Інгалятори, небулайзери та аксесуари до них

Виберіть підкатегорію
Інгалятори, небулайзери та аксесуари до них

Знову на фізіотерапію у поліклініку? Ні, користування сучасним та потужним інгалятором вдома

 

Небулайзер – це мабуть найпопулярніший варіант медтехніки для дому, звичайно після тонометра. За останні роки даний пристрій набув настільки сильного розголосу, що став просто незамінним елементом домашньої аптеки у кожній сім’ї. Інгалятор тепер часто можна зустріти серед переліку бажаних подарунків. Приводом купити небулайзер можуть стати перші прояви алергії, затяжний кашель та навіть надмірне скупчення слизу в носових пазухам маленьких діток.

 

Різновиди приладів для проведення інгаляції в домашніх умовах та на базі спеціалізованого медичного закладу

 

За останні роки помітно скоротилась кількість людей, які, коли їм треба прогріти горло чи ніс застосовують «бабусині методи» - дихання над гарячою вареною картоплею, вдихання трав’яних настійок над каструлею із накритою махровим рушником головою. Тепер для цього варто придбати декілька небул, що містять потрібний лікарський засіб, заливши їх в спеціальний резервуар для ліків, який носить назву небулайзерна камера, підключити інгалятор до електромережі. Процедура триватиме не довго, від сили 5-10 хвилин, а результат буде відчутно одразу по завершенню вдихання дрібнодисперсного аерозолю насиченого дієвими медикаментами.

На даний момент в світі існує декілька базових і невелика кількість менш популярних пристроїв для проведення інгаляційної терапії. Пропонуємо більш детальніше зупинитись на кожному з них:

  • Флагман, еталон в поєднанні якості, швидкості перебігу процедури, сумісності з широким спектром лікарських засобів та найбільшій кількості додаткових комплектуючих елементів, що стануть в нагоді – інгалятор компресорний.

 Цей пристрій дає можливість користувачу самостійно регулювати розмір частинок, до якого компресор подрібнює рідкий лікарський засіб та таким чином впливати на необхідну ділянку дихальних шляхів. Інгалятор небулайзер, що доповнений надпотужним компресором абсолютно безпечний як для дорослих так і для дітей. Виробники особливо потурбувались про найменших користувачів даного пристосування. Практично в кожного в асортименті є суто дитяча модель. Інгалятор для дітей відрізняється за дизайном (може бути доповнений цікавим малюнком, іграшкою чи забарвлений у яскраві кольори), комплектацією (окрім масок, носової насадки та ротового мундштука відповідного, зменшеного розміру також може містити аспіратор чи назальний душ). 

Купити небулайзер Юлайзер (Юлайзер Хоум), Омрон, Вега, Мікролайф та інших торгових марок можна в Інтернет-магазині «Медтехніка FMF». Протягом сезону діють спеціальні акційні пропозиції – інгалятор ціна якого зазвичай вища, у даний час зі знижкою до 30%. Тут можна купити юлайзер (Ulaizer Home) за найкращою ціною та отримати безкоштовну доставку у одну із власних точок видачі.

  • Ультразвуковий небулайзер інгалятор.

Спершу Вас може трішки шокувати ціна, адже він належить до дорогого сегменту пристосувань для здійснення небулайзерної терапії. Такі апарати зазвичай використовують лікарні у межах стаціонарного лікування найрізноманітніших захворювань дихання. Небулайзер ціна якого може досягати декількох десятків тисяч гривень доповнений збільшеним резервуаром для ліків (від 10 до 150мл), дає можливість обирати лікарю яким буде обсяг розпилення та подачі повітря. Відрізняється більшою потужність, здатністю утворювати висококонцентровані частини аерозолю, що потрапляють у найвіддаленіші ділянки бронхіального дерева. До того ж вони абсолютно безшумні. Прикладом може виступити інгалятор омрон NE-U780. Тільки варто врахувати, що він має обмеження на використання певних лікарських засобів. Такі інгалятори не сумісні з антибіотиками, муколітиками та гормональними препаратами. Вони просто руйнують структуру даних медикаментів з допомогою ультразвуку.

  • Купити інгалятор із МЕШ-технологією варто, якщо ви зацікавлені у використанні максимального спектру ліків. У цьому його основна перевага над іншими видами небулайзерів. Окрім того він компактний, дозволяє здійснювати процедуру під різним кутом, навіть лежачи. Це особливо корисно під час лікування дітей,  адже його можна застосовувати, коли маля спить. Інгалятор протискає ліки через отвори у мембрані і найдрібніші частинки хмаринки з медикаментів потрапляє глибоко у дихальні шляхи. Абсолютно безшумно та швидко.

Купити інгалятор Юлайзер, високоякісний небулайзер Омрон або ж бюджетний та ефективний компресорний пристрій Лонгевіта можна у Інтернет-магазині «Медтехніка FMF». Оформлення замовлення не займе надто багато часу, а всього за кілька кроків ви отримаєте якісний пристрій.