Ортезно-бандажна продукція

Виберіть підкатегорію
Ортез поперекового відділу хребта підтримуючий універсальний (LT-303/1)
8112-45
..
0

Ціна: 1234.05 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Ортезно-бандажна продукція

Категорія «Ортезно-бандажна продукція» включає чотири ключові групи ортопедичних виробів:

 • Бандажі та ортези для суглобів;
 • Післяопераційні та до/післяпологові пояси;
 • Протигрижові, підтримуючі пристосування;
 • Протирадикулітні, зігріваючі бандажі.

Всі перелічені вище види ортопедичних товарів відносяться до виробів медичного призначення, а тому повинні пройти ретельну перевірку і отримати відповідну нормативну документацію, яка б засвідчувала безпечність їх використання і можливість чинити закладену у них виробником терапевтичну дію.

Всі без винятку типи та моделі бандажів і ортезів, що представлені на віртуальних сторінках Інтернет-магазину «Медтехніка FMF» відповідають вітчизняним нормам і стандартам. Це засвідчує отримана декларація відповідності, сертифікати якості та спеціальні висновки щодо проведених тестувань і перевірок.

Бандажі і ортези для суглобів: особливості використання

Асортимент даної групи товарів представлений високоякісними виробами таких всесвітньо відомих брендів ортопедичної продукції як: Dr.Frei, Dr.Life,  Medtextile, Orliman, Ortop, Otto Bock, Thuasne, Алком та Торос-Груп.

Враховуючи анатомічні особливості будови тіла дорослої людини і дитини, виробники створили окрему лінійку для користувачів старшого віку та дитячу серію виробів для профілактики й лікування найрозповсюдженіших захворювань опорно-рухового апарату.

В залежності від кількості додаткових елементів для здійснення надійної стабілізації, фіксації суглобу у потрібному, встановленому лікарем положенні, бандажі можуть бути наділені різним ступенем жорсткості:

 • Еластичним;
 • Легким;
 • М’яким;
 • Помірним;
 • Сильним(жорстка фіксація).

Зоною застосування бандажів і ортезів можуть виступати такі суглоби: акроміально-ключичний, гомілковий, гомілковостопний, колінний,кульшовий, ліктьовий, плечовий, променево-зап’ясковий.

Показами до застосування можуть бути як прості, незначні травми, так і складні деформації, ушкодження близькі до перелому.

Післяопераційний та до/післяпологовий пояс – найкращий помічник у швидкому поверненні тонусу абдомінальним м’язам живота

Застосування такого типу ортопедичної продукції просто необхідне породіллям у відновлювальний період після пологів, а також людям, які перенесли оперативне втручання на органах черевної порожнини.

Показами до застосування також можуть виступати: утворення у формі абдомінальних чи вентральних гриж, а також профілактика від грижових випинань, які можуть з’явитися після операцій. Носіння післяопераційних буде корисним для пацієнтів, які стикнулись із такою складною проблемою, як опущення нирок або інших органів, що розміщенні у черевній порожнині.

Не зважаючи на те, що у більшості післяопераційних поясів відсутні ребра жорсткості, вони все ж здійснюють м’яку підтримку хребта та всіх внутрішніх органів, з допомогою міцних липучок та додаткових фіксуючих ременів навколо тулуба.

Пристосування для попередження та лікування гриж у дорослих та дітей

На даний момент у світі існує три моделі протигрижових бандажів, які відрізняються за розмірами та конструкційними особливостями пошиття і використання:

 • Односторонні пристосування. З їх допомогою здійснюється компресійна терапія у паховому та стегновому каналах, профілактика утворення односторонніх гриж під час виконання складних фізичних робіт, отримання регулярних навантажень. Їх використання може попередити таке порушення нормального функціонування організму, як странгуляцію, що являє собою грижове защемлення.
 • Універсальні. Доповнені двома фіксуючими лямками. Підходять для профілактики та лікування двосторонніх гриж, що можуть утворитися після отримання фізичного навантаження  та навіть сильного кашню, або сильнішого напруження.
 • Односторонні із мобільним фіксатором. Така модель мабуть найпопулярніша. Користувач самостійно вирішує оптимальне положення лямки, адже вона з легкістю фіксується вздовж всієї довжини поясу.

Протирадикулітні, зігріваючі бандажі: основні та альтернативні методи застосування

У більшості пересічних людей цей вид ортопедичних пристосувань асоціюється зі м’якою фіксацією поясниці, яка необхідна при радикуліті чи остеохондрозі, циститі, хронічному пієлонефриті. Проте, сьогодні все більше людей використовують подібні вироби, в основному ті, в основі яких високий вміст неоперену, для корекції фігури, тобто схуднення.

Лікарі рекомендують звернути увагу на такі пояси людям, що з певних причин змушені перебувати у місцях з підвищеною вологістю, низьким рівнем температури та постійними протягами. Адже завдяки великому вмісту зігріваючих компонентів (неоперену, штучної або натуральної собачої, овечої шерсті) він віддає сухе тепло, а також здійснює приємний мікромасажний ефект від використання.