, підігрівач для пляшечок;
- Прокладки для грудей, що також відомі, як лактаційні вкладиші.
Купити молоковідсмоктувач, стерилізуючи, підігріваючі пристосування, високоякісні підгузники для дітей, прокладки для лактації та багато іншого можна у Інтернет-магазині «Медтехніка FMF» за найкращою ціною, обираючи найзручніші умови доставки.