Допоміжне приладдя для гігієнічних процедур

Виберіть підкатегорію
Допоміжне приладдя для гігієнічних процедур

Допоміжне приладдя для гігієнічних процедур як в американських фільмах вже давно можна придбати в Україні

 

Важко уявити, але все те, що колись для нас здавалось недосяжним знаходиться на відстані одного кліку. Сьогодні з допомогою всесвітньої мережі Інтернет, що з'єднує між собою людей, які мешкають у різних будинках, на різних вулицях, в інших містах, країнах та навіть на різних континентах, можна віднайти те, що потрібно, не докладаючи при цьому надмірних зусиль. Захотілось придбати одяг відомого британського виробника – всього декілька хвилин і він вже прямує до тебе з самого Лондона. Потрібна електроніка з Японії, заходиш на відповідний сайт і оформляєш доставку. А що вже говорити про функціональну та високоергономічну медтехніку, яку всі неодноразово бачили в американських фільмах та серіалах.

Ще кілька років тому ми думали, що користуватися такими медичними виробами на теренах України просто неможливо, проте…Інтернет-магазин «Медтехніка FMF» потурбувався аби забезпечити сучасного українця всім необхідним задля якісної реабілітації та лікування. Від тепер догляд за важкохворими пацієнтами перетворився на комфортний супровід таких людей у всіх їхніх побутових справах.

Інтернет-магазин «Медтехніка FMF» пропонує широкий вибір технічних засобів реабілітації та чималий модельний ряд інвалідних колясок, виробів самоконтролю в домашніх умовах і звичайно ж засобів здійснення догляду за інвалідами та пацієнтами із тимчасовою втратою фізичних можливостей в результаті хвороби, травми чи проведеного оперативного втручання.

 

Санітарне оснащення, що суттєво спростить щоденні гігієнічні процедури

 

Водні процедури та туалет для інвалідів являються справжнім випробуванням. Більшість сучасних торгівельних центрів, супермаркетів, місць розваг, готельних номерів пристосовані для людей з особливими потребами. Залишилось питання, як облаштувати власний санвузол таким чином, що користування ним було комфортним й полегшувало здійснення обов'язкових щоденних процедур.

У каталозі Інтернет-магазину «Медтехніка FMF» містяться чимало таких «помічників», зокрема:

  • Поручні.

Вони існують у різних варіаціях і можуть кріпитись як до стіни, так і до підлоги, в залежності їхнього призначення. Якщо це поручні для ванної, скоріш за все вони будуть вмонтовуватись у стіну. З їх застосування людина з ослабленим організмом зможе самостійно або ж зі сторонньою допомогою переступити невисокий борт ванни, помаленьку опуститись вниз. По закінченню водної процедури він знову зможе залучити настінну опору. Зазвичай для виробництва таких пристосувань використовують міцний пластик, або стійкий до корозії метал, зокрема найбільш популярними у наш час є поручні з нержавійки.

Додаткова опора потрібна також для інших делікатних потреб. Зокрема під час опускання, підведення з туалету. У цьому випадку найчастіше застосовують поручень, що кріпиться до підлоги. Вони можуть бути стаціонарними, тобто фіксованими, консольними, що передбачає можливість зміни положення або ж просто кута нахилу. Поручні для інвалідів, у деяких окремих випадках, являються єдиним способом для здійснення самообслуговування без застосування сторонньої допомоги. Проте, варто врахувати, що ними можуть користуватися лише пацієнти, що перебувають на реабілітації, або ж хворі, у яких немає проблем із координацією, порушень опорно-рухового апарату та травм, ушкоджень чи надмірної слабкості у верхніх чи нижніх кінцівках.

  • Сидіння для ванни – це ще одне обов'язкове пристосування у догляді за важкохворими.

Воно являє собою певну наставку, яка кріпиться на краях ванни. Сидіння для ванної може бути доповнене поручнями та спинкою, аби забезпечити кращу фіксацію пацієнта під час здійснення водних процедур;

  • Крісло туалет – незамінний помічник, який дозволить здійснення гігієнічних процедур, без необхідності фізичного переміщення пацієнта у іншу, призначену для подібних дій, кімнату.

Стілець туалет являє собою міцний металевий каркас (переважно зі сталі чи алюмінію), який доповнений спеціальним санітарним оснащенням у вигляді гігієнічного відра. Купити крісло туалет для інвалідів можна у Інтернет-магазині «Медтехніка FMF», кваліфікований менеджер порадить найоптимальніший варіант за найвигіднішою ціною.

  • Судна для лежачих хворих – це один із засобів, який застосовується, окрім підгузників та пеленок, задля забезпечення гігієнічних процедур, у випадку, якщо стан здоров'я пацієнта не дозволяє підвестися і потрібно зберігати суворий ліжковий режим. Судно активно використовується в умовах стаціонару та у разі догляду за пацієнтом вдома.