Пісочні годинники

Топ Продаж
Годинник пісочний 10хв Стеклоприбор тип 2 вик.5
1499-06
Пісочний годинник тип 2 вик.5 від виробника Склоприлад розрахований для визначення періоду часу..
0

Ціна: 115.50 грн

Топ Продаж
Годинник пісочний 15хв Стеклоприбор тип 2 вик.6
1498-06
Пісочний годинник тип 2 вик.6 від виробника Склоприлад розрахований для визначення періоду часу..
0

Ціна: 128.30 грн

Топ Продаж
Годинник пісочний 1хв Стеклоприбор тип 2 вик.1
1503-06
Пісочний годинник тип 2 вик.1 від виробника Склоприлад розрахований для визначення періоду часу..
0

Ціна: 75.00 грн

Топ Продаж
Годинник пісочний 2 хв Стеклоприбор тип 2 вик.2
1502-06
Пісочний годинник тип 2 вик.2 від виробника Склоприлад розрахований для визначення періоду часу..
1

Ціна: 78.40 грн

Топ Продаж
Годинник пісочний 20хв Стеклоприбор тип 2 вик.7
541-06
Пісочний годинник Склоприлад – пристрій, основною функцією якого є вимірювання часу. Він склада..
0

Ціна: 134.80 грн

Топ Продаж
Годинник пісочний 3хв Стеклоприбор тип 2 вик.3
1501-06
Пісочний годинник тип 2 вик.3 від виробника Склоприлад розрахований для визначення періоду часу..
0

Ціна: 81.00 грн

Топ Продаж
Годинник пісочний 5хв Стеклоприбор тип 2 вик.4
1500-06
Пісочний годинник тип 2 вик.4 від виробника Склоприлад розрахований для визначення періоду часу..
0

Ціна: 85.80 грн

Годинник пісочний для сауни Стеклоприбор тип 1 вик.1
1495-06
Пісочний годинник для сауни використовується для визначення періоду часу тривалістю у 15 хвилин..
0

Ціна: 258.25 грн

Годинник пісочний для сауни Стеклоприбор тип 1 вик.2
1497-06
Пісочний годинник для сауни використовується для визначення періоду часу тривалістю у 15 хвилин..
0

Ціна: 294.10 грн

Годинник пісочний для сауни Стеклоприбор тип 1 вик.3
1496-06
Пісочний годинник для сауни використовується для визначення періоду часу тривалістю у 15 хвилин..
0

Ціна: 169.20 грн

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Пісочні годинники

Пісочні годинники

Сьогодні пісочні годинники використовують в різних цілях. Вони можуть служити доволі цікавим та нестандартним елементом домашнього або офісного декору, виступати розвиваючою іграшкою для малюків, предметом, з допомогою якого дитина дошкільного віку вивчає перебіг конкретних часових проміжків. Не рідко їх використовують у кулінарії, в якості таймера для відслідкування часу необхідного для приготування тої чи іншої страви. Проте у давні часи вони мали суто медичне спрямування і служили як інструмент, за участю якого проводились певні процедури та маніпуляції.

Лікарі продовжують використовують  ці дві з’єднані між собою скляні колби на пластиковій підставці, з переділом посередині, й сьогодні. Не зважаючи на високотехнологічні ноу-хау, спеціалісти визнають, що деякі речі з минулого прості в користуванні, достовірні та не потребують особливих навичок. Натомість інноваційні прилади потребують вивчення та відповідних знань, для того аби їх експлуатація була правильною і відображала коректні результати.

В лікарській практиці використовують декілька моделей пісочних годинників, які різняться розміром помолу піску, величиною скляних колб, а також шириною отвору, через який пересипаються кристали з однієї половинки виробу, у іншу. Окрім того, кардинальні відмінності стосуються дизайну, матеріалу, З допомогою цього пристосування можна відміряти часові інтервали в 1, 2, 3, 5, 10, 15 та 20 хв. За бажанням, деякі виробники можуть розробити та виготовити годинник за індивідуальним замовленням. Для прикладу, клієнт має бажання отримати, виріб, який би дозволяв відміряти часовий проміжок рівний одній годині, при цьому пісок всередині виробу повинне бути оранжевим, а колби не зі скла, а для прикладу з пластику.

Пропонуємо детальніше зупинитися на застосуванні кожного із представлених вище варіацій даного виробу:

  • Медичний заклад можна купити пісочний годинник на 1 хвилину для використання його в процесі вимірювання пульсу у пацієнта. В домашньому використанні він буле корисний для розвиваючих ігор з дитиною. Окрім того, використовуючи різні, за закладеним у них часовим інтервалом, годинники можна навчити малюка відповідально ставитись до свого часу і з розумом його використовувати.
  • Пристосування на 2 та 3 хвилини можуть знадобитися фізикам або ж хімікам в процесі проведення певного наукового експерименту чи дослідження окремої біохімічної реакції. Такий виріб часто можна побачити у стоматологічних кабінетах. Його використовують турботливі батьки у процесі прививання своєму малюку базових навичок гігієни ротової порожнини, адже оптимальним часом для чищення зубів є саме 3 хвилини. Це стане відмінним відволікаючим маневром, адже перебігаючи з однієї секції в іншу, пісочні кристали захоплять увагу дитини і таке, на перший погляд, нудне і одноманітне побутове заняття перетвориться у приємний розвиваючий процес.
  • Годинники розраховані на 5-10 хвилин знайшли своє застосування у фізіотерапевтичних кабінетах, коли потрібно засікти час проведення тої чи іншої процедури. На стіні кожної існуючої в Україні та за її межами лазні, сауни, парної кріпиться спеціальний, виготовлений із гартованого скла та, вкритого захисним шаром покриття, дерева вимірювальний прилад, з допомогою якого люди можуть відслідковувати під впливом високих температур.
  • Купити пісочні годинники із інтервалом у 15-20 хвилин варто, якщо ви здійснює домашній догляд за обличчям. Для прикладу, накладаєте маски, які повинні бути нанесенні на шкіру на конкретно визначений проміжок часу, далі вони стають неефективні або ж гірше, надто небезпечні для здоров’я.  Такі пристосування користуються популярністю у масажних салонах, студіях краси, у яких проводяться сеанси вакуумної  терапії тощо.

В Україні пісочні годинники купити можна практично будь-де. Вони розміщені на полицях магазинів із побутовими товарами, у супермаркетах, сувенірних лавках, проте найкращу якість та приємну ціну може забезпечити Інтернет-магазин «Медтехніка FMF». Тут з легкістю можна оформити замовлення. Всього декілька хвилин потрібно витратити аби розмісти необхідний товар в корзині. За декілька з клієнтом сконтактується менеджер для підтвердження замовлення та наданням рекомендацій щодо вибору найоптимальнішого варіанту доставки.