Товари для лежачих хворих

Виберіть підкатегорію
Засоби гігієни для важкохворих

Товари для лежачих хворих

Догляд за лежачими хворими в домашніх умовах - нелегке завдання, але його можна полегшити, правильно підібравши спеціальне приладдя і медобладнання. Зробити це буде не складно, адже сьогодні такі предмети представлені в достатньому асортименті. Головне врахувати особливості пацієнта.

Засоби гігієни

Для здійснення догляду за лежачими пацієнтами може знадобитися великий перелік товарів для особистої гігієни. Тривале знаходження в одному положенні не кращим чином впливає на стан шкіри. Нерідко в місцях контакту з твердою поверхнею формуються пролежні. Щоб цього уникнути, краще обладнати ліжко лежачих хворих протипролежневими матрацами.

Гігієнічні аксесуари та засоби для догляду за лежачими хворими:

 • водонепроникні пелюшки та урологічні прокладки - необхідні при легкому ступені нетримання, а також при необхідності помити людину прямо в ліжку;
 • дорослі памперси - будуть потрібні, якщо у лежачого хворого повне нетримання і процес відбувається безконтрольно;
 • судно чи крісло-туалет;
 • універсальний сечоприймач;
 • ванночка для миття голови;
 • косметичні засоби для здійснення гігієни - шампунь, мило, креми та доглядові засобии для профілактики пролежнів.

Особистість, яка втратила здатність самостійно за собою доглядати, не повинна страждати від того, що їй не доступна повноцінна гігієна. Дуже важливо забезпечити вирішення цього завдання, т.я.відсутність санітарних заходів може призвести до розвитку серйозних проблем у вигляді інфекцій.

Медичне обладнання для людей з обмеженими можливостями

Устаткування для догляду за лежачим хворим включають медичні пристосування для підйому. Сюди відносяться:

 • гусаки;
 • спеціальні крісла, що дозволяють відвезти людину у ванну кімнату;
 • ковзаючі простирадла;
 • мотузкові сходи;
 • бокові опори для ліжка.

Підбираючи медичні товари для лежачих хворих та інвалідів, слід враховувати ступінь патології, щоб пристосування дозволило вирішити певні завдання. Так тримачі можуть підбиратися для транспортування та підняття пацієнта сторонньою людиною, якщо вона не може цього зробити сама. В такому випадку необхідно орієнтуватися в основному на ступінь зручності для доглядаючої людини. Обладнання повинне забезпечити зручне і безпечне для її хребта підняття пацієнта.

Якщо лежачий хворий має можливість підніматися, ворушити руками, то медобладнання повинно допомагати виконати це завдання. Важливо, щоб виріб мав функцію регулювання по висоті, а також приєднання спеціальних тренажерних пристроїв, що дозволяють виконувати розробку м'язів.

Не пропустіть й момент дезінфекції: для цього варто придбати бактерицидну лампу.

Для догляду за лежачими хворими у важкому стані в домашніх умовах краще взяти спеціальне ліжко з різноманітними пристосуваннями і функціями. Є автоматичні варіації, які забезпечать відразу і підйом, і регуляцію положення в автоматичному режимі.

Де найвигідніше купувати подібні товари в Україні

Медтехніка FMF пропонує широкий асортимент спеціалізованих товарів високої якості. Київ, Харків - вся Україна знаходиться в зоні доставки, швидко організуємо транспортування в будь-який куточок країни.

Наш магазин пропонує весь спектр товарів для догляду за лежачими хворими, зможете купити засоби і предмети для особистої гігієни по догляду, судна, медичні пристосування для підйому, ліжка, прилади для контролю найважливіших показників за кращою в Україні ціною, перебуваючи в Києві, Дніпрі або будь-який точці країни. Зв'язавшись з нашим менеджером, можете отримати детальні консультації щодо вибору, комплектації та інших нюансів.

Наші фірмові точки медичного спрямування знаходяться в декількох українських містах. Якщо така є у вашому населеному пункті, то замовлення можна буде забрати прямо звідти. В інших випадках пропонується доставка за допомогою поштового перевізника, відділення якого є в багатьох куточках нашої країни. Є варіант забрати товар з відділення або ж замовити кур'єрську доставку пошти прямо на будинок.

Пошук по сайту здійснюється максимально просто. Зручний сервіс дозволить значно зекономити час. На сайті є група акційних пропозицій, в якій ви зможете підшукати спеціалізовані пристосування за зниженою вартістю.

Всі товари, представлені на сайті інтернет-магазину, сертифіковані. Ми підбираємо тільки найкращі зразки, що відповідають стандартам.