Крокоміри

Крокомір Omron Walking style One 2.0 (HJ-320-E)
543-06
Крокомір Walking style One 2.0 від виробника Omron – незамінне пристосування для тих, хто актив..
0

Ціна: 797.70 грн

Крокомір Omron Walking style One 2.1 (HJ-321-E)
544-06
Крокомір Walking style One 2.1 від японського виробника Omron – пристрій, який стане у нагоді о..
0

Ціна: 929.85 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Крокоміри

Зручний гаджет для підтримки здоров'я

Активний спосіб життя з кожним роком набирає все більшої популярності серед людей різного віку. Бути здоровим, енергійним - це не просто мода, а важлива потреба, що дозволяє вивести своє життя на новий, більш комфортний рівень. Одним з найпростіших і доступних більшості людей способів підтримки здоров'я є ходьба. Тривалі піші прогулянки благотворно впливають на всі життєво важливі органи, сприяють поліпшенню метаболізму, зниження зайвої ваги, нормалізації роботи серцево-судинної системи.

Щоб прогулянки були максимально ефективними та корисними, людині потрібно ходити якомога більше і довше. Відстань залежить від індивідуальних особливостей організму, стану здоров'я, рельєфу місцевості та поставленої мети. Щоб дотримуватися свого особистого графіка і щодня проходити необхідну кількість кроків, вам знадобиться крокомір. Він являє собою невеликий пристрій, який реагує на рух і поштовхи, що виникають при ходьбі. Без крокоміра вкрай складно зрозуміти пройдену кількість кроків. Відсутність точного підрахунку виконаних кроків часто викликає спокусу закінчити тренування достроково та уповільнити свій прогрес в покращенні фізичної форми.

Типи приладів

Всі крокоміри можна розділити на механічні, електронно-механічні та електронні. Механічні прилади вважаються застарілими і знайти їх в магазині вкрай складно. Принцип роботи грунтується на русі маятника під час ходьби. Такі пристрої давали велику похибку. Електронні крокоміри вважаються найточнішими та зручними. Вони оснащуються безліччю датчиків, які відстежують положення тіла і швидкість руху людини. Непогано себе зарекомендували електронно-механічні прилади, оснащені і маятником, і датчиками. Установка електронних компонентів дозволяє аналізувати характер рухів та не зараховувати помилкові спрацьовування приладу. Також крокоміри діляться на кілька видів залежно від розташування на тілі:

  • на зап'ястя. Мають вигляд годинника або фітнес-браслета;
  • на шнурку. Зручно вішати на шию або носити в кишені;
  • на поясі. Одні з найбільш точних приладів.

Вартість крокоміра залежить від популярності виробника, якості дисплея і наявності додаткових опцій, таких як вимірювання пульсу або підрахунок спалених калорій.

Купівля з гарантією якості

У мережі можна знайти оголошення: "Продам майже новий крокомір, низька ціна". Такі пропозиції часто здаються привабливими, але якщо ви хочете купити недорогий якісний електронний ручний крокомір, зверніться в компанію «Медтехніка FMF», де можна замовити дешеві прилади для вимірювання кількості кроків з гарантією від виробника та доставкою до Києва або по всій Україні. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками і реалізуємо продукцію від всесвітньо відомих брендів, що існують на ринку не один рік.

Щоб дізнатися, скільки коштує найдешевший крокомір в Києві або іншому місті України, зверніться до консультантів інтернет-магазину «Медтехніка FMF», фахівці розкажуть все про актуальні ціни в гривнях (грн), а також допоможуть недорого купити все необхідне для підтримки здоров'я з доставкою на дім. Якщо ви думаєте: "Раптом я куплю крокомір і він буде працювати неточно", консультанти додатково розкажуть правила експлуатації приладу для отримання достовірних вимірювань. У разі виявлення браку можливе повернення товару в магазин в рамках законів, встановлених Україною.