Штативи для крапельниць

Топ Продаж
Штатив медичний Medok MED-06-054, регульований за висотою, з колесами
898-06
Основним призначенням медичного штативу Medok MED-06-054 є розміщення та фіксація системи ..
0

Ціна: 1199.00 грн

Топ Продаж
Штатив медичний Medok MED-06-053, регульований за висотою
897-06
Штатив медичний MED-06-053 призначений для розміщення системи внутрішньовенного вливання. ..
2

Ціна: 799.00 грн

Штатив медичний Норма Трейд Simbo ШДВп, регульований по висоті, на колесах
3692-06
Штатив медичний Норма Трейд Simbo ШДВп застосовується у палатах стаціонарного відділення м..
1

Ціна: 755.00 грн

Штатив медичний Норма Трейд Simbo ШДВс, регульований по висоті
3693-06
Штатив медичний Норма Трейд Simbo ШДВс створений для комфортного та легкого проведення вну..
0

Ціна: 819.00 грн

Штатив для вливань ШВТ2-03 Україна на 3-х опорах
473-06
Медичний штатив ШВТ2-03 призначений для використання при внутрішньовенному крапельному введенню..
0

Ціна: 0.00 грн

Штатив для вливань ШВТК2-05 Україна на 5-х опорах, з колесами
925-06
Медичний штатив ШВТК2-05 призначений для використання при внутрішньовенному крапельному введенн..
1

Ціна: 0.00 грн

Штатив для вливань ШВТЛ2-03 на 3-х опорах, з колесами
2478-06
Медичний штатив ШВТЛ2-03 призначений для використання при внутрішньовенному крапельному введенн..
1

Ціна: 0.00 грн

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Штативи для крапельниць

Медичний штатив, підставка, розбірна стійка для інфузій (крапельниць)

У медицині в лікувальних, профілактичних цілях або в періоди реабілітації застосовують внутрішньовенні процедури. Згідно з регламентом проведення інфузій, ємність з лікувальним розчином повинна знаходитися вище голови пацієнта і бути зафіксованою. Для дотримання цих правил розроблено таке пристосування, як штатив. Конструкція оснащена кріпленнями, на яких фіксують ємності з препаратами, а також в деяких випадках кріплять монітори або інші пристрої, що допомагають персоналу спостерігати за станом підопічного.

Стійки, які ще називають штативи, використовують у багатьох медичних установах: ними оснащені поліклініки, транспорт швидкої допомоги, станції переливання крові, санаторно-профілактичні заклади і т.д. Багато пацієнтів, що залежать від регулярних процедур, вважають за краще придбати конструкцію-тримач і для домашнього використання. Щоб підібрати пристрій, який ідеально підходить під конкретні потреби і умови, варто заздалегідь ознайомитися з типами конструкцій.

Де купити штативи, стійки для крапельниці нові та б/у в Києві та Україні: види, критерії вибору

Тримач для внутрішньовенних ін'єкцій конструктивно - це штанга вертикального типу з декількома кріпленнями. Є різновиди з можливістю обслуговування відразу двох пацієнтів П-подібної форми. Розрізняють декілька видів пристроїв:

  • мобільне - переміщається з приміщення в приміщення завдяки коліщаткам, для фіксації є опція блокування коліс;
  • стаціонарне - знаходиться в одному приміщенні, призначене безпосередньо для внутрішньовенних процедур;
  • складне (розбірне) - зручна конструкція для тісних просторів, наприклад, таких, як машина швидкої допомоги.

Перш, ніж визначитися з покупкою, слід звернути увагу на особливості, параметри виробу. Важливі будуть висота і можливість її регулювати, що спрощує проведення процедур. Визначтеся, якого типу механізм вам потрібен: стаціонарний або мобільний, складаний чи ні, ступінь навантаження, яку конструкцію здатен витримувати. Міцність та термін служби штатива багато в чому залежать від матеріалу, з якого він виготовлений - пластик або метал. Купити портативний складаний штатив, тримач, стійку, підставку під крапельницю пропонує інтернет-магазин «Медтехніка FMF» (Україна), ціна - доступна, доставка організована в Київ та інші міста країни.

Чому вигідно купувати в «Медтехніка FMF»?

Наш інтернет-магазин представляє товари вітчизняних і зарубіжних виробників в широкому асортименті. Все, що може знадобитися для догляду, проведення оздоровчих, лікувальних, реабілітаційних маніпуляцій, є в нашому каталозі. В електронному каталозі можна вибрати та придбати техніку, прилади та різного роду пристрої для лежачих хворих людей з обмеженими можливостями, для молодих мам з догляду за дітьми, для контролю здоров'я, фізіотерапії та багато іншого. Наші консультанти відповідять на всі питання, що цікавлять, питання щодо вибору, правил експлуатації або техніки безпеки, допоможуть вам правильно і швидко оформити замовлення.

Наша перевага полягає у величезній мережі стаціонарних представництв - більше 180 аптек, більше 300 точок видачі в 10 областях України. У будь-який населений пункт здійснюється доставка вашого замовлення завдяки послугам поштових служб. На відміну від більшості інтернет-ресурсів, ми відвантажуємо посилки двічі в день, тому наші клієнти отримують їх максимально швидко. У магазині «Медтехніка FMF» кожному покупцеві гарантований індивідуальний підхід, оперативне вирішення, консультативна допомога, лояльні ціни. У магазині часто бувають знижки і акції, про які ми повідомляємо в тематичному розділі.