Медичні меблі

Виберіть підкатегорію
Медичні меблі

Медичні меблі

У інтернет-магазині «Медтехніка FMF» сконцентровані всі необхідні різновидності медичних меблів, які потрібні для укомплектування профілактичних, реабілітаційний, оздоровчих, медичних закладів:

 • Перша, і напевно найбільша, група - функціональні ліжка. Вони можуть бути виготовлені з дерева або металу. Створені для домашнього використання, стаціонару або реанімаційного відділення. Останній тип ліжок вирізняється складністю конструкції, великою кількістю додаткових комплектуючих елементів. Перші два варіанти мають відносно просту будову, можуть бути доповнені коліщатами, підйомним механізмом, опорним тримачем та штативом для крапельниці.  Більшість з них доповнені електроприводом, проте існують також моделі із механічним регулюванням.  Найпростіші медичні ліжка складаються з однієї секції, більш складніші – можуть мати від двох до чотирьох рухомих секцій.
 • Другою, не менш чисельною групою є медичні шафи. Варто відзначити, що медичні меблі мають одну відмінну характеристику у порівнянні зі звичайними, вони у 90% випадків виготовлені зі зносостійкого металу, вкритого спеціальним антикорозійним покриттям, а також забарвлені у характерний для місця їх подальшого використання колір. Продаж таких шаф здійснюють спеціалізовані заводи, що спеціалізуються на виробах медичного призначення.

В їх асортименті шафи для:

 1. зберігання медикаментів, які не потребують  відповідного температурного режиму (надто низького, в такому випадку ліки знаходяться в холодильнику);
 2. забезпечення стерильності медичного інструментарію;           
 3. меблі для медичних закладів, у яких зберігається уніформа та верхній одяг працівників лікарень, поліклінік чи госпіталів.
 • Третя група – медичні кушетки, банкетки та крісла (стільці). Рідко хто помічає, проте ці три елементи розміщені практично у кожному медичному кабінеті. До прикладу, оглядова кушетка використовується у процесі проведення діагностики (УЗД), загального огляду пацієнта, проведення різноманітних лікувальних маніпуляцій (прививки, уколи, перев’язки), масажна являється незамінним атрибутом будь-якого фізіотерапевтичного кабінету. Крісла (стільці) розміщенні у всіх без винятку відділеннях. Окремо існують спеціалізовані види, для прикладу, косметологічні, гінекологічні, стоматологічні, отоларингологічні тощо. В залежності від конструкції та характеристик, також можна виділити масажні крісла, крісла для проведення огляду, перев’язки або ж взяття крові для проведення аналізу. Все більшої популярності в Україні набувають підйомні сидіння, вони допомагають підвестися людям із обмеженими фізичними можливостями.
 • Четверта група – медичні столи. Цей товар має безліч варіацій, проте в основі в практичній більшості лежить один ідентичний матеріал – метал. В залежності від призначення виділяють операційні столи, інструментальні, лабораторні та масажні. Всі вони мають бути наділені високою якістю і відмінною стійкістю до впливу зовнішніх чинників. Купити медичні меблі із такими характеристиками можна лише у сертифікованих виробників, продукція яких пройшла всі необхідні тестування і перевірки, на предмет надійності, відповідності всім загальнодержавним та європейським стандартам.
 • П’ята група – меблі для медичних кабінетів та палат, що потребують спеціального облаштування аби малюк та породілля з максимальним комфортом перебували у них. Сюди можна віднести: функціональні дитячі ліжечка, пеленальні столики, столи доповненні лампами, які покликані забезпечувати встановлений температурний режим.

Аксесуари та інші елементи медичного інвентарю.

До цієї групи можна віднести:

 1. протипролежневі або ж звичайні ортопедичні матраци;
 2. поручні настінні, приліжкові;
 3. медичні візки, необхідні аби здійснювати переміщення медикаментів, певного обладнання, їжі;
 4. підставки, які часто використовують у процедурних кабінетах та операційних;
 5. ширми;
 6. штативи для вливань;
 7. ростоміри;
 8. тумби.

У інтернет-магазині  «Медтехніка FMF» продставлено базовий ассортимент медичних меблів, які можна купити всього за один клік за приємною ціною та вигідними умовами доставки.