Медичні ширми

Ширма для кабінетів і палат Заповіт двохсекційна ШП-2
3660-06
Медична двохсекційна ширма ШП-2 - допомагає зонувати приміщення, розділяючи його, для створен..
0

Ціна: 3012.45 грн

Ширма для кабінетів і палат Заповіт односекційна ШП-1
3658-06
Медична односекційна ширма ШП-1 - допомагає зонувати приміщення, розділяючи його, для створен..
0

Ціна: 1340.00 грн

Ширма для кабінетів і палат Заповіт трьохсекційна ШП-3
3659-06
Медична трьохсекційна ширма ШП-3 - допомагає зонувати приміщення, розділяючи його, для ство..
0

Ціна: 4599.00 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Медичні ширми

Медичні ширми

У будь-якій медичній установі сконцентровано безліч пацієнтів. Для того аби забезпечити максимальний комфорт та необхідну приватність під час проведення огляду, діагностики або ж певної маніпуляції спеціалісти у сфері охорони здоров'я використовують медичні ширми. За допомогою цієї мобільної перегородки, можна здійснити ізоляцію лікаря та пацієнта. Також це дозвляє виконувати прийом одразу декільком спеціалістам в одному кабінеті чи палаті. Адже з допомогою медичної ширми можна розділити приміщення на декілька функціональний зон. Для прикладу, під час шкільного медогляду, коли лікарі із різними спеціалізаціями здійснюють одночасний огляд декількох учнів.

Щодо сфер застосування, найбільша потреба у цьому елементі медичних меблів є у хірургії, реанімаційному відділенні і, звичайно ж, у гінекології. Не рідко їх можна побачити у фізіотерапевничтих кабінетах, приміщеннях, у яких виконують процедуру забору крові для аналізу, внутрішньовенні вливання, хіміотерапію тощо.

Купити медичну ширму можуть задля проведення зонування у косметологічних кабінетах, масажних салонах, СПА-комплексах.

Дані пристосування можуть складатися із декількох секцій, бути доповнені колесищами чи антиковзаючими гумовими опорами.

Двосекційні медичні ширми можуть використовуватись для забезпечення зручності та відчуття усамітнення пацієнтів, що лежать у реанімаційному відділенні, в палаті з декількома людьми. Вони виснаженні і обезсилені, потребують спокою, без привернення зайвої уваги.

Рідше застосовуються 3-х або 4-х секційні медичні ширми.

Сучасні інтернет-магазини, а також фізичні точки продажу медтехніки пропонують безліч модифікацій цих пристосувань. Виробники завжди експериментують із формами та матеріалом, роблячи їх більш мобільними, легкими та простими у користуванні. Оскільки у більшості випадків справу з ними має медичний персонал жіночого року, це достатньо важливий параметр, який часто враховується при виборі виробів медичного призначення.

Покупці, часто надають перевагу віртуальним каталогам із виробами медичного призначення для придбання медичних меблів та техніки для моніторингу власного здоров’я. Останнім часом багато приватних та бюджетних установ шукають вигідні пропозиції в Інтернеті та здійснюють закупку необхідного їм обладнання в режимі онлайн. Це зумовлено відносно низькою ціною, зручними умовами доставки, зокрема Інтернет-магазин «Медтехніка FMF» пропонує абсолютно безкоштовну доставку ширми у одну із 250 аптек, що знаходяться у Західному та Центральному регіонах України. Багаторічний досвід співпраці із провідними виробниками медтехніки дозволив налагодити безперебійне постачання та швидке замовлення унікальних позицій у відповідності до індивідуальних вимог кожного клієнта.

Перед ти як купити медичну ширму, варто впевнитись, що матеріал з якого вона виготовлена піддається очистці, що його можна з легкістю дезінфікувати разом із іншим медобладнанням, що знаходиться у кабінеті. Перерити чи надійними є коліщата і гальма на них. Ширма обов’язково має мати можливість складатися, аби її можна було сховати або ж транспортувати.