Вимірювальна техніка

Виберіть підкатегорію
Вимірювальна техніка

Вимірювальна техніка в кожен дім: не дайте шансу хвороб

Найчастішими причинами поганого самопочуття, погіршення якості життя, навіть летальних випадків є захворювання серцево-судинної системи, ожиріння, цукровий діабет. Якщо з'являються подібні проблеми, то контроль стану здоров'я повинен бути постійним. Не варто забувати і про профілактику розвитку хвороб. Виробники випускають прості вимірювальні прилади, які легко використовувати навіть в домашніх умовах. У лікарнях такий медичний інструмент допоможе полегшити моніторинг стану пацієнтів після операцій і у відділеннях терапії. Зробить вимірювання більш точними і швидкими. 

Можливості вимірювальних пристроїв

Сучасна медична техніка дозволяє контролювати такі показники, як тиск, вагу, рівень цукру, протягом декількох хвилин без сторонньої допомоги. Рішення купити вимірювальні прилади часто приймають люди, які стежать за собою, ведуть здоровий спосіб життя. Нескладна в експлуатації техніка використовується для:

  • контролю ваги. Багато хто знає, як легко набрати зайві кілограми, але як складно від них позбутися. Регулярне зважування-можливість вчасно вжити заходів, щоб не допустити розвитку ожиріння. Використання виробів для контролю ваги стало звичкою для тих, хто просто хоче добре виглядати;
  • контроль тиску і пульсу – необхідні спортсменам, щоб уникнути перевантажень при тренуваннях, для деяких нездорових людей при заняттях фізкультурою. Для людей після сорока – це можливість вчасно діагностувати проблеми з серцево-судинною системою, запобігти розвитку гіпертонії. Для хворих на артеріальну гіпертензію, ішемією, що мають інші проблеми з серцем і судинами, а також з деякими захворюваннями дихальних шляхів і при ендокринних порушеннях – вимірювальна техніка потрібна для постійного контролю стану і своєчасної коригування лікування;
  • глюкометри – важливі людям, що страждають на діабет будь-якого типу, але особливо – приймають інсулін. Вони допомагають запобігти погіршенню поточного стану, коригувати лікування.

На сайті великий асортимент техніки для відстеження ваги, рівня цукру, стану серця і судин, а також інших вимірювальних приладів: термометрів, пульсоксиметрів та інших. Є також інвалідний інвентар, засоби по догляду за хворими людьми і товари для здоров'я. 

Тільки якісна продукція 

Ми пропонуємо медичні товари високої якості. Вся продукція має відповідні сертифікати. Намагаємося робити все, щоб ціни на вимірювальні прилади були нижче, ніж в середньому по Україні, а продукція – доступною для всіх громадян країни. Тому ми пропонуємо безкоштовну доставку в мережу, що включає більше 180 аптек, розташованих в західній Україні. В інші регіони відправка здійснюється «Новою Поштою» за цінами перевізника. При покупці на суму понад 1500 гривень-за наш рахунок. 

Ви можете подивитися докладний опис і вартість кожного товару на відповідній сторінці каталогу. У нас працюють оператори з медичною освітою. Ви можете отримати допомогу у виборі моделі з потрібними функціями, перед тим як вирішите замовити продукцію.