095 55 899 55
Львів, с.Сокільники, вул. Стрийська 20
Телефонні лінії працюють з 9:00 до 19:00 субота з 10:00-15:00, неділя вихідний

Ватяні диски, Пафи і палички

2370-06
..
0

21.50 грн

21.50 грн
624-06
Складно уявити звичну жіночу процедуру зі зняття макіяжу, проведення різноманітних косметологіч..
0

23.50 грн

23.50 грн
623-06
Складно уявити звичну жіночу процедуру зі зняття макіяжу, проведення різноманітних косметологіч..
0

17.50 грн

17.50 грн
737-06
Одним із незамінних засобів для проведення щоденного гігієнічного догляду є ватні палички від Т..
0

11.00 грн

11.00 грн
2371-06
..
0

9.50 грн

9.50 грн
2372-06
..
0

16.50 грн

16.50 грн
736-06
Одним із незамінних засобів для проведення щоденного гігієнічного догляду за маленькими дітьми ..
0

21.00 грн

21.00 грн
734-06
Складно уявити звичну жіночу процедуру зі зняття макіяжу, проведення різноманітних косметологіч..
0

40.40 грн

40.40 грн
735-06
Складно уявити звичну жіночу процедуру зі зняття макіяжу, проведення різноманітних косметологіч..
0

52.80 грн

52.80 грн
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Ватяні диски, Пафи і палички

Ватні диски, пафи і палички

Домашній догляд за обличчям практично неможливий без декількох обов’язковий елементів:

  • якісної косметики, підібраної у відповідності до типу шкіри та віку користувача;
  • спеціальних пристосувань для глибшого проникнення у пори та усунення залишків косметики та пилу;
  • Натуральних та м’яких товарів з вираженим гіппоалергенним ефектом – ватних дисків та пафів.

Ці легкі, як пір’їнка вироби виготовлени із 100% бавовни. Найчастіше мають округлу форму. Ватні пристосування, які за задумом виробника мають вигляд невеличкого квадратика або прямокутника називають пафами. У переважній більшості використовуютьсяу косметології, візажі, манікюрному мистецтві. З їх допомогою можна за декілька хвилин очистити шкіру від нанесеної на неї косметики, провести процедуру зволоження обличчя з допомогою спеціального лосьйону.

Ватний диск володіє такими ергономічними властивостями, як:

  • Високий ступінь поглинання. Поглинаюча здатність одного ватного пристосування складає від 17 до 21 грама води.
  • Відсутність надоїдливих ворсинок, які залишаються на шкірі після застосування пафів. Перед тим, як придбати один із запропонованих варіантів даних гігієнічних виробів, необхідно перевірити якість покриття диску і ступінь спресування. Деякі виробники, аби перестрахувати себе від таких неприємних наслідків, які можуть утворитися у процесі використання їхньої продукції, акуратно обробляють краї виробу, прошиваючи їх або скріплюючи спеціальним нетоксичним розчином. Також у таких випадках допомагає обробка граней сильним пресом, а також обдання всієї поверхні пристосування гарячим паром,  який ніби то наполіровує його.
  • Нормальний рівень рН.

Ціна ватних дисків коливається від декількох гривень до десятків і сотень. В залежності від складу й бренду, який здійснює виробництво. Також  на вартість впливає кількість одиниць в упаковці. Для косметологічних клінік та салонів красоти це звична покупка, яку вони зазвичай здійснюють у гуртовиків, отримуючи приємну економію в замін на придбання великої партії гігієнічних засобів.

Дивно, проте такої популярності, як сьогодні дані вироби зазнали лише декілька років назад. До того шматочки спресованої вати використовувались радше у медичних цілях – для обробки невеликих ран та нанесення дезінфекційних засобів.

Наступним незамінним елементом щоденної гігієни є ватні палички. Можливо для когось це стане новиною, проте прототипом першої вушної палиці був звичайний сірник, на головку якого накручували тонку смужку вати. І тільки коли підприємці побачили, що на це є попит, виробництво даних пристосувань зазнало промислових масштабів. На відміну від попередніх варіацій, було враховано, що ручка повинна бути довшою за дерев’яну основу сірника і ватка на ній повинна триматися міцно, аби не було ризику її втрати всередині вушної раковини.

Ви будете подивовані, проте існує декілька видів такого гігієнічного пристосування, як ватна паличка:

  • Дитячі. Виготовлені із гнучкого, нетоксичного пластику вкритого з обох боків ніжною гіпоалергенною бавовною білосніжного кольору. Звертаємо вашу увагу, що при висвітленні вати не використовується хлор. Ватні кульки, що розміщені на кінцях тонкого подовгастого пластику мають цікаву будову – вони доповнені спеціальними обмежувачами, аби унеможливити травмування маленького вушка чи носика через надто глибоке введення виробу;
  • Класичні або універсальні;
  • Косметологічні. Відрізняються з-поміж інших загостреним кінцем. Це зроблено з метою забезпечення додаткового комфорту візажиста під час корегування контуру губної помади або ж нанесених на повіки тіней. Часто такий тип пристосувань використовують у манікюрних салонах, для зняття надлишків лаку з кутикули або шкіри.

Це та багато іншого можна замовити у Інтернет-магазині «Медтехніка FMF», окрім приємного сервісу та зручних умов оформлення замовлення, кожен клієнт отримає кваліфіковану пораду щодо використання, а також найкращу пропозицію ціни та доставки по всій Україні.