Гінекологічні пристосування

Топ Продаж
Маткове кільце №1 Альберт-Київгума
628-06
Маткове кільце від українського виробника «Альберт Київгума»  застосовується у сфері гін..
0

Ціна: 41.10 грн

Топ Продаж
Маткове кільце №2 Альберт-Київгума
629-06
Маткове кільце від українського виробника «Альберт Київгума»  застосовується у сфері гін..
0

Ціна: 55.00 грн

Топ Продаж
Маткове кільце №3 Альберт-Київгума
738-06
Маткове кільце від українського виробника «Альберт Київгума»  застосовується у сфері гін..
0

Ціна: 50.20 грн

Топ Продаж
Маткове кільце №4 Альберт-Київгума
630-06
Маткове кільце від українського виробника «Альберт Київгума»  застосовується у сфері гін..
0

Ціна: 57.20 грн

Топ Продаж
Маткове кільце №5 Альберт-Київгума
631-06
Маткове кільце від українського виробника «Альберт Київгума»  застосовується у сфері гін..
0

Ціна: 40.40 грн

Топ Продаж
Маткове кільце №0 Альберт-Київгума
627-06
Маткове кільце від українського виробника «Альберт Київгума»  застосовується у сфері гін..
0

Ціна: 15.65 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Гінекологічні пристосування

Маткові кільця: види та особливості застосування

Кільце для підтримки матки – це досить розповсюджений у гінекологічній та акушерській практиці медичний виріб, що належить до класу песаріїв. Їх вводять глибоко у піхву для підтримки стінок матки, або ж безпосередньо самої шийки матки. На ринку у даний момент існує велика кількість варіацій даного пристосування. Вони різняться розміром, використаними у процесі їхнього виробництва матеріалами та звичайно своїм призначенням.

В залежності від сфери та кінцевого завдання, яке повинне виконувати пристосування, кільце для матки може бути:

  • Акушерське. Такі медичні вироби застосовують для розвантаження матки. Основною ціллю застосування є попередження передчасних пологів у вагітних жінок;
  • Гінекологічне. Ці пристосування застосовуються при випадінні матки або опущені стінок піхви.

На даний момент існує три варіанти матеріалу, з якого може бути виготовлене маточне кільце:

  • Гума – цей матеріал використовують ще з давніх-давен. Він найдоступніші за ціною, проте не відрізняються довговічністю. Не надто добре себе поводять у процесі очистки та дезінфекції.
  • Пластик – його використовують, якщо ставиться вимога, щоб вагінальне кільце при випадінні матки було жорстким. Його зачасту застосовують для виробництва акушерських кілець.
  • Силікон – його вважають найбільш вдалим для виробництва маткового кільця матеріалом. Мова йде саме про медичний силікон, що є абсолютно безпечним для організму людини і не здатний викликати алергічних реакцій. Він еластичний, гіпоалергенний, його легко мити та він чудово веде себе у процесі експлуатації.

Існує спеціальна розмірна сітка, а відповідно до неї і 6 підвидів кілець при випадінні матки. Розміри варіюються від найменшого 0 і аж до 5. Найбільш популярним та затребуваним протягом декількох останніх років залишається маточне кільце 2, воно найбільш універсальне і підходить практично всім. Необхідний розмір визначається виходячи з ємності піхви конкретної пацієнтки. Обираючи таке пристосування вперше варто скористатись порадою кваліфікованого гінеколога, який у процесі огляду вкаже на потрібний номер.

Покази до застосування гінекологічного маткового кільця можуть бути різні. Оскільки існує чималий вибір маткових та шийкових кілець, вагінальні песарії можуть бути прописані лікарем задля корекції пролапсу чи випадіння жіночих статевих органів у людей старшого віку. Окрім того показанням до застосування може виступати різні ступені опущення стінок піхви, повне випадіння матки, елонгація або ж патологічне подовження матки.

Потенційними користувачами таких пристосувань є:

  • багатодітні матусі;
  • жінки, що пережили складні пологи, що зазнали травм піхви чи шийки матки;
  • жінки, що виконують складну фізичну роботу, особливо, якщо вона пов’язана із необхідністю піднімати важкі предмети;
  • пацієнтки, що мають генетичну схильність до подібних проблем

Як користуватись подібними пристосування та як правильно вставити маточне кільце

На відміну, від акушерських, гінекологічні маткові кільця носяться лише періодично. Лікарі рекомендують виймати їх на ніч, аби провести дезінфекцію і знову повернути його на місце вже зранку.

На противагу акушерським кільцям, які вставляються лікарем, гінекологічні ставляться самими пацієнтками.

Чому не можна залишити їх там на довший період? Справа у виникненні так званих пролежнів і можливості інфікування матки. Пристосування потрібно виймати бодай для того аби промивати. Максимально допустимий час перебування маткового кільця в піхві – не більше 7 днів і з врахуванням того, що жінка двічі за тиждень проводитиме санацію з допомогою свічок.

Маточне кільце інструкція до якого не входить у базову комплектацію встановлюється вперше лікарем-гінекологом. Він повинен детально пояснити всі тонкощі цієї процедури і описавши всю послідовність дій.

Інструкція щодо самостійного введення маточного кільця

Перш ніж приступати до вставляння пристосування у піхву, необхідно здійснити ретельні водні процедури та обов’язково продезінфікувати руки. Найбільш правильною позицією для безболісного та коректного введення песарію є позиція лежачи на спині із зігнутими ногами. Інші дві – стати навпочіпки або ж закинути нижні кінцівки на край ванни чи невисокий стілець. Деякі лікарі також рекомендують застосовувати у процесі введення протимікробні креми та мазі,  які вирізняються своїми антисептичними особливостями. Перед самим введення кільце варто зігнути з боків і швидким рухом ввести у піхву максимально глибоко.

Маточне кільце купити можна у Інтернет-магазині «Медтехніка FMF» за доступною ціною та зручними умовами доставки.