Бандажі

Виберіть підкатегорію
Ортезно-бандажна продукція

Бандажі: види та особливості

Бандаж – це ортопедичний виріб, спеціально розроблений для надійної фіксації різних частин тіла людини. Лікарі назначають застосовувати пристосування при травмах, вагітності та в післяпологовий період, для відновлення після операції, при інших медичних показаннях.

Характеристики виробів

Бандажі - це товари для здоров'я, які розподіляються за групами, в залежності від способу застосування:

  • бандажі та ортези для суглобів. Існують моделі для дітей та дорослих від всесвітньо відомих виробників. Вироби застосовуються для лікування і профілактики захворювань суглобів. Розрізняють декілька типів за ступенем жорсткості: еластичний, легкий, м'який, помірний, жорсткий;
  • післяопераційний і післяпологовий пояс. Швидко та надійно повертає м'язи черевної порожнини до нормального стану не тільки після пологів або оперативного втручання, але і при розвитку грижового випинання, опущенні внутрішніх органів;
  • протигрижовий бандаж. Моделі даного типу відрізняються розміром і конструкцією. Односторонні вироби можуть бути з мобільним або закріпленим фіксатором. Вони допомагають знизити тиск в паховому, стегновому каналах. Їх застосовують для профілактики односторонніх гриж при важких фізичних навантаженнях. Універсальний варіант використовують при двосторонніх грижах. Він вдосконалений двома ременями для надійної фіксації;
  • протирадикулітний, зігріваючий бандаж. Ортопедичне пристосування закріплюється на попереку, надаючи легкий масажний ефект. Призначається при радикуліті або остеохондрозі, циститі, хронічному пієлонефриті. Часто використовується для корекції ваги.

Ортопедичні корсети виготовляють з еластичних матеріалів і бавовняної тканини. Для збільшення жорсткості застосовують спеціальні металеві або пластмасові вставки.

Ортопедичний бандаж для здоров'я і довголіття

Медики стверджують, що краса і здоров'я людини тісно пов'язані. Особливу увагу слід приділяти правильному розвитку опорно-рухової системи, зокрема, стану хребта. Неправильна постава тіла може провокувати виникнення міжхребцевих гриж, остеохондрозу, сколіозу. Ці захворювання стають причиною гострого болю в спині та навіть порушення роботи всього організму. Найменші ознаки викривлення хребта стають вагомим приводом для візиту до лікаря-ортопеда. Після огляду, фахівець в більшості випадків призначить користуватися спеціальним ортопедичним пристосуванням.

Бандаж зі спеціальними ременями забезпечує фіксацію тулуба у вертикальному стані. При цьому значно зменшується навантаження на опорно-руховий апарат, больові відчуття, небезпека зміщення хребців. Пристосування рекомендують носити при радикуліті, невриті, грижах міжхребцевих дисків, травмах хребта і т.д.

«Медтехніка FMF» – відповідальний постачальник ортопедичних товарів в Україні

Часто люди задаються питанням, де купити ортопедичний бандаж в Києві? «Медтехніка FMF» (Київ, Україна) пропонує вирішити цю проблему не виходячи з дому, скориставшись послугами інтернет-магазину fmf.com.ua. Простий і зручний каталог дозволяє легко підібрати необхідний товар високої якості, порівняти ціни та особливості виробів.

При необхідності, фахівці компанії допоможуть зорієнтуватися в широкому асортименті продукції та підібрати ідеальні ортопедичні вироби за функціоналом, розміром і вартостістю. Наші менеджери добре розбираються в медичній темі, тому можуть дати корисну консультацію по ортопедичним пристосуванням. Ми відповідально ставимося до здоров'я наших клієнтів, тому пропонуємо сертифіковану продукцію високої якості з гарантією від виробника з доставкою в Києві, Харкові, Львові, Вінниці та інших населених пунктах країни.