Засоби жіночої гігієни

Виберіть підкатегорію
Здоров`я жінки


Як зберегти жіноче здоров'я?

Жіночий організм унікальний. Він створений для того, щоб дарувати нове життя. Але для цього необхідно, щоб кожна представниця прекрасної статі правильно доглядала за собою. Це дозволить не тільки без праці завагітніти і народити здорове потомство, а й надовго зберегти прекрасне самопочуття. Проблеми з дітородними органами зустрічаються у сучасних жінок все частіше, оскільки не дивлячись на достатню кількість інформації про тонкощі правильного догляду за собою, далеко не всі дотримуються рекомендації.

Жіноча інтимна гігієна - це особливий ритуал, який вимагає уважності і сталості. Багато хто вважає, що досить щоденного підмивання інтимних місць, але насправді все не так просто і це тільки один з етапів правильного догляду за жіночим здоров'ям. Саме він є тою необхідною превентивною мірою, яка дозволяє уникнути гінекологічних захворювань.

Засоби жіночої інтимної гігієни

Ретельно дотримуватися особистої інтимної гігієни необхідно не тільки в період менструації, а щодня. Для початку необхідно проконсультуватися з гінекологом і здати всі необхідні аналізи. Це допоможе визначити стан власної мікрофлори та правильно підібрати жіночий гігієнічний засіб для щоденного застосування. Неприпустимо підмиватися з використанням звичайного мила або гелю для душу, так як ці засоби порушують природний кислотно-лужний баланс.

В арсеналі кожної жінки повинні бути присутніми наступні гігієнічні засоби:

  • інтимне мило;
  • щоденні прокладки;
  • прокладки для менструації;
  • тампони;
  • менструальні чаші.

Купити все вищеперелічене в Україні пропонує мережа інтернет-аптек компанії ""Медтехніка FMF"". Ми пропонуємо великий асортимент популярних товарів високої якості за найбільш доступною ціною, доставка яких здійснюється в усі населені пункти країни. Підбирати товари для жіночої гігієни необхідно, виходячи з особистих переваг і з урахуванням індивідуальних фізіологічних особливостей організму.

Як правильно використовувати засоби жіночої інтимної гігієни?

Щоденне підмивання (мінімум 2 рази на добу) з використанням гігієнічного засобу для очищення з нейтральним рівнем рН - необхідна основа правильного догляду за статевими органами, яка дозволяє запобігти розвитку патогенної мікрофлори. Економити на спеціальних гелях не варто, так як порушення кислотно-лужного балансу вбиває корисну мікрофлору і провокує сприйнятливість до інфекційних агентів, грибкових захворювань.

Для щоденного використання краще обирати жіночі прокладки без ароматизаторів, так як вони можуть викликати алергічну реакцію на шкірі і стінках піхви. Під час менструації рекомендується віддавати перевагу всмоктуючим гігієнічним прокладкам та менструальним чашам, а застосування тампонів звести до мінімуму. Безумовно, це зручно, але є ризик розвитку синдрому токсичного шоку. Під час критичних днів тампон або прокладку необхідно міняти раз в 3-4 години. Менструальна чаша може використовуватися 5-6 годин. Здійснювати всі гігієнічні процедури можна, тільки попередньо вимивши руки. Також дуже важливо правильно підбирати нижню білизну. Вона не повинно бути мало. Бажано віддавати перевагу виробам із натуральної бавовни.

"