Алкотестери та аксесуари: Тип - Алкотестер

Алкотестер професійний Алкофор 105
1515-06
Алкотестер Алкофор 105 – персональний напівпрофесійний вимірювальний пристрій, основним признач..
0

Ціна: 4050.00 грн

Топ Продаж
Алкотестер професійний Алкофор 205
727-06
Алкотестер Алкофор 205 – це напівпрофесійне пристосування, яке допомагає водіям здійснювати сис..
1

Ціна: 4920.00 грн

Алкотестер професійний Алкофор 405
3605-06
Алкофор 405 – це професійний алкотестер, або як його ще називають газоаналізатор, який відповід..
0

Ціна: 8580.00 грн

Алкотестер професійний Алконт 01 СУ-U
3065-06
Алкотестер серії Алконт виробництва вітчизняної компанії Сорбполімер-Аналітик належить до групи..
0

Ціна: 4775.00 грн

Алкотестер професійний Алкофор 307
3241-06
Алкотестер Алкофор 307 – це простий у користуванні професійний вимірювальний прилад високої точ..
0

Ціна: 6450.00 грн

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Алкотестер - точне визначення вмісту алкоголю в крові

У деяких ситуаціях особливо важливо визначити ступінь алкогольного сп'яніння. І це необхідно не тільки для безпечної роботи, а й для самоконтролю. Наприклад, вранці потрібно сісти за кермо, але ввечері був прийнятий алкоголь. Так чи варто сідати? За допомогою такого пристрою ви приймете рішення, при цьому ціни на нього доступні.

Важливо розбиратися в тому, який портативний алкотестер краще купити і скільки він може коштувати в Україні, а також де вони можуть продаватися. При виборі варто вивчити відгуки.

Якими бувають алкотестери і як вибрати потрібний апарат?

Сьогодні в магазині здійснюється продаж таких видів цього устаткування:

  • персональний (особистий). Необхідний для самоконтролю. Ним можна проводити вимірювання протягом дня, але всього кілька разів. Як правило, такі конструкції обладнані напівпровідниковим датчиком, тому ціна на такі особисті (персональні) алкотестери або, як їх ще називають, алкометри невелика, тому можливо варто купити такий дешевий варіант;
  • професійний. Використовується на підприємствах, в медичних установах. Вартість такого алкотестера буде трохи вище. Це обумовлено тим, що в конструкції є електрохімічний сенсор. Результати вимірювання при наявності документа про перевірку можуть бути застосовані в юридичній практиці.
  • спеціальний або вузькоспеціалізований. Представлений особливою конструкцією, яка може, наприклад, заблокувати роботу двигуна, якщо тест на тверезість не пройдений. Спеціальний алкометр може бути встановлений на прохідній стратегічного підприємства. Ціна на нього буде вище.

При виборі моделі варто знати, що в конструкції можуть бути використані як напівпровідниковий, так і електрохімічний датчики. Чим же вони відрізняються? При першому варіанті неможливо поспіль провести кілька вимірів. Між перевірками датчику потрібно дати перерву, але такий недорогий алкотестер можна легко купити.

За допомогою другого можна робити неодноразові вимірювання. Залежно від моделі можна вибрати той варіант, який зможе в хвилину провести до 12 вимірювань. При цьому їх точність буде на високій позначці.

Є ще один тип датчиків, що використовується в сучасних пристроях, які продаються - фотометричний. Він буде реагувати на властивості світлового потоку.

Якщо необхідно провести тестування на алкоголь, то слід також купити спеціальний одноразовий мундштук. Однак це необхідно не для всіх моделей, але з мундштуком можна отримати більш точні показники. Єдиний і головний мінус такого варіанту - висока вартість самого мундштука. Це не вигідно при масовому тестуванні.

Моделі без мундштука не можуть похвалитися високою точністю. З їх допомогою неможливо буде визначити ступінь сп'яніння. Якщо в день потрібно провести дуже багато вимірів, то краще користуватися моделлю без мундштука, в будь-якому випадку можна буде визначити чи є алкоголь в крові чи ні.

Де можна купити і замовити в Україні (Києві) алкотестер (алкометр)?

Будь-яке медичне обладнання, в тому числі і портативні алкотестери (алкометри), важливо купити виключно в спеціалізованих інтернет-магазинах, до яких і відноситься наш «Медтехніка FMF» (Україна.) Тому навіть не варто й думати, де ще продають алкотестери, не потрібно більше питати в пошуку "куплю або продам алкотестер (alkoholtester) ". Ми займаємося продажем точних алкотестерів від відомих виробників. Це особливо важливо, тому що від показників алкотестера може залежати життя людини.

Наш магазин пропонує купити на сайті алкотестер (алкометр) недорого за вигідною ціною в грн з доставкою в будь-яке місто України, наприклад, до Києва, а також ознайомитися з відгуками про продукцію.