Ароматерапія

Виберіть підкатегорію
Ароматерапія

Ароматерапія

Існує достатньо мало елементів декору, які можуть не лише довершувати інтер’єр квартири, але паралельно здійснювати відмінний профілактично-лікувальний ефект на організм її мешканців. Мова йтиме про унікальне пристосування родом із далекого минулого, яке допоможе додати затишку оселі, наповнивши її приємним запахом ефірних олійок, в основі яких екстракти  трав, дерев, фруктів та ягід.

Арома лампа – це простий і водночас наділений незвичним зовнішнім оформленням виріб, який складається з керамічної чаші, у яку наливаються пахучі масла та ємності, у яку вставляють свічку. На сьогоднішній день існують також більш сучасніші види даних пристосувань, які можуть, до прикладу, випаровувати олійки не лише під дією вогню, але тепла від звичайної лампочки.

У магазинах із товарами для дому, сувенірних лавках або спеціальний маркетах із продукцією для краси та здоров’я можна купити аромалампу таких видів:

  • Неелектричні. В основі може бути закладений наступний матеріал: скло, кераміка, каміння або метал. Саме такі вироби нам спадають на думку при будь-якому згадуванні про аромалампу. Принцип їхньої дії полягає в нагріванні чаші із невеликою кількістю води та декількома краплями ефірної олії з допомогою вогню від свічки. Аромат швидко поширюється, виходячи за межі приміщення, в якому воно стоїть. Цікавим досвідом буде купити аромалампу не у готовому вигляді, а, для прикладу, у формі набору для самостійного виготовлення даного пристосування у домашніх умовах. В Україні дуже поширена така практика.
  • Електричні. Даний тип поділяється на два підтипи: водні та безводні. У першому варіанті виробники замінили джерело отримання тепла – замість свічки, можна купити аромалампу із лампочкою розжарення всередині. Вони більш безпечні, адже немає такого ризику отримати опік або ж спровокувати пожежу в квартирі. Часто виробники суміщають їх із соляними лампами, вмонтовуючи керамічну чашу на вершині пристосування. В такому досягається подвійний ефект – фізіотерапевтичний та естетичний.

В Україні купити аромалампу також відому, як дифузор або безводяна надто складно. Вітчизняні виробники не охоче ставляться до їх виготовлення. Окрім того «кусається» ціна. Випаровування з допомогою такої лампи здійснюється за рахунок ультразвуку.

В Інтернет-магазині «Медтехніка FMF» представлено безліч моделей виробів для проведення ароматерапії, також кожен бажаючий може обрати оптимальний варіант ефірної олійки. Ціна аромаламп доволі приємна і доступна для кожного. Окрім того є можливість отримання безкоштовної доставки. Для цього потрібно зробити замовлення на одну із власних точок видачі або ж придбати товару на суму більше 1500 грн, щоб отримати його у одному із відділеннь Нової Пошти у своєму місті. Кваліфікований спеціаліст допоможе у виборі, порекомендує отпитальний варіант, виходячи із потреб та уподобань клієнта. В разі виникнення труднощів в процесі оформлення замовлення – самостійно, на основі наданих даних, заповнить бланк та допоможе з проведенням оплати.