Засоби гігієни для важкохворих

Виберіть підкатегорію
Засоби гігієни для важкохворих

Гігієна для важкохворих: як зробити обов’язкові гігієнічні процедури більш комфортними для людей з інвалідністю, важкохворих пацієнтів та дорослих із проблемою нетримання сечі

Не варто забувати, що звичні буденні речі, як до прикладу, відвідування туалету або ж прийом теплого душу являються справжнім викликом для людей із обмеженими можливостями. Вони змушені просити про допомогу або ж використовувати ця цього ряд допоміжних пристосувань – крісло туалет, спеціальне сидіння для унітазу, опорні поручні, наставку на ванну, стілець для ванни чи душу тощо. Проте існують такі пацієнти, які не мають змоги покинути ліжко, у зв’язку із настановами лікаря чи просто фізичною неможливістю зробити це.

У таких випадках використовують спеціалізовані медичні вироби для лежачих хворих. У інтернет-магазині «Медтехніка FMF» запропонований великий вибір таких пристосувань. Тут можна купити памперси для дорослих, одноразові пеленки та урологічні прокладки. Пропонуємо ознайомити детальніше із кожним із перелічених пристосувань.

  • Дорослі підгузники – це доволі розповсюджене явище не лише серед стаціонарних хворих, їх також активно використовують у процесі догляду за літніми людьми. Вони суттєво відрізняються від дитячих моделей, до яких всі звикли і без яких важко уявити перші декілька років малюка.

Дорослий підгузок має суттєво відмінну розмірну сітку. Деякі виробники пропонують одразу ж декілька розмірів – від S до Extra Large. Вони обираються на основі окружності талії пацієнта, в окремих випадках до уваги беруться стегна.

Такі пристосування мають високий коефіцієнт поглинання і здатні утримувати практично до 1 літра рідини. Ступінь поглинання становить від 5 до 6 крапель.

Перед тим як купити памперси необхідно впевнитись, що вони підходять за розміром, адже надто тугі гігієнічні засоби можуть надмірно здавлювати шкіру і утворювати подразнення та навіть запалення, що з часом можуть перерости у неприємні висипи, рани. Якщо ж дорослий підгузок буде більшим ніж треба це порушить герметичність пристосування і з’являється велика імовірність потрапляння сечі на одяг та постільну білизну.

У разі, якщо людина не є прикутою до ліжка і намагається й надалі вести активне життя, не зважаючи на певні проблеми зі здоров’ям, їй варто обрати памперс трусики. Вони одягаються на тіло, як звичайна білизна і надійно кріпляться на талії з допомогою манжети. Їх також застосовують для пацієнтів, яким складно подолати психологічний бар’єр та погодитись на звичайні підгузники для дорослих.

На жаль, дані пристосування є одноразовими. Багаторазові підгузники існують лише для дітей. У них можна вийняти вкладиш і закріпити новий. Памперси для дорослих слід замінити одразу ж як індикатор сечонаповнення вказує на таку потребу. Це попередить утворення неприємного запаху, можливий розвиток інфекцій та подразнень на шкірі пацієнта.

  • Непромокальні пеленки (пелюшки). Ці гігієнічні пристосування знайомі нам ще з дитинства. Вони захищають постільну білизну та матрац від небажаного потрапляння на них сечі чи калових мас.

Лежачі люди зазвичай не контролюють кало та сечоспускання або ж можуть банально не дочекатися моменту, коли медсестра подасть їм гумове або ж пластикове судно. Для того щоб убезпечити пацієнтів від таких незручних ситуацій доглядачі підстеляють одноразові пеленки. Вони також виступають захистом від можливих перетікань чи розливання, навіть якщо було використане спеціальне санітарне приладдя.

  •  Урологічні прокладки. Вони не зовсім відносяться до гігієнічних засобів для лежачих хворих, адже цільовим споживачем таких пристосувань є кожний житель нашої планети, який має делікатну проблему – неконтрольоване сечоспускання або ж, більш розповсюджена у побуті назва, нетримання сечі. Воно може утворитись на фоні стресу або ж стати наслідком через певного збою у роботі сечового міхура.  Існують урологічні пристосування окремо для чоловіків та окремо для жінок.

Купити пеленки, підгузники та урологічні вкладиші можна у Інтернет-магазині «Медтехніка FMF». Завжди великий вибір та доступні ціни, зручні умови доставки та безкоштовні варіанти отримання товару у одній із власних точок видачі.