Алкотестер

Алкотестер професійний Алкофор 105
1515-06
Алкотестер Алкофор 105 – персональний напівпрофесійний вимірювальний пристрій, основним признач..
0

Ціна: 4050.00 грн

Топ Продаж
Алкотестер професійний Алкофор 205
727-06
Алкотестер Алкофор 205 – це напівпрофесійне пристосування, яке допомагає водіям здійснювати сис..
1

Ціна: 4920.00 грн

Алкотестер професійний Алкофор 405
3605-06
Алкофор 405 – це професійний алкотестер, або як його ще називають газоаналізатор, який відповід..
0

Ціна: 8580.00 грн

Топ Продаж
Мундштук до алкотестерів Алкофор №20
539-06
Мундштук до алкотестера Алкофор – комплектуюча частина, яка бере безпосередню участь у процесі ..
1

Ціна: 222.00 грн

Топ Продаж
Мундштук-трубочка до алкотестерів Алкофор №200
3604-06
Мундштуки-трубочки застосовуються разом із оригінальним мундштуком для алкотестера моделі Алкоф..
0

Ціна: 192.00 грн

Алкотестер професійний Алконт 01 СУ-U
3065-06
Алкотестер серії Алконт виробництва вітчизняної компанії Сорбполімер-Аналітик належить до групи..
0

Ціна: 4775.00 грн

Алкотестер професійний Алкофор 307
3241-06
Алкотестер Алкофор 307 – це простий у користуванні професійний вимірювальний прилад високої точ..
0

Ціна: 6450.00 грн

Мундштук до алкотестерів Алконт №100
3603-06
Мундштуки сумісні виключно із алкотесторами: Алконт 01 СУ, Алконт 01 СМ, Алконт 01 СА.В упаковц..
0

Ціна: 528.00 грн

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Алкотестери та аксесуари

Алкотестер - зручний прилад для вимірювання вмісту алкоголю в крові

Аварійні ситуації, що виникають через те, що водій транспортного засобу перебуває у стані алкогольного сп'яніння, не рідкість. Щоб цього уникнути і вчасно виявити порушника використовуються алкотестери. Ці прилади показують, скільки алкоголю міститься в крові. Вони мають спеціальні датчики. Коли на них потрапляють алкогольні пари, це одразу ж визначається і відомості показуються на екрані. Тому запит "куплю алкотестер" популярний.

Устаткування можна застосовувати як в професійних, так і в особистих цілях. Його часто купують водії, таксисти, працівники ДАІ, лікарі. Навіть на великих виробничих підприємствах також воно застосовується. Вартість і ціна алкотестера в Україні, який продають відомі магазини, залежить від типу приладу, його функцій і виробника. Залишилося з'ясувати, де можна купити алкотестери та де вони продаються.

Алкотестери: основні види

Алкотестери можна розділити на наступні групи:

  • кишенькові. За зовнішнім виглядом схожі на звичайні брелоки. Вони не можуть похвалитися високою точністю і додатковими функціями. Єдине, що у них є, таймер та світлодіодний ліхтарик;
  • персональні. Призначені для особистого застосування. Такі моделі доступні в ціні, мають невеликі розміри. Їх недолік в тому, що їх не можна часто застосовувати. За день можна користуватися 4-6 разів;
  • професійні. Можна використовувати на підприємствах, організаціях, де потрібно виробляти велику кількість перевірок. Прилад такого типу вважається найточнішим. При цьому розміри обладнання також компактні. Інформація виводиться на цифровий дисплей;
  • спеціальні. За день можна використовувати безліч разів. Їх застосування актуально для заводів, фірм, де працівникам доводиться працювати з механізмами або транспортними засобами. В такому обладнанні датчик може бути двох типів: електрохімічним, напівпровідниковим.

Перед тим як з'ясувати, хто і де може продавати алкотестери, важливо знати кілька правил. Якщо були прийняті алкоголь або ліки, то перевірку слід проводити через 10-20 хв. Вимірювання краще робити в закритому приміщенні, де немає протягів. Перед тестуванням не слід палити, так як результати перевірки можуть бути недостовірними. Якщо необхідно провести дезінфекцію мундштука, не використовуйте спирт. Краще просто його прокип'ятити або обробити перекисом водню. А після обов'язково ретельно просушити.

Також важливо знати, як правильно вибирати алкотестер і що при цьому враховувати. Алкотестер краще купити в надійному інтернет-магазині, де є широкий модельний ряд, а продукція має відповідні сертифікати. Вибираючи обладнання, важливо враховувати його цільове призначення, так як від цього буде залежати і тип приладу. Також варто враховувати як часто в день потрібно робити перевірки, термін експлуатації, вартість.

Де в Києві продається точний алкотестер і які на нього ціни?

Якщо вам необхідно недорого купити та замовити професійний або інші типи алкотестерів, а також мундштуки до такого устаткування, зверніться в інтернет-магазин "Медтехніка" Україна (Київ), який займається продажем таких товарів за ціною в грн. У нас здійснюється продаж виключно якісного обладнання. Перед вибором приладу слід ознайомитися з його технічними характеристиками. Якщо виникли питання, наші менеджери завжди із задоволенням прийдуть на допомогу.