Медичні меблі

Виберіть підкатегорію
Медичні меблі

Медичні меблі

Спеціалізовані меблі представляють собою предмети повсякденного користування, призначені для сидіння, лежання, зберігання різноманітних видів спецодягу, взуття, документації, карток пацієнтів, інструментів, фармакологічних препаратів та ін. Сучасні меблі для лікарняних палат медичного центру, кабінетів, лабораторій та інших установ охорони здоров'я відрізняються підвищеною зносостійкістю і ергономічним дизайном.

Нормальне функціонування лікарень, відділень поліклінік, відновлювальних центрів, лабораторій, інших організацій не здаються можливими без необхідної оснащеності спеціальними медичними меблями:

  • шафи, стелажі, ростоміри, підголовники, пристрої для перевірки гостроти зору, шафа для аптечки, сумка-холодильник;
  • кушетки, спеціальні банкетки;
  • столики на колесах;
  • функціональні ліжка, ширми, столи для масажу;
  • приліжкові столики, тумбочки, масажні валики;
  • штативи з регульованою висотою на колесах або без них.

Різноманітні види виробів класифікують за специфікою, областями застосування, по функціоналу і цільовим призначенням. Вироби широко використовуються при обстеженні, фізіотерапевтичних, косметологічних процедурах, реабілітації та в інших медико-профілактичних цілях.

Особливості конструкції меблів

Конструктивні особливості медичних ширм, столів, тумб повинні відповідати певним вимогам, які пред'являють до таких виробів. Висока функціональність - дана вимога актуально для крісел, столів, перегородок для зонування. Важлива також підвищена міцність. Пацієнти з патологіями мають різну вагу тіла, координацію, інші індивідуальні особливості, які вимагають високої міцності предметів меблів. Також такі вироби постійно піддаються дезінфекції, переміщаються, тому вони повинні витримувати систематичні механічні дії. Важливе значення має безпека використання і компактність, система модулів для звільнення додаткового простору, максимального використання корисної площі.

Вибираючи медичні шафи, кушетки, рекомендуємо проконсультуватися з фахівцями компанії «Медтехніка FMF», які допоможуть вибрати кращий варіант для кожного конкретного випадку з оптимальним співвідношенням "ціна - якість".

Де купити медичне обладнання, спеціалізовані меблі за доступною ціною в Україні?

«Куплю медичні меблі для кабінету, валики для масажу, масажні столи, обладнання від виробника Заповіт з доставкою в Дніпро та інші міста України », - такими оголошеннями рясніє Інтернет.

Сайт компанії «Медтехніка FMF» (Україна) пропонує великий перелік різноманітних видів медичного обладнання, яке вирізняється вигідними цінами і бездоганною якістю, тут представлений інформативний каталог медичних меблів, де міститься актуальний прайс, характеристики, опис продукції, їх основні функціональні можливості. Продукція завжди в наявності, відрізняється високими функціональними характеристиками, доступною ціною.

Магазин «Медтехніка FMF» пропонує взаємовигідне співробітництво оптовим і роздрібним покупцям. Вибрати в каталозі, оформити замовлення онлайн, купити в місті Київ, Маріуполь, Чернівці, Харків та інших регіонах України меблі в медичний кабінет, оздоровчий центр, інші медичні установи, а також вироби медичного призначення допоможуть фахівці інтернет-магазину компанії «Медтехніка FMF», вони дадуть відповідь на всі питання про предмети меблів, обладнання, способи оплати, вартість доставки у ваше місто.