Дихальні тренажери

Дихальні тренажери

Дихальні тренажери

Дихання – це невід’ємна функція нашого організму, яка забезпечує нам життя. Це невичерпне джерело життєвої сили, адже без повітря жодна людина не протрималась і декількох хвилин. Одразу після настання кисневого голодання всі внутрішні органи впадають у стан шоку, проте найперше пагубного впливу зазнає людський мозок.

Ніхто над цим не замислюється, але від правильності дихання залежить здатність організму захистити себе від багатьох захворювань та можливість швидко ліквідувати існуючі проблеми зі здоров’ям. Тому у разі виникнення проблем із даною функцією організму потрібно терміново звернутися до лікаря і за його безпосередньою рекомендацією купити один з існуючих варіацій дихального тренажеру.

Дане пристосування може існувати у вигляді трубки з під’єднаним до неї капнометром. Такий виріб допоможе визначити рівень концентрації вуглекислого газу в організмі людини, а також вкаже на рівень інтенсивності дихання. У окремих випадках замість капнометра, до трубки кріпиться спеціальна ємкість для води.

Дихальні тренажери винайдені для попередження та лікування захворювань дихальної системи людини, а також різноманітних хвороб, що уразили серцево-судинну систему людини. Його часто застосовують у цілях укріплення імунітету дитини та дорослого, а також покращення роботи легень. Процедури з використанням даних пристосувань називають дихальною гімнастикою, яку лікарі рекомендують проводити для нормалізації навіть функціонування шлунково-кишкового тракту, нервової системи, нирок, щитовидної, а також підшлункової залози, статевої системи та інших внутрішніх органів.

На даний момент існують дві базові моделі дихального тренажеру:

  • Апарат Самоздрав являється так званим фізкультурним імітатором, за умови регулярного використання якого можна усунути більшість існуючих в людини проблем із опорно-руховим апаратом, дихальною, шлунково-кишечною та серцево-судинною системою.  Тренування з використанням імітатора Самоздрав допоможуть поращити кровообіг в тканинах органів та усунути спазм гладкої мускулатури. Пристосування має доволі цікаву будову. В його основі три камери, що з’єднані в єдине ціле із повітряною трубкою. Всередині виробу сконцентрований вуглекислий газ. Внутрішня камера потрібна для регулювання навантаження, яке здійснюється під час процедури на організм людини. В свою чергу, зовнішні – служать як засоби для підвищення рівня концентрації вуглекислого газу, а також керування концентрацією кисню в суміші, що ось-ось потрапить у дихальні шляхи пацієнта через вдих. Процес насичення крові вуглекислим газом триває близько 30 хвилин. Самоздрав довів свою ефективність в лікуванні астматичних синдромів, а також хронічного бронхіту, нормалізації показників рівня глюкози в крові та налагодження біоритмів. Загалом Самоздрав – це легкий у користуванні прилад, що не займе багато місця у домашній аптечці, а отже повинен бути у кожній сім’ї.
  • Дихальний апарат, що носить ім’я великого науковця Фролова – це один вид портативного тренажера, який використовується для різноманітних дихальних вправ. Окрім лікування, він здійснює загальне оздоровлення організму, позитивно впливаючи на всі системи життєдіяльності. Його застосовують разом із лікувальними масляними та водорозчинними засобами, які сприяють покращенню відхаркування, виведення надмірної мокроти з легень, а також ліквідації спазму у бронхах. Показаннями до застосування подібних тренажерів є: хронічний бронхіт або ж бронхіальна астма, туберкульоз, емфізема легень, остеохондроз, гіпертонія, різноманітні захворювання опорно-рухового апарату, стенокардія  тощо.

Існують також й інші варіації даних пристосувань, проте в Україні вони не здобули належної популярності. Проте вище згадані апарати Самоздрав та Фролова ви з легкістю можете замовити у інтернет-магазині «Медтехніка FMF». В нас завжди приємні ціни дихальних тренажерів та зручні умови доставки – безкоштовно по м.Львів та у будь-яку аптеку мережі.

В даній категорії немає товарів.