Вітаміни для печінки

Топ Продаж
Біологічно активна добавка Solgar Artichoke для печінки і жовчного міхура №60
6457-06
Екстракт з листя артишоку рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі, сприяють ..
0

Ціна: 484.60 грн

Біологічно активна добавка Solgar Milk Thistle для відновлення печінки 589 мг №50
6456-06
Розторопша плямиста рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі, сприяє відновле..
0

Ціна: 608.90 грн

Екстракт розторопші Now Silymarin Milk Thistle Extract 150 mg для печінки 30 вегакапсул
6944-06
Основа Now Silymarin Milk Thistle Extract – екстракт розторопші. Це рослина, яка вже декілька с..
0

Ціна: 205.10 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

На захисті печінки

Корисні вітаміни для печінки

Печінка - такий же важливий орган людини, як і серце. Будучи головним фільтром організму, вона виконує більш, ніж 500 функцій. Всі речовини, що знаходяться в крові, які можуть завдати шкоди здоров'ю, потрапляють в печінку, а там фільтруються. А це означає, що без періодичної чистки самого органу рано чи пізно йому доведеться надавати медичну допомогу. Тому кожна людина повинна обов'язково стежити за її станом, щоб при починаючих захворюваннях мати можливість швидко реагувати. Але найкращим виходом стануть так звані превентивні дії, а саме - вітаміни, бади для відновлення, лікування, очищення печінки, правильний прийом яких допоможе уникнути неприємних наслідків при виникненні різних захворювань через неправильне очищення печінки.

Причини, що викликають захворювання печінки: допомога БАДів

Основними ознаками, за якими слід зрозуміти, що печінка дає збій, є тяжкість правого підребер'я, нудота, дискомфортні відчуття в животі, присмак гіркоти у роті. Як правило, такі симптоми виникають на базі наступного:

  • зловживання алкогольними напоями - надмірна кількість етилового спирту, що є токсичним для всіх органів, призводить до пошкодження клітин печінки, що провокує розвиток жирового гепатозу;
  • неправильне харчування - велика кількість жирів, вуглеводів при обмежених фізичних навантаженнях може привести до появи неалкогольної жирової патології органу;
  • токсичний вплив - він буває в результаті неконтрольованого прийому медикаментів, які надають великі навантаження на орган;
  • вірусні атаки - особливо шкідливі збудники гепатиту типу А, В, С, Д, Е та інше;
  • тривалий недолік мікроелементів та вітамінів в організмі.

Щоб зберегти печінку здоровою, слід відмовитися від шкідливих звичок, збалансувати своє харчування, почати займатися спортом. І, звичайно, не варто забувати про очищення. На сьогоднішній день можна знайти багато корисної інформації, які трави, вітаміни і різні народні засоби сприяють вирішенню даної проблеми. Проте, практично всі рекомендовані методи очищення передбачають процес підготовки речовини, що забирає багато часу. Далеко не кожна людина може собі це дозволити, а тому застосування спеціально розроблених засобів однозначно допоможе вирішенню цієї проблеми.

Де знайти якісні бади для очищення печінки за оптимальною ціною?

Великий вибір вітамінів і БАДів, які сприяють кардинальному очищенню, м'якому очищенню, відновленню, лікуванню при захворюваннях печінки пропонує інтернет-магазин Медтехніка FMF. В асортимент продукції цього плану входять біологічно активна добавка Solgar Milk Thistle, екстракт розторопші Now Silymarin Milk Thistle Extract, БАД Solgar Artichoke для печінки і жовчного міхура тощо.

Кожен з цих продуктів надається у вигляді таблеток або капсул в різній кількості, маючи на увазі проходження певного лікувального курсу. Все, що пропонується на цій сторінці, виготовлено на основі натуральної рослинної сировини, зібраної в екологічно чистих регіонах. Формула вітамінів і Бад розрахована таким чином, щоб користувачі могли отримати максимальний ефект при правильному дозуванні засобу.

Замовити корисні вітаміни для печінки кожен відвідувач онлайн-простору може безпосередньо на сайті. Для цього слід заповнити спеціальну форму, де потрібно вказати контактні дані, спосіб оплати і доставки. Магазин працює для всієї України, забезпечуючи підвіз товарів в будь-який населений пункт за тарифами українських транспортних служб.