Стома - Догляд за стомою

Виберіть підкатегорію
Догляд за стомою

Як комфортно жити зі стомою?

Серед людей з обмеженими можливостями є ті, у кого порушені видільні функції організму. У цьому випадку говорять про те, що це стома кишківника або сечових шляхів. Для забезпечення комфортного життя таким людям пропонуються спеціальне обладнання, яке потребує особливого догляду. Складнощі полягають в тому, що пацієнти з стомами не можуть контролювати та відчувати позиви.

Стоми можуть бути як тимчасовими так і постійними. Також є класифікація стом в залежності від того, який відділ кишківника був виведений на передню черевну стінку. Колостома - випорожнення відбуваються 2-3 рази на добу, ілеостома вони часті і рідкі. Є ще уростома, яка з'являється після видалення сечового міхура. Виділення в цьому випадку будуть неконтрольованими і постійними.

Як полегшити життя людей з стомою і як за нею доглядати?

Для цього є спеціальні пристосування: калоприймачі та уроприймачі. Вони в свою чергу бувають:

  • однокомпонентними. Це стомний мішок на клейовий основі. Такі пристосування потрібно міняти часто, а при заміні вони відклеюються повністю;
  • двокомпонентними. Це комплект, в якому є дві окремі одна від одної частини: клейова пластина і стомний мішок. У такій конструкції потрібно міняти лише мішок.

Яке з цих пристроїв купити вирішує сам пацієнт. Лікар лише може вказати на розмір потрібного діаметра кільця стоми.

При догляді за колостомою і ілеостомою важливо, щоб шкіра навколо стоми кишківника або сечового міхура була цілісною. При контакті шкіри з випорожненнями з'являються роздратування. Відповідно кало- або уроприймач буде погано приклеюватися. Чим частіше вони протікають, тим сильніше подразнення шкіри. Тому при догляді важливо, щоб не було як раз таки протікань. Тому так важливо купувати продукцію від перевірених виробників.

Сьогодні багато виробників медичного обладнання пропонують якісні калоприймачі, але провідною в цій сфері є компанія Колопласт. Цей виробник пропонує різні типи виробів, серед яких є і моделі на поясі, для дітей. Більш комфортні пластини з новим фільтром, які краще фіксуються на тілі. При цьому будуть відсутні будь-які нерівності або складки. До найпопулярніших виробів від цього виробника відносять Альтерна і Альтерна Фрі. Це новинки, які зручні, комфортні та практично непомітні. З ними навіть можна приймати ванну.

З пристосуваннями від надійних виробників можна навіть займатися спортом. Іншими словами життя практично досягне такого рівня, як до стоми, якщо забезпечити належний догляд.

Де надійніше купити калоприймач?

Засоби по догляду за стомою, ціни на які доступні, можна купити в Україні тільки в спеціалізованих інтернет-магазинах. У нас в "Медтехніка" представлені якісні та надійні вироби при колостомії від Колопласт в широкому асортименті та за хорошою ціною. В наявності і самі пластини, і мішки, а також однокомпонентні і двокомпонентні калоприймачі, на які вказані характеристики і ціна. Щоб купити в один клік потрібну продукцію, досить просто зайти на наш сайт.